Buty i akcesoria marki UGG Australia w dużo nizszych cenach @ MandMdirect
Zakończono

Buty i akcesoria marki UGG Australia w dużo nizszych cenach @ MandMdirect

3
lis 24. 2014
W MandMdirect znalazłem buty marki UGG Australia w naprawdę przystępnych (jak na tę markę) cenach. Obniżki sięgają nawet 600zł, jak w przypadku tych butów mandmdirect.pl/01/…nut

Nie wszyscy pewnie wiedzą, że buty UGG robione są z owczej skóry wywróconej włosiem do środka. Wewnątrz buta znajduje się masa włókien luźno ze sobą powiązanych, co ma znaczący wpływ na komfort stóp, gdyż reguluje ich temperaturę.

W sklepie internetowym mandmdirect.pl znajdziecie mase róznych wzorów, a wszystkie w cenach dużo niższych niż rynkowe. Poza butami, w sklepie znajdziecie także akcesoria takie jak: rękawiczki, czapki, nauszniki.

Produkty UGG Australia znajdziecie tutaj mandmdirect.pl/01/…gg/?fh_location=//catalog01/pl_PL/website%3E{mandmpl}/brand%3E{ugg}&fh_view_size=24&utm_medium=affiliate&utm_source=zanox&utm_campaign=2090038&fh_sort_by=%2Bstockstatusindex%2C%2C%2Bstockstatusindex%2C%2Bstockstatusindex%2C%2B+stockstatusindex%2C%2B+stockstatusindex%2C%2B++stockstatusindex%2C%2B++stockstatusindex%2C%2B+++stockstatusindex%2C%2B+++stockstatusindex%2C%2B++++stockstatusindex%2C%2B++++mandmpl_productrating

Wszystkie w obniżonych cenach.
Promocja trwa do odwołania, ale biorąc pod uwagę, że o prawdziwej zimie trąbią we wszystkich pogodowych (i nie tylko) programach, nie ma co zwlekać.
Aktualizacje społecznościowe
MandMdirect Okazje

Grupy

3 Komentarze
600zł taniej a i tak cena "trochę" wysoka. Emu wykonane są chyba w taki sam sposób, tylko są trochę tańsze.
Za UGG Australia się niestety płaci i w tej cenie te buty to niezła okazja.
Oooo, od kiedy mandm jest po polsku?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst