Niestety, ta okazja już wygasła

Buty do biegania Hoka One One Clifton 8 £63.00

cze 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Edit: 7 i 9 znowu dostępne.

Szukam tego modelu w najlepszej cenie i znalazłem, niestety brak mojego, ale wrzucam. Ktoś może skorzysta.

Opis modelu ze strony producenta:
Hoka Clifton 8 to męskie buty do biegania stworzone z myślą o komforcie podczas biegania po utwardzonej nawierzchni, zarówno podczas codziennych treningów, jak i dłuższych wybiegań. Model zadebiutował w 2014 r., przez lata stał się jednym z najpopularniejszych w ofercie marki Hoka.

8. odsłona wciąż łączy w sobie najważniejsze, charakterystyczne cechy dla Cliftona za które był wielokrotnie nagradzany: lekkość, wysoki poziom amortyzacji i niższy (5 mm) drop, ale zyskuje znaczące aktualizacje, które czynią model najbardziej komfortowym w historii produktu.

W cholewce zastosowano nową, ultralekką i cechującą się wysoką oddychalnością siateczkę zapewniającą wsparcie w kluczowych miejscach. Oddychalność podnoszą liczne perforacje. Jednocześnie jest ona bardziej miękka w dotyku, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Komfort podnosi również miękki język oraz wyściółka w zapiętku. Clifton 8 został zaprojektowany z widocznym, anatomicznie wymodelowanym, wydłużonym zapiętkiem, który nie ogranicza pracy ścięgna Achillesa, a jednocześnie ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów.

Kluczową zmianę zastosowano w podeszwie środkowej. Pozostała ponadgabarytowa konstrukcja, ale w podeszwie zastosowano o 15% lżejszą wersję pianki EVA, która gwarantuje większe uczucie miękkości w porównaniu z poprzednikiem. Rozszerzona podeszwa w okolicy pięty zapewnia miękkie lądowanie. Konstrukcja niezmiennie wykorzystuje technologię meta-rocker. Charakterystyczny, lekko kołyskowy wygląd odpowiada za płynne przetoczenie stopy, jednocześnie zmniejsza odczucie zmęczenia podczas pokonywania długich dystansów.

Clifton 8 zyskał również zaktualizowaną, gumową podeszwę zewnętrzną. Lekka guma Hi-Abrasion została strategicznie umieszczona, aby zapewnić przyczepność i trwałość.

Dostępne rozmiary: UK 7, 9, 10 i 11.

Koszt wysyłki do Polski od 0 zł. Sklep wg trustpilota legitny: pl.trustpilot.com/rev…com

Cena wg kursu revoult (5,39PLN).

Edit: Jak sprawdził ABC123 zmiana waluty na SEK i płatność revoultem dają cenę 309PLN.

EDIT: dostępne rozmiary 7 i 9.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz