Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
-94°
Opublikowano 2 dni temu

Buty do biegania Gel-Kayano 30 Lite-Show w aplikacji

494,99zł939,99zł-47%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika krystian.szczesniak
Opublikowane przez
krystian.szczesniak
Dołączył w 2020
27
111

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Bieganie

Znajdź więcej okazji Bieganie

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Szukając butów do biegania trafiłem mierzyłem bardzo wiele modeli, z czego najbardziej przypasowały mi buty o dobrej amortyzacji i dobrym trzymaniu kostki.

Najbardziej przypadły mi NB i właśnie te Asicsy. Od Asiscow odstraszała cena (939 złotych), choć, kto się zna ten wie, że Asicsy to klasa sama dla siebie. Jako typowy cebularz znalazłem oczywiście najlepszą ofertę - w sieciówce, eobuwie (659 złotych). Z kodem SD2023 przy zamówieniach przez Internet -20% zniżki, a przy zakupie przez aplikację -25%, co ostatecznie daje cenę 494 złotych (czyli połowa tego, od czego wychodziłem!).

Buty mają bardzo dobrą amortyzację, a więc nadają się głównie do biegania po asfalcie, raczej dla cięższych zawodników, mają bardzo dobre usztywnienie kostki, co dla mnie, jak wspomniałem, jest bardzo istotne. Dostępne są też inne kolory droższe o 20 złotych (np. link).
eobuwie Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika majki84
  Asics 3 pary po ponad 300 zł, brat kolejne 2 pary. Różne rozmiary i kolory i modele. Wszystkie po 3 miesiącach chodzenia (!!!) podarły się w tym samym miejscu na lewym i prawym bucie, na łączeniu siatki ze wzmocnieniem wokół palców. Buty do biegami, w których nie można chodzić. Plus taki, że bardzo wygodne i ładne. Trwałość na 3 miesiące. Tej firmie już podziękuję. Tych mi było szkoda oddawać, bo w promocji za 170 zł wyrwałem i dałem do szewca, żeby od środka je wzmocnił jak mi 2 pierwsze pary się podarły. Nic to nie dało. 50 zł za szewca w plecy i buty w plecy. Bardzo je chciałem zachować, bo super wygodne, niestety nie wiem jak to przeszło jakiekolwiek testy wytrzymałości. Ps. Gdzie ta jakość butów, gdzie halówki nike ze skóry ze wzmocnieniem wokół palców z zamszu czy czegoś podobnego potrafiły wytrzymać 10 lat na parkiecie i do wyrzucenia tylko ze względu na startą podeszwę. Cały but z zewnątrz nie do zdarcia, 5 par sznurowadel wytrzymały, które pękały ze starości.
  15896557_1.jpg (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika expo
  15895830-It7pa.jpg
  Awatar użytkownika krystian.szczesniak
  Autor
  To są buty do biegania. Kto biegał w trampkach, ten zrozumie