Niestety, ta okazja już wygasła
Buty damskie Scarpa SL Active
470° Zakończono

Buty damskie Scarpa SL Active

639zł1.065zł-40% Darmowa dostawa DarmowaTaternik Okazje
470° Zakończono
Buty damskie Scarpa SL Active
sie 27. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sam mam taki męski model, więc mogę śmiało polecić. Rozmiary 36, 36.5, 37.

Damskie buty turystyczne Scarpa SL Active to klasyczny model bez membrany, za to z fantastycznie wytrzymałą i wodoodporną skórą licową. W trosce o maksymalną oddychalność stóp, temperaturę reguluje materiał z technologią 37.5®

Jeśli masz już motywację i chęci, do zdobycia szczytu brakuje Ci pary niezawodnych butów górskich. SL Active to może być to, czego szukasz: są bardzo dobrze amortyzowane, chronią stopy przed wymaganiami zaawansowanych górskich tras. Wytrzymają kilogramy zarówno Twoje, jak i ciężkiego plecaka. Celowo zrezygnowano w nich z użycia membrany, ponieważ skóra licowa może się pochwalić nie tylko typowo górskim sznytem, ale i funkcjonalnością: jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, bardzo dobrze oddycha i nie wpuszcza wody do środka. To taka mała firma ochroniarska wynajęta do obrony Twoich stóp!

Nie tylko cholewka, ale i reszta buta są zaangażowane w ochronę Twoich nóg. Specjalna konstrukcja redukuje wstrząsy, a ich lwią część pochłania poliuretanowa wkładka zlokalizowana w śródpodeszwie. W bucie znajduje się też specjalna wyściółka 37.5® z włóknami węgla, która zajmuje się regulacją temperatury w obrębie stóp, szczególnie palców. Skóra wtedy lepiej oddycha, a więc mniej się poci, co na dłuższą metę wpływa na Twoje dotarcie do celu - spocona skóra to pierwszy (niefortunny) krok to otarć i pęcherzy, a te od dawien dawna są jednym z powodów nieukończenia wyznaczonych tras!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz