Buty Asics Gel Lyte III
84°Zakończono

Buty Asics Gel Lyte III

3
gru 19. 2015
Świetne buty Buty Asics Gel Lyte III przecenione z 519.99 rozmiary 41 i 41,5 45,5; 47
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Mam gel lyte III. Oprócz tego, że są szpanerskie i wygodny mają żel w podeszwie to bardzo szybko się zużywają. Przy sporadycznym noszeniu 1. przetarcia na zapietkach 2. odklejanie się noska ( juz mi wymienil sklep inny trzy pary z tego powodu) 3. gorące na lato 4. dobre na jesień bez deszczu 5. latwo sie czysci pianką
To nie jest tak, że ta oferta jest jakaś świetna. Przy takich snickersach ten sam model może kosztować nawet 30% więcej, w zależności od "packu" z jakiego pochodzi lub koloru. Co jakiś czas polskie sklepy z kicksami mają zniżki, wtedy można Gel Lyte'y III dostać w okolicach ~250zł, pełna kolorystyka. Dla przykładu, nie tak dawno na Pepperze były pepper.pl/pro…539. Akurat ta kolorystyka często występuje na promocjach. Niemniej, jeśli komuś się podobają, to cena dobra.


@MSTRKRFT Racja, nubuk to nie jest materiał na chodzenie w każdych warunkach.
MSTRKRFTgru 19. 2015

Mam gel lyte III. Oprócz tego, że są szpanerskie i wygodny mają żel w pode …Mam gel lyte III. Oprócz tego, że są szpanerskie i wygodny mają żel w podeszwie to bardzo szybko się zużywają. Przy sporadycznym noszeniu 1. przetarcia na zapietkach 2. odklejanie się noska ( juz mi wymienil sklep inny trzy pary z tego powodu) 3. gorące na lato 4. dobre na jesień bez deszczu 5. latwo sie czysci piankąKto pisze te komentarze Gel lyte III wcale nie zużywają się szybko... Przetarcia na zapiętkach są spowodowane nie rozsznurowywaniem butów przy wyciąganiu bądź ubieraniu.... Mam 3 pary tych butów i ŻADNEJ parze nie odkleił mi się nosek.

Wcale nie czyści się ich łatwo (tym bardziej pianką...) bo to nie jest nubuk tylko zamsz... Zamsz nie lubi wody więc najlepiej czyścić go specjalną gumką do zamszu i szczotką z miękkiego włosia.

cellardoorgru 19. 2015

To nie jest tak, że ta oferta jest jakaś świetna. Przy takich snickersach t …To nie jest tak, że ta oferta jest jakaś świetna. Przy takich snickersach ten sam model może kosztować nawet 30% więcej, w zależności od "packu" z jakiego pochodzi lub koloru. Co jakiś czas polskie sklepy z kicksami mają zniżki, wtedy można Gel Lyte'y III dostać w okolicach ~250zł, pełna kolorystyka. Dla przykładu, nie tak dawno na Pepperze były https://www.pepper.pl/promocje/buty-asics-gel-lyte-iii-mozliwe-19595z-przecena-z-429z-zalando-11539. Akurat ta kolorystyka często występuje na promocjach. Niemniej, jeśli komuś się podobają, to cena [email protected] Racja, nubuk to nie jest materiał na chodzenie w każdych warunkach.Oferta jest świetna bo tego modelu w tej cenie nie widziałem nigdzie indziej a co do pełnej kolorystyki za 250zł to oficjalnie dorzuce do tego jeszcze litr whiskey jak znajdziesz mi kolorystyke black tan w takiej cenie.

Podobnie z kolorystyką którą wrzuciłeś.... to pierwsza taka promocja na nią i wcale nie występuje często w takiej cenie. Proszę nie siać fermentu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy