Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Bułeczki śniadaniowe. Cena przy zakupie 2 sztuk. Biedronka
623°

Bułeczki śniadaniowe. Cena przy zakupie 2 sztuk. Biedronka

3,99zł5,79zł-31%Biedronka Okazje
19
623°
Bułeczki śniadaniowe. Cena przy zakupie 2 sztuk. Biedronka
wrz 27. 2020
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
kamil.grymin27/09/2020 15:39

Trochę cie zadziwie, drób zamawiamy raz na 3msce od ciotki zony, wołowinę b …Trochę cie zadziwie, drób zamawiamy raz na 3msce od ciotki zony, wołowinę bierzemy z ubojni od szwagra, warzywa od moich rodziców maja dom z działką i mały warzywniak. Wszystko to oczywiście w ramach możliwości i dostępności i kupujemy w sklepach ale.sensowne produkty. Kolo mnie w Sopocie jest miesny, gdzienkupisz wedliny ktore sami robia, wystarczy poszukać i chcieć jeść zdrowiej. Zrobienie masla to 5min, jeżeli ma się thermomix i śmietanę z uczciwej mleczarni. Ale Nie w tym rzecz, jak idzie do sklepu to kupujesz parówki za 2.99 za kg z 30% miesa, czy wybierasz lepsze po 30zl za kg z sensownym składem?. Akurat te bułki mleczne sa jak te parówki po 2.99 i w życiu nie dałbym tego świństwa nikomu. Są piekarnie małe w okolicy wystarczy poszukać, które nadal piek a uczciwe pieczywo.Nie piszemy tutaj o traceniu czasu ale.o wybieraniu sensownie, tez kupuje masło, ale kupuje z mleczarni ktora znam, a nie masowe. Jogurty mozna kupic z maluty, śmietanę tak samo bez karagenow i innych zagestnikow, smak bez porównania. Zrób sobie kiedyś blind test. W sklepach cale szczęście nadal na półkach sa towary normalne, odrobinę droższe, bo taki jogurt naturalny kosztuje ok 1zl, a z maluty 1.8 faktycznie masakra. Jednakże ludzie wolą jeść świństwo w imię czego?! Oszczędności, głupoty?!


Po co przyczepiasz się do ludzi bez powodu? Każdy może jeść to co chce. W dodatku wystarczy wejść na Twój profil i poczytać komentarze. Mleczna bułka ze sklepu (którą i tak każdy zjada raz na ruski rok) jest zła, ale już Pepsi, Crunchipsy i Laysy są okej? Himalaje hipokryzji.
Edytowane przez: "lukson19" wrz 27.
Bonk27/09/2020 12:10

Napisałeś że prosty i tani skład to dlaczego nie za 4 złote jeśli za tyle m …Napisałeś że prosty i tani skład to dlaczego nie za 4 złote jeśli za tyle mogę kupić w sklepie? Nie chcę dwóch wielkich bułek tylko 10 takich małych. Cenię sobie swój czas. Gdybym była 500+ z memów to bym się mogła cackać. Dla większości obywateli ktoś tworzy sklepy w których jest pełno gotowych produktów, po to żeby z nich korzystać.Ps. Trochę popłynąłeś z tym, że od bułki "umrę na raka albo inne dziadostwo". Rozbawiło mnie to. Masz rozmach z tym generalizowaniem.


Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, jeżeli masz więcej niż 30 lat to wiedzialabys ze chleb kiedys mial 750g, dzisiaj ten z biedronki 350 lub 375g przy tym samym rozmiarze, na bank świadczy to o jego jakości i troszczeniu się o Ciebie. Akurat produkuje maszyny do przemysłu rolno spożywczego i jezeli myslisz ze w Lidlu lub biedronce czy dino ktos troszczy się o to żebyś dobrze zjadła... I żebyś mógła z ich produktów korzystać to chyba z innej planety jesteś. Tam się liczy tylko cena i ilość, ewentualny atest bio ktory i tak niewiele daje w jakości. Natomiast ty masz zostać wydojona z kasy. Przyzwyczaic się jak pies do chemicznego smaku i wracac po więcej.
Jeżeli cenisz sobie swój czas, to cen swoje zdrowie i samopoczucie, bo to pozorna oszczędność. Wycieczka 5min pieszo do porządnej piekarni w mieście ktora sprzedaje jedna bułkę pszenna po 1,50 (nie bez powodu) wyjdzie ci lepiej niż jedzienie tego świństwa z Oskroby czy innej przemysłowej piekarni.
Cieszmy się bo w naszym kraju są jeszcze porządne piekarnie, nie jak w krajach beneluxu czy Niemczech.
Nie wiem po co uderzasz w 500+ bo nie ma to związku z tematem.
kamil.grymin27/09/2020 11:39

Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina mas …Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina masła.15min ciasto, 1h rośnie i 15min piekarnik....Zero chemii i świeżutkie ciepłe pieczywo którego nie przebije nic


Ciężko. Możesz mi zrobić. Kupię za 4 złote paczkę.
kamil.grymin27/09/2020 12:27

Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, j …Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, jeżeli masz więcej niż 30 lat to wiedzialabys ze chleb kiedys mial 750g, dzisiaj ten z biedronki 350 lub 375g przy tym samym rozmiarze, na bank świadczy to o jego jakości i troszczeniu się o Ciebie. Akurat produkuje maszyny do przemysłu rolno spożywczego i jezeli myslisz ze w Lidlu lub biedronce czy dino ktos troszczy się o to żebyś dobrze zjadła... I żebyś mógła z ich produktów korzystać to chyba z innej planety jesteś. Tam się liczy tylko cena i ilość, ewentualny atest bio ktory i tak niewiele daje w jakości. Natomiast ty masz zostać wydojona z kasy. Przyzwyczaic się jak pies do chemicznego smaku i wracac po więcej.Jeżeli cenisz sobie swój czas, to cen swoje zdrowie i samopoczucie, bo to pozorna oszczędność. Wycieczka 5min pieszo do porządnej piekarni w mieście ktora sprzedaje jedna bułkę pszenna po 1,50 (nie bez powodu) wyjdzie ci lepiej niż jedzienie tego świństwa z Oskroby czy innej przemysłowej piekarni.Cieszmy się bo w naszym kraju są jeszcze porządne piekarnie, nie jak w krajach beneluxu czy Niemczech.Nie wiem po co uderzasz w 500+ bo nie ma to związku z tematem.


Mowa była o cenie za sztukę, nie za ilość. Oszukiwani jesteśmy na każdym kroku. Jogurt też nie jest jogurtem a ser serem. Ale to nie powód żeby latać na rynek, kupować świeże mleko i robić wszystko samemu. Musiałabym się zwolnić z pracy żeby mieć na to czas a nasze kochane państwo nie daje mi takiej możliwości bo bym nie miała za co kupić tego mleka.
Zmiana rodzaju pieczywa nic nie daje w dbaniu o zdrowie. To jest ułamek procenta który sobie wmawiamy, że będzie lepiej. Trzeba by było się pozbyć większości produktów z jadłospisu, żeby osiągnąć jakiś skutek. Teraz nie zjem bułki ale wieczorem zjem owocowy jogurt albo zapiję piwem? Kółko się zamyka, chemia wchodzi w chemię. Jak nie tu to gdzieś indziej.
Z tym 500+ chodziło mi o wolny czas. Ktoś kto pracuje, ma jakieś hobby, pasję, obowiązki nie ma czasu, energii i chęci do pieczenia bułek. Gdybym była matką na bezrobociu z bombelkami pod opieką to dla zabawy, z nimi bym piekła.

No i nie wiem co wiek ma do mojej świadomości. Nie mam 30 lat, co nie oznacza że nie wiem/ nie widzę jak nas oszukują.
19 Komentarzy
w kaufland 14 gr bułeczka w tym tygodniu
adas848427/09/2020 10:06

w kaufland 14 gr bułeczka w tym tygodniu


Ale zwykła kajzerka, tu są maślane, bardzo dobre zresztą
Dobre to ?
adas848427/09/2020 10:06

w kaufland 14 gr bułeczka w tym tygodniu


Maślana? Bo wątpię żeby za 1.40 zł się kupiło całą paczkę. Bułka pszenna, mrożona to trochę inna niż maślana.
KamilaKoko27/09/2020 09:53

Dobre to ?


Jeśli lubisz takie maślane na słodko bardziej, to tak, nie jest najgorsza. Sama od czasu do czasu jem z powidłami do kawy i jest super.
Fuj, same spulchniacze, gorsze niż tosty
Bonk27/09/2020 10:39

Jeśli lubisz takie maślane na słodko bardziej, to tak, nie jest na …Jeśli lubisz takie maślane na słodko bardziej, to tak, nie jest najgorsza. Sama od czasu do czasu jem z powidłami do kawy i jest super.


Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina masła.
15min ciasto, 1h rośnie i 15min piekarnik....
Zero chemii i świeżutkie ciepłe pieczywo którego nie przebije nic
kamil.grymin27/09/2020 11:39

Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina mas …Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina masła.15min ciasto, 1h rośnie i 15min piekarnik....Zero chemii i świeżutkie ciepłe pieczywo którego nie przebije nic


Ciężko. Możesz mi zrobić. Kupię za 4 złote paczkę.
Bonk27/09/2020 11:40

Ciężko. Możesz mi zrobić. Kupię za 4 złote paczkę.


Jeżeli wolisz faszerowac się byle czym za 4zl... A potem płacz i lament o kolejki do NFZ.
Natomiast dla swojej rodziny sam dzisiaj rano piekłem na dzisiaj i jutro.
Za 4zl to.moge ci sprzedać 2 bo tyle pewnie ważą dwie bułeczki A nie pieczone powietrze z chemią ktora owce tłumnie kupują w biedronce.
kamil.grymin27/09/2020 11:45

Jeżeli wolisz faszerowac się byle czym za 4zl... A potem płacz i lament o k …Jeżeli wolisz faszerowac się byle czym za 4zl... A potem płacz i lament o kolejki do NFZ.Natomiast dla swojej rodziny sam dzisiaj rano piekłem na dzisiaj i jutro.Za 4zl to.moge ci sprzedać 2 bo tyle pewnie ważą dwie bułeczki A nie pieczone powietrze z chemią ktora owce tłumnie kupują w biedronce.


Napisałeś że prosty i tani skład to dlaczego nie za 4 złote jeśli za tyle mogę kupić w sklepie? Nie chcę dwóch wielkich bułek tylko 10 takich małych.
Cenię sobie swój czas. Gdybym była 500+ z memów to bym się mogła cackać. Dla większości obywateli ktoś tworzy sklepy w których jest pełno gotowych produktów, po to żeby z nich korzystać.

Ps. Trochę popłynąłeś z tym, że od bułki "umrę na raka albo inne dziadostwo". Rozbawiło mnie to. Masz rozmach z tym generalizowaniem.
Edytowane przez: "Bonk" wrz 27.
kamil.grymin27/09/2020 11:45

Jeżeli wolisz faszerowac się byle czym za 4zl... A potem płacz i lament o k …Jeżeli wolisz faszerowac się byle czym za 4zl... A potem płacz i lament o kolejki do NFZ.Natomiast dla swojej rodziny sam dzisiaj rano piekłem na dzisiaj i jutro.Za 4zl to.moge ci sprzedać 2 bo tyle pewnie ważą dwie bułeczki A nie pieczone powietrze z chemią ktora owce tłumnie kupują w biedronce.


Gratulujemy, ale niech każdy je co chce, wolny wybór.
Bonk27/09/2020 12:10

Napisałeś że prosty i tani skład to dlaczego nie za 4 złote jeśli za tyle m …Napisałeś że prosty i tani skład to dlaczego nie za 4 złote jeśli za tyle mogę kupić w sklepie? Nie chcę dwóch wielkich bułek tylko 10 takich małych. Cenię sobie swój czas. Gdybym była 500+ z memów to bym się mogła cackać. Dla większości obywateli ktoś tworzy sklepy w których jest pełno gotowych produktów, po to żeby z nich korzystać.Ps. Trochę popłynąłeś z tym, że od bułki "umrę na raka albo inne dziadostwo". Rozbawiło mnie to. Masz rozmach z tym generalizowaniem.


Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, jeżeli masz więcej niż 30 lat to wiedzialabys ze chleb kiedys mial 750g, dzisiaj ten z biedronki 350 lub 375g przy tym samym rozmiarze, na bank świadczy to o jego jakości i troszczeniu się o Ciebie. Akurat produkuje maszyny do przemysłu rolno spożywczego i jezeli myslisz ze w Lidlu lub biedronce czy dino ktos troszczy się o to żebyś dobrze zjadła... I żebyś mógła z ich produktów korzystać to chyba z innej planety jesteś. Tam się liczy tylko cena i ilość, ewentualny atest bio ktory i tak niewiele daje w jakości. Natomiast ty masz zostać wydojona z kasy. Przyzwyczaic się jak pies do chemicznego smaku i wracac po więcej.
Jeżeli cenisz sobie swój czas, to cen swoje zdrowie i samopoczucie, bo to pozorna oszczędność. Wycieczka 5min pieszo do porządnej piekarni w mieście ktora sprzedaje jedna bułkę pszenna po 1,50 (nie bez powodu) wyjdzie ci lepiej niż jedzienie tego świństwa z Oskroby czy innej przemysłowej piekarni.
Cieszmy się bo w naszym kraju są jeszcze porządne piekarnie, nie jak w krajach beneluxu czy Niemczech.
Nie wiem po co uderzasz w 500+ bo nie ma to związku z tematem.
kamil.grymin27/09/2020 12:27

Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, j …Chyba wiesz co to jest 420g pieczywa w takiej objętości jak te bulki, jeżeli masz więcej niż 30 lat to wiedzialabys ze chleb kiedys mial 750g, dzisiaj ten z biedronki 350 lub 375g przy tym samym rozmiarze, na bank świadczy to o jego jakości i troszczeniu się o Ciebie. Akurat produkuje maszyny do przemysłu rolno spożywczego i jezeli myslisz ze w Lidlu lub biedronce czy dino ktos troszczy się o to żebyś dobrze zjadła... I żebyś mógła z ich produktów korzystać to chyba z innej planety jesteś. Tam się liczy tylko cena i ilość, ewentualny atest bio ktory i tak niewiele daje w jakości. Natomiast ty masz zostać wydojona z kasy. Przyzwyczaic się jak pies do chemicznego smaku i wracac po więcej.Jeżeli cenisz sobie swój czas, to cen swoje zdrowie i samopoczucie, bo to pozorna oszczędność. Wycieczka 5min pieszo do porządnej piekarni w mieście ktora sprzedaje jedna bułkę pszenna po 1,50 (nie bez powodu) wyjdzie ci lepiej niż jedzienie tego świństwa z Oskroby czy innej przemysłowej piekarni.Cieszmy się bo w naszym kraju są jeszcze porządne piekarnie, nie jak w krajach beneluxu czy Niemczech.Nie wiem po co uderzasz w 500+ bo nie ma to związku z tematem.


Mowa była o cenie za sztukę, nie za ilość. Oszukiwani jesteśmy na każdym kroku. Jogurt też nie jest jogurtem a ser serem. Ale to nie powód żeby latać na rynek, kupować świeże mleko i robić wszystko samemu. Musiałabym się zwolnić z pracy żeby mieć na to czas a nasze kochane państwo nie daje mi takiej możliwości bo bym nie miała za co kupić tego mleka.
Zmiana rodzaju pieczywa nic nie daje w dbaniu o zdrowie. To jest ułamek procenta który sobie wmawiamy, że będzie lepiej. Trzeba by było się pozbyć większości produktów z jadłospisu, żeby osiągnąć jakiś skutek. Teraz nie zjem bułki ale wieczorem zjem owocowy jogurt albo zapiję piwem? Kółko się zamyka, chemia wchodzi w chemię. Jak nie tu to gdzieś indziej.
Z tym 500+ chodziło mi o wolny czas. Ktoś kto pracuje, ma jakieś hobby, pasję, obowiązki nie ma czasu, energii i chęci do pieczenia bułek. Gdybym była matką na bezrobociu z bombelkami pod opieką to dla zabawy, z nimi bym piekła.

No i nie wiem co wiek ma do mojej świadomości. Nie mam 30 lat, co nie oznacza że nie wiem/ nie widzę jak nas oszukują.
kamil.grymin27/09/2020 11:39

Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina mas …Bo ciężko w domu kupic make, mleko, drożdże i cukier plus odrobina masła.15min ciasto, 1h rośnie i 15min piekarnik....Zero chemii i świeżutkie ciepłe pieczywo którego nie przebije nic


Masło i wędliny też sam robisz ? Marchewki ziemniaki i kapuste na balkonie hodujesz ? Jeśli nie to jaki sens tracić czas, w imię czego 😁
Dzieci się ucieszą
yakimo27/09/2020 14:40

Masło i wędliny też sam robisz ? Marchewki ziemniaki i kapuste na ba …Masło i wędliny też sam robisz ? Marchewki ziemniaki i kapuste na balkonie hodujesz ? Jeśli nie to jaki sens tracić czas, w imię czego 😁


Trochę cie zadziwie, drób zamawiamy raz na 3msce od ciotki zony, wołowinę bierzemy z ubojni od szwagra, warzywa od moich rodziców maja dom z działką i mały warzywniak. Wszystko to oczywiście w ramach możliwości i dostępności i kupujemy w sklepach ale.sensowne produkty. Kolo mnie w Sopocie jest miesny, gdzienkupisz wedliny ktore sami robia, wystarczy poszukać i chcieć jeść zdrowiej. Zrobienie masla to 5min, jeżeli ma się thermomix i śmietanę z uczciwej mleczarni. Ale Nie w tym rzecz, jak idzie do sklepu to kupujesz parówki za 2.99 za kg z 30% miesa, czy wybierasz lepsze po 30zl za kg z sensownym składem?. Akurat te bułki mleczne sa jak te parówki po 2.99 i w życiu nie dałbym tego świństwa nikomu. Są piekarnie małe w okolicy wystarczy poszukać, które nadal piek a uczciwe pieczywo.
Nie piszemy tutaj o traceniu czasu ale.o wybieraniu sensownie, tez kupuje masło, ale kupuje z mleczarni ktora znam, a nie masowe. Jogurty mozna kupic z maluty, śmietanę tak samo bez karagenow i innych zagestnikow, smak bez porównania. Zrób sobie kiedyś blind test.
W sklepach cale szczęście nadal na półkach sa towary normalne, odrobinę droższe, bo taki jogurt naturalny kosztuje ok 1zl, a z maluty 1.8 faktycznie masakra. Jednakże ludzie wolą jeść świństwo w imię czego?! Oszczędności, głupoty?!
kamil.grymin27/09/2020 15:39

Trochę cie zadziwie, drób zamawiamy raz na 3msce od ciotki zony, wołowinę b …Trochę cie zadziwie, drób zamawiamy raz na 3msce od ciotki zony, wołowinę bierzemy z ubojni od szwagra, warzywa od moich rodziców maja dom z działką i mały warzywniak. Wszystko to oczywiście w ramach możliwości i dostępności i kupujemy w sklepach ale.sensowne produkty. Kolo mnie w Sopocie jest miesny, gdzienkupisz wedliny ktore sami robia, wystarczy poszukać i chcieć jeść zdrowiej. Zrobienie masla to 5min, jeżeli ma się thermomix i śmietanę z uczciwej mleczarni. Ale Nie w tym rzecz, jak idzie do sklepu to kupujesz parówki za 2.99 za kg z 30% miesa, czy wybierasz lepsze po 30zl za kg z sensownym składem?. Akurat te bułki mleczne sa jak te parówki po 2.99 i w życiu nie dałbym tego świństwa nikomu. Są piekarnie małe w okolicy wystarczy poszukać, które nadal piek a uczciwe pieczywo.Nie piszemy tutaj o traceniu czasu ale.o wybieraniu sensownie, tez kupuje masło, ale kupuje z mleczarni ktora znam, a nie masowe. Jogurty mozna kupic z maluty, śmietanę tak samo bez karagenow i innych zagestnikow, smak bez porównania. Zrób sobie kiedyś blind test. W sklepach cale szczęście nadal na półkach sa towary normalne, odrobinę droższe, bo taki jogurt naturalny kosztuje ok 1zl, a z maluty 1.8 faktycznie masakra. Jednakże ludzie wolą jeść świństwo w imię czego?! Oszczędności, głupoty?!


Po co przyczepiasz się do ludzi bez powodu? Każdy może jeść to co chce. W dodatku wystarczy wejść na Twój profil i poczytać komentarze. Mleczna bułka ze sklepu (którą i tak każdy zjada raz na ruski rok) jest zła, ale już Pepsi, Crunchipsy i Laysy są okej? Himalaje hipokryzji.
Edytowane przez: "lukson19" wrz 27.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst