Niestety, ta okazja już wygasła

Bujak kołyska leżak dla dziecka za $65.99 z EU @ Banggood

lip 6. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myślę, że to niezła cena z bujak dla dziecka. Wysyłka z Czech. $65.99 z kodem: BG91cdb5
Do 9. miesiąca życia i 18 kg.
Drogi dolar. Dzisiaj 310 złotych, jutro 320 zł

Bezpieczny Baby Bouncer - Ten piękny bezpieczny baby bouncer sprawia, że Twoje dziecko słodkie jak kraina snów. Miękka kojąca muzyka przed pójściem do łóżka, sprawi, że Twoje dziecko będzie słodkie jak kraina snów. W ten sposób możesz czuć się bezpiecznie i zrelaksowany podczas wykonywania prac domowych lub pracy w kuchni.
5 Speed Regulation & 3 Timing Setting - Ten bouncer utrzymuje 5 prędkości, nawet gdy dziecko rośnie, dzięki czemu dzień mamy jest prostszy i wygodniejszy. Możesz wybrać i połączyć to, co Twoje dziecko lubi najbardziej, bardzo cichy silnik sprawia, że kołysanie jest spokojne i kołysze się w przytulny komfort.
blue-tooth ENABLED MUSIC PLAYER - Wbudowany 12 muzyki daje dźwięk, który sprawia, że Twoje dziecko jest szczęśliwe, łagodzi emocje dziecka i łatwo zasypia.pozwala na odtwarzanie ulubionych rymowanek i piosenek dziecka z telefonu. Stwórz uspokajające środowisko z dźwiękami natury lub białym szumem lub jeśli chcesz się trochę zabawić, odtwarzaj ulubione utwory taneczne
Pilot z jednym przyciskiem - Nie musisz wstawać, jednoprzyciskowy pilot działa tak, jak chcesz sterować. Różne przyciski są na wyciągnięcie ręki, aby ułatwić obsługę. Przyciski są bardziej bezpośrednie, a pilot jest bardziej przenośny.
Convinient Control Panel - Wyposażony w panel sterowania w krzesełku huśtawki dziecięcej, można ustawić czas lub prędkość huśtawki lub odtwarzać muzykę w dowolnym momencie, aby pocieszyć dziecko, gdy zgubisz pilota lub pilot jest martwy.

Specyfikacja:
- Materiał: Stop aluminium lotniczego + Linen Cloth
- Kolor: Pink / Green / Grey
- 5 Regulacja prędkości: 18° , 21° , 23° , 25° , 31°
- 3 Speed Timing: 8 / 15 / 30 min.
- Odpowiedni wiek: 0~36 miesięcy maksymalnie
- Obciążenie: 0-18kg / 0-39 lbs
- Specyfikacja wtyczki: EU Plug / US Plug
- Zasilanie: 4PCS AA Bateria lub elektryczne

Cechy:
- Intellisense huśtawka, huśtawka, gdy dziecko się obudzić, zatrzymać po dziecko spadają w śnie.
- Swing Lock: Naciśnij blokadę huśtawki, aby naprawić poduszkę bujaka, aby zapobiec kołysaniu.
- Wbudowany w 12 muzyki, dźwięki natury lub biały szum.
- Bulit w obsłudze panel sterowania, wyposażony w blue-tooth i pilota.
- 3-punktowy pasek bezpieczeństwa: 3-punktowy pasek bezpieczeństwa, który powinien być używany przez cały czas. Pasek utrzyma dziecko bezpiecznie na miejscu, gdy nie ma Cię obok niego. 3-punktowy pas skutecznie ochroni dziecko i nie zrobi mu krzywdy. Długość paska również może być regulowana, pasuje do różnego wieku-używania.
- 2-Way Zasilanie: 4 x Bateria AA lub elektryczne
- One Button Lock: Jeden przycisk, aby zablokować kołysanie, zamek może być przełączony między kołysaniem i statyczne z lekkim pociągnięciem
- Incredibly Easy Assembly: Montaż fotela huśtawkowego jest niezwykle prosty. Postępuj zgodnie z 4 prostymi krokami i miej swój fotel huśtawkowy gotowy do użycia w mniej niż 5 minut!

Pakiet zawiera:
1 x Baby Swing Chair
1 x Pilot zdalnego sterowania
1 x zdejmowany namiot
2 x wiszące zabawki pluszowe
1 x kabel USB
1 x Instrukcja obsługi
(przetłumaczone automatycznie)

Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy