Niestety, ta okazja już wygasła

Buckshee - DARMOWY MOBILNY INTERNET / TRANSFER INTERNETOWY

mar 22. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam!

Dzisiaj dla was całkiem ciekawa okazja dot. mobilnego internetu całkowicie za darmo dzięki aplikacji Buckshee.

Czym jest Buckshee?
To aplikacja która umożliwia darmowe korzystanie z nielimitowanego mobilnego internetu w zamian za oglądanie reklam. Przesył danych nie będzie obciązał Twojego konta lub pakietu. Możesz korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, aplikacji i komunikatorów. APLIKACJA DZIAŁA TYLKO NA SYSTEMIE ANDROID.

Usługa jest dostępna dla Abonentów,którzy posiadają ważne konto w ramach sieci następujących krajowych operatorów sieci komórkowych:

1.Orange
2. Polkomtel (Plus)
3. T-Mobile
4. P4 (Play)
UWAGA: Bezpieczny starter Orange (z kontrolą rodzicielską) oraz Nju Mobile i Heyah nie są obsługiwane przez aplikację.

Ważniejsze informacje:
>Po zainstalowaniu aplikacji należy kliknąć z menu głównego w przycisk ‘ON’. Po kilku
sekundach w pasku statusu na górze ekranu pojawi się napis ‘Free’ oraz pojawi się znaczek kluczyka(symbol VPN). Od tego momentu korzystanie z dostępu do mobilnego Internetu jest bezpłatne dla użytkownika.

>Wybranie z Menu głównego opcji ‘OFF’ powoduje powrót do korzystania z płatnego dostępu do mobilnego Internetu.

>W przypadku wybrania opcji ‘ON’ i podłączenia do sieci WiFi aplikacja przełącza sie w stan czuwania,co oznacza, że korzystanie z Internetu nie jest warunkowane dostarczaniem dodatkowych treści reklamowych. Po zaniku lub rozłączeniu z siecią Wi-Fi aplikacja automatycznie przywróci usługę bezpłatnego korzystania z mobilnego Internetu

>Korzystając z Buckshee nie zużywasz swojego pakietu GB u operatora.

>No i tutaj pewnie jedna z najistotniejszych dla wszystkich informacji: Buckshee nie pobiera żadnych środków z konta operatora ,ani nie wymaga ich do poprawnego działania. Jednak niezalecane jest posiadanie zerowego stanu konta , ponieważ w zależności od taryfy operatora wasz transfer może zostac w takim wypadku zablokowany i nawet Buckshee tego nie przeskoczy... [Jak na razie w przypadku zerowego salda problem występuje jedynie w sieci P4 - Play , na co wskazuje punkt regulaminu dot. ograniczeń korzystania z aplikacji:
8.6 brak środków na koncie na rozpoczęcie transmisji danych dla użytkowników operatora sieci komórkowej P4 (Play).

>Szybkosć transferu buckshee dostosowywana jest automatycznie do pracy wykonywanej w danym momencie. W przypadku Youtube zalecane jest obniżenie jakośći video do 240p ,ponieważ wraz ze wzrostem jakości gwaltownie rosnie przesyl danych. Korzystajac z ustawienia 240p nie zauwazysz zbytniej roznicy na ekranie smartfona, a reklamy beda sie pokazywaly zdecydowanie rzadziej

Strona internetowa:getbuckshee.com/
Regulamin:serwer1898540.home.pl/buc…pdf
Sklep Google Play:play.google.com/sto…rue

Jeżeli reklamy bardzo ci przeszkadzają istnieje możliwość ich ograniczenia (wyłączenia) za pomocą programu: luckypatcher.Oczywiście nie jest to jedyny sposób, ciągle znajdują się nowe - na lekturę odsyłam do wujka google.

Pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
44 Komentarze
Prześlij Komentarz