Niestety, ta okazja wygasła 30 maja 2023.
91°
Opublikowano 19 maja 2023

Brothers in Arms: Road to Hill 30 i Brothers in Arms: Earned in Blood po 7,96 zł @ Steam

7,96zł19,90zł-60%
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
8.656
3.800

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Brothers in Arms: Earned in Blood™ - 7,96 zł - Steam


Oparta na faktach. Wydarzenia gry mają miejsce w trakcie zrzutu spadochroniarzy przed inwazją na Normandię, kiedy to sierżant Matt Baker i jego oddział 101-szego pułku spadochroniarzy zostali rozrzuceni posród francuskich wsi.
Z biegiem wydarzeń będziesz musiał wybrać pomiędzy powodzeniem misji, a życiem twoich ludzi - twych braci w boju.
Brothers In Arms: Road to Hill 30 pochłonie graczy w historycznej, ośmiodniowej inwazji na Normandię - w nieprawdopodobnej scenerii, autentycznej walce, niesamowitym dźwięku i rozgrywce.
Jedyna w swoim rodzaju: Brothers In Arms Road to Hill 30 jest jedynym taktycznym FPS-em osadzonym w czasach II wojny światowej.
Realne taktyki wojsk: Intuicyjne i łatwe w użyciu sterowanie drużyną sprosta wymaganiom mniej i bardziej wymagających graczy.
Prawdziwi żołnierze: Przedstawia zestaw ponad 20-stu postaci; każda z nich posiada swoją własną unikalną osobowość, wygląd i styl.
Rewolucyjne AI: Zarówno sojusznicy, jak i wrogowie stosują standardowe procedury operacyjne, sposób prowadzenia ognia, przemieszczania się i flankowania oraz dążenie do zwycięstwa
Niespotykana autentyczność: Mające odzwierciedlenie w historii i szczegółowe pola walki, wydarzenia oraz sprzęt stworzony na wzór zdjęć zebranych przez armię, informacje wywiadu oraz relacji naocznych świadków.
Innowacyjna rozgrywka sieciowa: Gracze dowodzą trzyosobowymi oddziałami SI w walce na spryt i umiejętności, aby wykonać ekscytujące wyzwania.
Zdobywca wielu nagród: Gra twórców nagradzanych gier takich jak: Half-Life Opposing Force, James Bond: Nightfire, Counter-Strike oraz Halo (PC).Brothers in Arms: Earned in Blood

Fabuła Brothers in Arms: Earned in Blood znów opiera się na przeżyciach amerykańskiego żołnierza, który w 1944 roku brał udział w operacji sił alianckich w Normandii. Tym razem to jednak nie Matt Baker, ale Joe „Red” Hartsock jest głównym bohaterem opowieści. Świeżo upieczony sierżant obejmie dowództwo nad niewielkim oddziałem, który wykona szereg zadań bojowych w okolicy francuskiego miasteczka Carentan.

Scenariusze zawarte w Brothers in Arms: Road to Hill 30, w ogromnej większości rozgrywały się na wsi. W nowej grze odstąpiono od tego pomysłu i skierowano dzielną drużynę do terenów zurbanizowanych. Kolejne misje pozwolą nam więc eksplorować zniszczone w ogniu wojennej pożogi domostwa, a także prowadzić potyczki z hitlerowcami w ciasnych uliczkach. Z racji specyficznego terenu, gracz może lepiej zaplanować atak, np. posyłając żołnierzy na piętro zrujnowanego budynku i każąc z bezpiecznej pozycji ostrzeliwać pozycje wroga. Zgodnie z zapowiedziami, autorzy dokonali poprawek w części taktycznej, ale nie są to rewolucyjne zmiany. Większość graczy przyzwyczajona do specyficznej metody działania w pierwszym Brothers in Arms (polegającej na zasypaniu stanowisk nieprzyjaciela gradem pocisków i szukaniu alternatywnej drogi w celu ich okrążenia) poczuje się jak w domu.
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika KCross
  KCross
  Da się to w ogóle uruchomić na Win 11? Łupało się w tą gierkę na studiach
  Awatar użytkownika pietia79
  pietia79
  Na Win10 tłukę, to Win11 też powinno. Trochę graficznie się zestarzało, ale po pół godzinie się o tym zapomina. Dobra taktyczna giera.
 2. Awatar użytkownika dudi4
  dudi4
  Już myślałem, że to Dire Straits.
 3. Awatar użytkownika Jedrusiek
  Jedrusiek
  Fajne. Fajne. Klimat jest.
 4. Awatar użytkownika taka_prawda
  taka_prawda
  Pierwsza gra w której spotkałem się z tak chamskim słownictwem... .
  Awatar użytkownika Jedrusiek
  Jedrusiek
  To język mundurowy
 5. Awatar użytkownika Śródmieście_Północne
  Śródmieście_Północne
  szału nie ma. normalna cena za te piksele wielkie jak pustaki:

  greenmangaming.com/gam…pc/ (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Pro_Per
  Pro_Per
  Dzięki
Awatar użytkownika