Niestety, ta okazja wygasła godzinę temu.
-25°
Opublikowano 2 godziny temu

Breathedge Xbox One, Series S/X z tureckiego sklepu

3,50zł
Opublikowane przez
Maciek76_
Dołączył w 2024
16
260

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakupy w tureckim MS Store.
1. Na Kinguinie lub w innym keyshopie dokonujemy zakupu tureckiej karty podarunkowej.
2. Logujemy się do swojego konta MS, zmieniamy region na turecki i dodajemy turecki adres rozliczeniowy (np. Ambasady polskiej w Turcji).
3. Uruchamiamy Vpn na Turcję i aktywujemy zakupioną kartę podarunkową na redeem.microsoft.com i wyłączamy vpn. Środki zostają dodane do konta.
4. Przechodzimy do okazji i dokonujemy zakupu. Podczas transakcji sklep zasugeruje nam dokonanie zapłaty za pomocą zgromadzonych środków, których stan będziemy widzieć. Niewykorzystane środki zostaną na późniejsze zakupy.
Opis:
Przetrwaj w otwartej przestrzeni kosmicznej! Wraz z nieśmiertelną kurą odkryj prawdę stojącą za nagłą katastrofą statku kosmicznego. Twórz narzędzia, pilotuj pojazdy, a nawet kontroluj stacje kosmiczne, aby przetrwać i przeszukać szczątki statku.
Ogromny kosmiczny karawan rozbija się głęboko w przestrzeni, wypełniając cały obszar gruzami, trumnami, martwymi pasażerami, i tobą. Przetrwaj na tym międzygwiezdnym wysypisku, odkryj globalny spisek, uratuj księżniczkę i nie łam sobie palców podczas korzystania z kontrolera podczas podróży dookoła świata.
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika resoraczek
  Nigdy nie zmieniam adresu a tylko korzystam z VPNa.
  Jak to w końcu jest?
  Awatar użytkownika Maciek76_
  Autor
  Jak tak Tobie działa to dobrze. Ja sam nie bardzo wiem czy powinno się dodawać ten adres czy nie. Jedni piszą że tak, inni że nie. Ja wolę napisać że trzeba. Ja mam dodany.
 2. Awatar użytkownika Fabrizio_Lanzon
  Co się stało?
  Awatar użytkownika Maciek76_
  Autor
  Weź dzieciaku odbij bo zaczynasz mnie irytować.