Niestety, ta okazja już wygasła
Bransoletka Pandora
113° Zakończono

Bransoletka Pandora

135zł279zł-52%Pandora Okazje
9
lis 11. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szukając prezentu urodzinowego dla swojej lubej natknąłem się na dobrą promkę w autoryzowanym sklepie Pandory. Do bransoletki należy dodać koszt dostawy. Możliwe, że komuś się przyda lub zainspiruje dla zrobienia prezentu
Aktualizacje społecznościowe
Pandora OkazjePandora kody rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
Dostawa 25zl, połowa smarta
Neezo11/11/2019 00:35

Dostawa 25zl, połowa smarta


mimo to w tej cenie tego brandu nie kupisz a podobno Pandora to taka ekstraliga w świecie bransoletek
PanPanowski11/11/2019 00:37

mimo to w tej cenie tego brandu nie kupisz a podobno Pandora to taka …mimo to w tej cenie tego brandu nie kupisz a podobno Pandora to taka ekstraliga w świecie bransoletek


Chyba Liga mistrzów. ;-)
Skoro twoja Pani ma urodziny to może zabierz ją do punktu Pandory i dostanie 50zl rabatu jeśli zrobicie zakupy za 200zł. Taka promka 50zł na urodziny.
Skorzystałem tydzień temu dodatkowo jeśli zrobicie zakupy za 400 to dostaniecie łańcuszek który zapobiega zgubieniu bransoletki o wartości 150zł. Oczywiście promocje się nie łączą i muszą być 2 rachunki.
Arkadiusz_Janowski11/11/2019 02:11

Skoro twoja Pani ma urodziny to może zabierz ją do punktu Pandory i d …Skoro twoja Pani ma urodziny to może zabierz ją do punktu Pandory i dostanie 50zl rabatu jeśli zrobicie zakupy za 200zł. Taka promka 50zł na urodziny.Skorzystałem tydzień temu dodatkowo jeśli zrobicie zakupy za 400 to dostaniecie łańcuszek który zapobiega zgubieniu bransoletki o wartości 150zł. Oczywiście promocje się nie łączą i muszą być 2 rachunki.


Łańcuszek? Czyli niech zgadne to co kupujemy z okazji to jest to jakiś rzemyk ?
PanPanowski11/11/2019 00:37

mimo to w tej cenie tego brandu nie kupisz a podobno Pandora to taka …mimo to w tej cenie tego brandu nie kupisz a podobno Pandora to taka ekstraliga w świecie bransoletek


Chyba ekstra szajs. Wartości kruszcowej to to nie ma, tylko przereklamowany brand.
Troya100011/11/2019 07:03

Łańcuszek? Czyli niech zgadne to co kupujemy z okazji to jest to jakiś rz …Łańcuszek? Czyli niech zgadne to co kupujemy z okazji to jest to jakiś rzemyk ?


Bransoletka z momentami ( te błyskotki doczepione do niej) moze mieć dodatkowo łańcuszek który po przypadkowym rozpięciu bransoletki zapobiegnie rozsypaniu się/ pogubieniu tego drobnego szajsu.

Zgadzam się że nie jest to ekstraliga tylko przereklamowane badziewie. Hype jest nakręcony tak bardzo że każda kobieta chce to mieć.
Krzocho11/11/2019 07:44

Bransoletka z momentami ( te błyskotki doczepione do niej) moze mieć d …Bransoletka z momentami ( te błyskotki doczepione do niej) moze mieć dodatkowo łańcuszek który po przypadkowym rozpięciu bransoletki zapobiegnie rozsypaniu się/ pogubieniu tego drobnego szajsu.Zgadzam się że nie jest to ekstraliga tylko przereklamowane badziewie. Hype jest nakręcony tak bardzo że każda kobieta chce to mieć.


Moja nie chce, więc nie każda
@PanPanowski w sumie dzięki za pomysł na prezent. Będzie brand Pandory za niewielkie pieniądze. + poleciał
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst