Niestety, ta okazja już wygasła
Boże Narodzenie na Cyprze Północnym za 1869 PLN/os! Tydzień z all inclusive w 4* hotelu ze zjeżdżalniami
179° Zakończono

Boże Narodzenie na Cyprze Północnym za 1869 PLN/os! Tydzień z all inclusive w 4* hotelu ze zjeżdżalniami

10
wrz 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Boże Narodzenie w śródziemnomorskim stylu? Czterogwiazdkowy komfort, wyżywienie all inclusive i aquapark, w którym mogą szaleć Wasze pociechy. Zabieramy Was na świąteczny urlop na Cypr Północny!

SZCZEGÓŁY OFERTY:
187156.jpg
przelot Katowice - Larnaka - Katowice (dostępne również wyloty z Krakowa)
7 nocy w 4* hotelu Riverside Garden Resort
ocena 4/5 według Tripadvisor
ok 2 km. od plaży (bezpłatny dojazd busem z hotelu)
transfer z/na lotnisko
wyżywienie: all inclusive
darmowy dostęp do aquaparku z 2 zjeżdżalniami
podstawowe ubezpieczenie
termin: 21 - 28 grudnia - to tylko przykładowa data, więcej terminów znajdziecie
Aktualizacje społecznościowe
WakacyjniPiraci Okazje

Grupy

10 Komentarzy
@Krzysiek_KtAU kilka cytatów dla osób które nie wiedzą czym jest Cypr Północny:

Wikipedia:

"Cypr Północny (tur. Kuzey Kıbrıs), właściwie Turecka Republika Cypru Północnego (tur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) – państwo nieuznawane zajmujące północną część wyspy Cypr zamieszkiwaną przez ludność turecką. Obejmuje 25% ludności i 36% terytorium wyspy[1]... Kraj jest uznawany jedynie przez Turcję, dzięki pomocy której Cypr Północny funkcjonuje politycznie i ekonomicznie"

MSZ:

"Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina, że Polska nie uznaje tzw. Tureckiej Republiki Północnego Cypru i nie utrzymuje z nią stosunków dyplomatycznych.

Tzw. Turecka Republika Północnego Cypru nie jest stroną konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych z 1963 r., brak jest także jakiegokolwiek innego porozumienia regulującego kwestię wykonywania funkcji konsularnych na tym terytorium, co oznacza, że wykonywanie udzielanie pomocy konsularnej przebywającym tam obywatelom polskim nie jest możliwe."

Sam osobiście byłem na Cyprze Północnym i nie czułem jakiegokolwiek zagrożenia, aczkolwiek wyraźnie da się odczuć różnicę kulturową i... niższe ceny! Jest dużo taniej niż na greckiej części wyspy.
Jak teraz o tym pomyślę, to brzmi świetnie!
Zjeżdżalnie w grudniu?? Jaka temperatura??
Gdyby nie to, że już mam zabukowaną Hurghadę na święta plusior leci
Byłem tam w czerwcu. Ogólnie jestem zadowolony ale jedzenie było słabe . Było go dużo ale niezbyt smaczne. Pokoje wręcz ogromne jakieś 30m2. Bardzo czysto na terenie całego obiektu. Ludzie w hotelu jak i w sąsiedztwie mili i pomocni. Aha lot jest z miedzylądowaniem w Turcji ale nie trzeba mieć paszportu bo w Turcji nie wysiada się z samolotu.
Edytowane przez: "edass" wrz 17.
edass17/09/2019 22:25

Byłem tam w czerwcu. Ogólnie jestem zadowolony ale jedzenie było słabe . By …Byłem tam w czerwcu. Ogólnie jestem zadowolony ale jedzenie było słabe . Było go dużo ale niezbyt smaczne. Pokoje wręcz ogromne jakieś 30m2. Bardzo czysto na terenie całego obiektu. Ludzie w hotelu jak i w sąsiedztwie mili i pomocni. Aha lot jest z miedzylądowaniem w Turcji ale nie trzeba mieć paszportu bo w Turcji nie wysiada się z samolotu.


Ale trzeba mieć paszport,bo wysiada się w Tureckiej Republice Cypru, która nie jest w UE.
Nie trzeba mieć paszportu w tym roku przerabiana sytuacja też miałem obawy
Nie trzeba mieć paszportu. Nawet 5letnie dziecko poleciało na dowód i nie było najmniejszego problemu.
bylski17/09/2019 23:01

Ale trzeba mieć paszport,bo wysiada się w Tureckiej Republice Cypru, k … Ale trzeba mieć paszport,bo wysiada się w Tureckiej Republice Cypru, która nie jest w UE.


Co to za bzdury, Cypr jest w UE i było to państwo, które wniosło do niej jeden z największych kapitałów.
Byłem tam w lipcu i zarówno na międzylądowaniu w Turcji gdzie wysiadałem z samolotu i przesiadałem się do innego oraz na samym Cyprze Północnym nie był potrzebny paszport a wystarczył jedynie dowód osobisty
Nie ma żadnego międzylądowania w Turcji. W ofercie wyraźnie jest napisane że lot jest do Larnaki, która leży na greckiej części wyspy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst