Bourbon Makers Mark 0,7l Intermarche
116°Zakończono

Bourbon Makers Mark 0,7l Intermarche

94,99zł119zł-20%Intermarche Okazje
11
mar 15.
Dziś natrafiłem na promocję znakomitego Bourbona Maker's Mark w Intermarche promocja w samym sklepie dość niska ale wcześniej nie było go w moim sklepie. Regularna cena 119-114 w tesco a w innych alkoholowych 120+
Aktualizacje społecznościowe
Intermarche OkazjeIntermarche gazetka

Grupy

11 Komentarzy
@Coolio_White jaka pojemnosc?
lokalna czy ogólnopolska?
W gagalonie 79zł, kiedyś w lidloku też za 79 ostatnią butelkę trafiłem
sawbur4 min

W gagalonie 79zł, kiedyś w lidloku też za 79 ostatnią butelkę trafiłem


Ja zamawialem z winnicy Lidla w cenie o ktorej mowisz niestety Lidl zgubił moje zamówienie obsługa klienta to olała i juz nie można było zamowic. A po miesiącu dostalem maila ze odebrałem zamówienie:)
@grochu 0,7 pojemności:)
Coolio_White33 min

Ja zamawialem z winnicy Lidla w cenie o ktorej mowisz niestety Lidl zgubił …Ja zamawialem z winnicy Lidla w cenie o ktorej mowisz niestety Lidl zgubił moje zamówienie obsługa klienta to olała i juz nie można było zamowic. A po miesiącu dostalem maila ze odebrałem zamówienie:)


Jakiś pracownik sobie odebrał, bo wiedział, że cena zacna i ot cała historia
sawbur2 g, 45 min

W gagalonie 79zł, kiedyś w lidloku też za 79 ostatnią butelkę trafiłem


Dokładnie przed świętami kupiłem w Lidlu za 79
Promocj jest ogólnopolska. Polecam jeden z najlepszych bourbonów.
Za dychę więcej jest do wyrwania z dwoma szklankami w Selgrosie
Nie wiem co w tym widzicie, dla mnie poziom grantsa. Ostra, mocna i niesmaczna.
Coolio_White20 g, 0 min

Ja zamawialem z winnicy Lidla w cenie o ktorej mowisz niestety Lidl … Ja zamawialem z winnicy Lidla w cenie o ktorej mowisz niestety Lidl zgubił moje zamówienie obsługa klienta to olała i juz nie można było zamowic. A po miesiącu dostalem maila ze odebrałem zamówienie:)


Miałem podobna historie otrzymałem informację, że paczka jest uszkodzona i mam zamówić jeszcze raz. Wszystko ok tylko że cena już była standardowa a różnica przy nowym zamówieniu była około 200 zl. Po tygodniu szarpania się na email, że to oni zawinili i w regulaminie nie ma ani słowa o anulowaniu zamówienia z powodu uszkodzenia /zgubienia - udało się . Zamówienie ostatecznie zrealizowali a nawet dostałem jeszcze 10% rabatu
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Coolio_White. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst