Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Boss Monster Wypasne Pudlo MUVE
303°

Boss Monster Wypasne Pudlo MUVE

99,98zł134,99zł-26% Darmowa dostawa DarmowaMuve.pl Okazje
5
303°
Boss Monster Wypasne Pudlo MUVE
lis 30. 2020
Bardzo dobry filler
Darmowa dostawa do kiosku RUCH.

BGG: boardgamegeek.com/boa…ame
RANK:
OVERALL 1,942FAMILY 727Rating: 6.3
Weight: 1.84 / 5

Opis:
Boss Monster: Wypaśne Pudło to ostateczny zestaw podziemii!


Mnóstwo kart, wszystkie dodatki, dopakowani herosi i unikatowe plansze do gry. Powstrzymaj bohaterów, zanim zdołają Cię pokonać! Wciel się w złego zarządcę lochów, wykorzystaj potwory i czary, i zbieraj dusze herosów, by pokazać innym graczom, że to Ty zasługujesz na miano Boss Monster'a.
Boss Monster to prawdziwie szalona mieszanka strategicznej i przygodowej gry karcianej, inspirowana klasycznymi grami wideo. Czy jesteś wystarczająco złym typem, aby zostać największym bossem? Walka o dusze bohaterów wchodzi na całkowicie nowy poziom.

Wypaśne Pudło to zestaw Boss Monstera jakiego nigdy i nigdzie jeszcze nie było. Daj się wciągnąć w pixelowy świat inspirowany klasykami gier wideo i popkulturą. W pudełku znajdziesz 2 podstawowe części Boss Monstera, 2 dodatki, 35 całkowicie nowych kart i 4 unikatowe plansze do gry.
Zawartość:

  • 421 kart, na które składają się: Boss Monster: gra karciana o budowaniu podziemi, Boss Monster: Następny poziom, Karty z dodatków: Niezbędnik Bohatera i Twarde Lądowanie, 35 całkowicie nowych kart
  • 4 unikatowe plansze do gry
  • instrukcja
Aktualizacje społecznościowe
Muve.pl OkazjeMuve.pl kody rabatowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz