Niestety, ta okazja już wygasła
Bose home speaker 500
123° Zakończono

Bose home speaker 500

1.299zł1.999zł-35%Media Markt Okazje
8
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
fajna cena, mam go, gra bardzo dobrze.
Jak ktoś dopiero zamierza budować multiroom, to nie polecam. Bose zaraz zapomni o tym głośniku i wypuści nową serię, która będzie niekompatybilna z poprzednią i będzie obsługiwana przez nową aplikację. Zrobił to już 3 razy, więc zrobi kolejny. Mam Bose, wiem co mówię. Szukajcie innych rozwiązań, np. Yamaha, Sonos...
To takie coś trochę jak głośnik Google Home? Tylko większe i bez asystenta?
Są asystenci, polecam, gra kozak
yancyk_27/09/2019 21:04

Są asystenci, polecam, gra kozak


Nie trzeba wiele wysiłku, żeby się zorientować, że pracujesz w MM w Gdańsku na Matarni i naganiasz klientów na Bose. Twoja opinia na temat brzmienia jest delikatnie mówiąc mało wiarygodna... To sprzęt bardzo przeciętny a po dłuższym obyciu wręcz męczący. W tej cenie można mieć małego Pianocrafta, który zjada to całe Bose na śniadanie.
Nikogo nie naganiam, mam trochę tego sprzętu ale nic nie muszę udowadniać.
Pianocraft to wieża a nie głośnik multiroom więc nawet nie wypada porównywać, nie zagra 360, nie ma asystenta, zajmuje więcej miejsca ale to zupełnie inny sprzęt.
Jeśli brzmienie się nie podoba to masz do tego prawo, na szczęście na rynku jest ogromny wybór ale jeśli chodzi o pokrycie dźwiękiem i jakość wykonania to w tych pieniądzach nic lepszego nie znajdziesz. Zamiast hejtować lepiej byś pomógł innym nosaczom, promocja dobra, bo 35% taniej było a brzmienie to rzecz gustu. Jeśli taki ból ci moje dwa słowa sprawiły to trudno, podejdź sobie do jakiegoś marketu i odpal ten przeciętny sprzęt, może twoja yamaha go zje. A to że lubię Bose nie znaczy że nie doceniam dobrego pianocrafta, marantza, technicsa czy panasa ale tutaj nie ma do czego za bardzo porównać. Elo
Przeczytaj co wcześniej napisałem. Mam już Bose w domu - cały multiroom na bazie Sound Touch. Tego też kupiłem, tylko nie wiedziałem, że nie współpracuje ze starszą serią, dlatego wszystkim go odradzam, bo inwestowanie w tą firmę to strata kasy. A brzmieniowo jest tak samo przeciętny jak wszystkie pozostałe. Dźwięk 360 i odsłuchy w markecie... nie rozśmieszaj mnie.
Soundtouch jest nadal w ofercie a nowa aplikacja Bose music nie jest w stanie ogarnąć Alexy dlatego została zaprojektowana od podstaw, stąd brak kompatybilności z sandaczem. Słyszałem, że ma to zostać połączone żeby było wsparcie wstecz, bo też miałem ten problem ale chyba się nie doczekamy. Nie mówię o testowaniu w markecie tylko o usłyszenia różnicy, chcesz testować to sala odsłuchowa, płacisz i testujesz. Jeśli kupiłeś hs500 i żałujesz to daj znać za ile, może odkupię. Nie doczytałeś odnośnie braku wsparcia albo sprzedawca Cię nie poinformował, trudno, co robić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst