Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Bose Headphones 700 EUR 300,77
140°

Bose Headphones 700 EUR 300,77

1.267,18zł1.549zł-18% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
37
lis 28. 2019Dostawa z: Niemcy
Aktualizacja: było 1295,92 zł jest 1267,18 zł (294,59 €)
Najniższa cena jaką widziałem za te słuchawki.
Aktualizacje społecznościowe
Słowem wstępu:
Panowie i Panie, to jest moja pierwsza wstawka z AMAZONA, na stronie podana jest informacja, że dostawa jest darmowa, jednak nie wiem czy tylko na terenie niemcowni czy jak do PL też - póki co wpisałem że dostawa jest darmowa, jeśli jest inaczej uprzejmie proszę o stosowny komentarz - sprostuję cenę (proszę też o podanie ceny dostawy w takim przypadku, gdyż nie jest ona podana wprost, a ja nie mam doświadczenia na amazonie, gdyż tam nie kupowałem jeszcze).


Na ceneo jest też jeden sklep oferujący te słuchawki w cenie 1300,55 zł, ale nie ma dobrej reputacji, dlatego podałem cenę wyjściową z bardziej zaufanych źródeł.

Cena w EURO: 294,59€ (1267,18 zł)

A teraz o wstawce:
Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki wydajnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technologię Bose AR* – pierwszą tego rodzaju platformę audio rozszerzonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie nowe, zachwycające wrażenia dźwiękowe.

Słuchawki Bose Headphones 700 są wyposażone w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Nawet gdy dookoła jest głośno.

Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze większą kontrolę i sprawia, że Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, by zapewnić Ci doskonałe doznania dźwiękowe.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary/waga

Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)

Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)

Przewód audio:1,06 m

Przewód USB:0,5 m

Dodatkowe informacje

Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0

Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)

Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin

Czas szybkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania

Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin

Połączenie USB-C

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Jaka jest różnica między słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?


 • Słuchawki QuietComfort 35 II to doskonały produkt dla osób, które poszukują uznanej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają te same cechy, ale oferują całkowicie nową konstrukcję akustyczną, dzięki czemu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej wydajna (w porównaniu z modelem QC35 II), a ponadto umożliwiają całkowite lub zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, automatycznie dostosowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w rezultacie spokojnie przeprowadzić rozmowę lub wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala intuicyjnymi gestami zarządzać treściami.
Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

 • Opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które zapewniają przepływ powietrza w słuchawkach. Zwiększa to ich głośność akustyczną bez potrzeby powiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują lepszy dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest stosowana we wszystkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.
Jaka jest całkowita możliwa redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

 • Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują zarówno aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i zastrzeżone rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wykrywa dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — aby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kombinacji odpowiedniej konstrukcji akustycznej i starannie dobranych materiałów, z których wykonane są muszle słuchawek i poduszki.
Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

 • Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są wyposażone w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który umożliwia używanie słuchawek podczas rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują również z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.
Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

 • Najpierw sprawdź, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, aby włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz dodatkowe instrukcje. Do przeprowadzenia procesu parowania zalecamy użyć aplikacji Bose Music, ale nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swojego urządzenia.
Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być jednocześnie podłączone do dwóch urządzeń mobilnych?

 • Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.
Jaki zasięg mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 ?

 • Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Zasadniczo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego lub kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.
Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

 • Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyposażone w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 20 godzin odtwarzania dźwięku.
Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

 • W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują intuicyjne gesty, np. przesunięcie w górę lub w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu lub do tyłu (przewijanie utworów do przodu lub do tyłu). Ponadto dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania albo odebranie lub zakończenie połączenia.
Czy moje urządzenie mobilne obsługuje system Bose AR?

 • System Bose AR obecnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android.

Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni
Bose AR to pierwsza w swoim rodzaju platforma rzeczywistości rozszerzonej dźwiękowo, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, urządzeń mobilnych i zintegrowanych aplikacji, technologia Bose A) otwiera nowe możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego, że rozszerza wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.


209421.jpgJak działa system Bose AR?
Produkty obsługujące Bose AR mają wbudowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą wykorzystać te informacje oraz pochodzące z urządzenia mobilnego dane lokalizacji, aby zaproponować Ci treści dźwiękowe odpowiednie do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

 • Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.

Grupy

Najlepsze komentarze
kristof4628/11/2019 23:28

Ile jeszcze tych komentarzy co lepsze a co gorsze. Komentujemy ofertę jako …Ile jeszcze tych komentarzy co lepsze a co gorsze. Komentujemy ofertę jako cenę czy też nie wiem dostępność. Po co to dywagować za każdym razem co lepsze a co nie. A co do qc35 II. Ostatnio Bose zepsuło ANC poprzez soft. Jeśli trafisz na nowa partie będziesz miał najnowszy soft. Na stronie Bose są przeceny ale na produkty odnawiane.


Ale komentowanie ceny to nuda - od tego masz plusy i minusy. Komentarze na pepperze są właśnie fajne dlatego, że często można się dowiedzieć ciekawych rzeczy od użytkowników danego sprzętu. Oczywiście tam kolega nic wartościowego nie napisał, no ale już nieraz rozwinęły się tu fajne dyskusje niezwiązane z ceną, a walorami użytkowymi itp.
37 Komentarzy
W tej chwili to nawet 290,99€. Taniej się już chyba nie da choć ciekawe co będzie jutro bądź w poniedziałek. A przed chwila była jeszcze „stara” cena 319€. Niestety to nie jest Black Friday a wiec jest to klasyczna elastyczna cena na Amazon. Za chwilę może być już inna.
Edytowane przez: "kristof46" lis 28. 2019
Testowalem je w MM i jak dla mnie niewygodne podobnie jak WH-1000XM3, czekam na promkę na QC35 2 w jakimś dużym sklepie :P
Vtz28/11/2019 23:24

Testowalem je w MM i jak dla mnie niewygodne podobnie jak WH-1000XM3, …Testowalem je w MM i jak dla mnie niewygodne podobnie jak WH-1000XM3, czekam na promkę na QC35 2 w jakimś dużym sklepie :P


Ile jeszcze tych komentarzy co lepsze a co gorsze. Komentujemy ofertę jako cenę czy też nie wiem dostępność. Po co to dywagować za każdym razem co lepsze a co nie. A co do qc35 II. Ostatnio Bose zepsuło ANC poprzez soft. Jeśli trafisz na nowa partie będziesz miał najnowszy soft. Na stronie Bose są przeceny ale na produkty odnawiane.
kristof4628/11/2019 23:22

W tej chwili to nawet 290,99€. Taniej się już chyba nie da choć ciekawe co …W tej chwili to nawet 290,99€. Taniej się już chyba nie da choć ciekawe co będzie jutro bądź w poniedziałek. A przed chwila była jeszcze „stara” cena 319€. Niestety to nie jest Black Friday a wiec jest to klasyczna elastyczna cena na Amazon. Za chwilę może być już inna.


Dodaj sobie różnicę w PL VACie i wyjdzie cena jaką podał kolega.
lecho28/11/2019 23:33

Dodaj sobie różnicę w PL VACie i wyjdzie cena jaką podał kolega.


Ok fakt cena już z naszym VATem. Zwracam honor i biję się w pierś. Tuż przed Black Friday człowiek się zagubił
Mam i polecam, lepszego ANC nie ma obecnie na rynku. Odnośnie wygody, rzecz bardzo subiektywna - dla mnie super. Cena też rewelacyjna.
kristof4628/11/2019 23:28

Ile jeszcze tych komentarzy co lepsze a co gorsze. Komentujemy ofertę jako …Ile jeszcze tych komentarzy co lepsze a co gorsze. Komentujemy ofertę jako cenę czy też nie wiem dostępność. Po co to dywagować za każdym razem co lepsze a co nie. A co do qc35 II. Ostatnio Bose zepsuło ANC poprzez soft. Jeśli trafisz na nowa partie będziesz miał najnowszy soft. Na stronie Bose są przeceny ale na produkty odnawiane.


Ale komentowanie ceny to nuda - od tego masz plusy i minusy. Komentarze na pepperze są właśnie fajne dlatego, że często można się dowiedzieć ciekawych rzeczy od użytkowników danego sprzętu. Oczywiście tam kolega nic wartościowego nie napisał, no ale już nieraz rozwinęły się tu fajne dyskusje niezwiązane z ceną, a walorami użytkowymi itp.
Gloochy28/11/2019 23:36

Mam i polecam, lepszego ANC nie ma obecnie na rynku. Odnośnie wygody, …Mam i polecam, lepszego ANC nie ma obecnie na rynku. Odnośnie wygody, rzecz bardzo subiektywna - dla mnie super. Cena też rewelacyjna.


Lepsze ANC jest u Sony w XM3, wiec nie wiem skąd masz takie informacje.
Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej działa (zwłaszcza w samolocie lub innym miejscu o jednostajnym hałasie). Ofc, to też kwestia subiektywna
Gdybym Ci ja miała wolne 300 Erło! Zacna oferta, miałem okazję przetestować ANC w sklepie i ciężko mi uwierzyć, żeby ktoś robił to lepiej. Z drugiej strony, przydało by się parę godzin odsłuchu, żeby ugruntować sobie zdanie. Tak czy inaczej, oferta wyśmienita!
Gloochy28/11/2019 23:49

Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej dz …Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej działa (zwłaszcza w samolocie lub innym miejscu o jednostajnym hałasie). Ofc, to też kwestia subiektywna


Hmm no jak miałeś to ok, aczkolwiek wszelakie testy wskazują, że jednak Sony nadal królem. Ja BOSE testowałem jedynie w sklepie (Soniaki mam), więc ciężko jednoznacznie ocenić - na pewno BOSE zrobiło postępy względem 35II, ale czy to najlepsze ANC na rynku to chyba nie. W każdym razie słuchawki bardzo fajne, na pewno lepsze od 35-tek i przynajmniej równie fajne co Soniaki
Adam_Weber28/11/2019 23:41

Ale komentowanie ceny to nuda - od tego masz plusy i minusy. Komentarze na …Ale komentowanie ceny to nuda - od tego masz plusy i minusy. Komentarze na pepperze są właśnie fajne dlatego, że często można się dowiedzieć ciekawych rzeczy od użytkowników danego sprzętu. Oczywiście tam kolega nic wartościowego nie napisał, no ale już nieraz rozwinęły się tu fajne dyskusje niezwiązane z ceną, a walorami użytkowymi itp.


Fajna dyskusja to ta z argumentami. Taka szanuje. Przekrzywienie się jest bez sensu. Każde z nich brzmią inaczej. Każdy woli co innego. Sony ma eq wiec coś można podziałać. ANC według wszelkich testów (ja głównie opieram się na ratings) lepiej izoluje w Sony choć tu tez mówię o średniej. Rtings ocenia to bardzo pro. Warto zerknąć na ich wykresy. Może komuś zależy na izolacji danego rodzaju dzwieku. Sporo osób narzeka ze Sony cisną ale to znów bardzo subiektywna opinia w końcu każdy ma inna głowę. Niemniej dla mnie taka wygoda jest istotna.
Edytowane przez: "kristof46" lis 29. 2019
Gloochy28/11/2019 23:49

Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej dz …Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej działa (zwłaszcza w samolocie lub innym miejscu o jednostajnym hałasie). Ofc, to też kwestia subiektywna


Gloochy28/11/2019 23:49

Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej dz …Z tego że miałem Sony xm3 i zamieniłem na Bose 700 - jak dla mnie lepiej działa (zwłaszcza w samolocie lub innym miejscu o jednostajnym hałasie). Ofc, to też kwestia subiektywna


Tonacja częstotliwość takie rzeczy maja znaczenie. Sony maja lepsze ANC jako całość ale ta całość składa się z wielu rzeczy.
Mam i polecam
Na pewno zaletą tych słuchawek vs XM3 jest znacznie lepsza jakość mikrofonu i możliwość podłączenia dwóch urządzeń po BT. W dodatku wszelkie zmiany w ustawieniach audio wymagają przełączania z LDAC na znacznie gorszy kodek (nie jest to aptx).
---
A, 360 Reality Audio jest tylko na kilku(nastu) utworach na Tidal. Nie mam porównania na dobrym sprzęcie, ale efekt jest pozytywny. .
Edytowane przez: "onion" lis 29. 2019
onion29/11/2019 00:33

Na pewno zaletą tych słuchawek vs XM3 jest znacznie lepsza jakość mik …Na pewno zaletą tych słuchawek vs XM3 jest znacznie lepsza jakość mikrofonu i możliwość podłączenia dwóch urządzeń po BT. W dodatku wszelkie zmiany w ustawieniach audio wymagają przełączania z LDAC na znacznie gorszy kodek (nie jest to aptx). ---A, 360 Reality Audio jest tylko na kilku(nastu) utworach na Tidal. Nie mam porównania na dobrym sprzęcie, ale efekt jest pozytywny. .


Masz te słuchawki? Sporo się naczytałem opinii, że mimo tego, co głosi producent jakość rozmów wcale nie powala, a poluję na coś, dzięki czemu będę mógł spokojnie rozmawiać w trudniejszych warunkach (komunikacja miejska, ruchliwa ulica etc.).
XM3 już wyeliminowałem pod tym kątem, waham się pomiędzy Bose 700 a Senkami PXC 550. Jak to jest z tymi słuchawkami?
Cena wyśmienita-jeszcze miesiąc temu wszędzie były za ok 350€.
Tylko czy to okazja czy będą dalej spadać, bo w sumie niewiele się rożna pd QC 35
Oprócz ANC jest jakaś różnica między tymi, a tańszymi QC35? Grają lepiej?
tomasz.kruczynski29/11/2019 21:42

Oprócz ANC jest jakaś różnica między tymi, a tańszymi QC35? Grają lepiej?


Tak naprawdę qc35 wydają się lepsze ale ostatnio Bose wypuściło soft który psuje w nich ANC. Ewidentnie po to aby napędzić sprzedaż nowych
Dziś zamówiłem - cena 295 euro z wysyłka. Przy przewalutowaniu w revolucie 1280 zł. Cena wyda się przystępna.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od adiosneo. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
  Tekst