Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Borderlands 2 Game of the Year Edition EU Steam CD Key

lip 26. 2022
Borderlands 2 to kontynuacja gry z 2009 roku, która osiągnęła spory sukces i spodobała się zarówno krytykom, jak i graczom. Druga odsłona serii została stworzona przez studio Gearbox Software i w dalszym ciągu jest połączeniem strzelanki pierwszoosobowej z elementami RPG w stylu Diablo. Podobnie jak pierwowzór, produkcja zawiera tryb kooperacji.

W drugiej części serii wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszary, które skrywają wiele tajemnic uniwersum Borderlands. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z „jedynki”. Głównym przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohaterów poprzedniej części, wykupił największego producenta broni w świecie gry, firmę Hyperion, i ogłosił się dyktatorem Pandory. Naszym celem jest ukrócenie jego tyranii, pokazanej oczywiście z przymrużeniem oka.

W grze spotykamy ekipę bohaterów znaną z pierwszej części, jednak tym razem Mordecai, Lilith, Brick występują w charakterze postaci pobocznych. Producent nie poszedł na łatwiznę i przygotował czwórkę nowych bohaterów do wyboru. Są nimi Salvador, Maya, Zero i Axton. Wprowadzenie tych protagonistów przekłada się na obecność nieznanych wcześniej klas postaci. Gunzerker posiada możliwość używania dwóch dowolnych rodzajów broni na raz i pełni funkcję tanka. Commando korzysta z pomocy działka automatycznego, które rozwijane jest poprzez odpowiedni zestaw umiejętności. W przypadku Assassina położono nacisk na element zaskoczenia – wojownik zastawia pułapki na przeciwników i preferuje działanie z ukrycia. W Borderlands 2 pojawia się również klasa Siren, która występowała w poprzedniej części, ale teraz otrzymała zupełnie nowe umiejętności.

Borderlands 2 - Game of the Year Edition zawiera:

grę Borderlands 2cztery dodatkowe kampanie:
- Captain Scarlett and her Pirate's Booty
- Mr. Torgue's Campaign of Carnage
- Sir Hammerlock's Big Game Hunt
- Tiny Tina's Assault on Dragon Keeparenę do walki z falami wrogów - Creature Slaughter Domezawartość Premiere Clubdodatkowe klasy postaci: Mechromancer i Psychododatek Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 (zwiększa maksymalny poziom postaci)nowe rodzaje broni: Gearbox Gun PackGolden KeyVault Hunter's Relicgłowy oraz skórki z edycji kolekcjonerskiej

Wymagania Systemowe:
  • CPU – Intel Core 2 Quad Q6400 2,13 GHz or equivalent
  • Graphics – Nvidia GeForce GTX 560
  • RAM – 2GB
  • HDD – 20GB
  • OS – Windows XP/Vista/7/8
  • DirectX 9/11
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy