Niestety, ta okazja już wygasła
Bonus 20% za doładowanie telefonu T-MOBILE z konta  w banku T-Mobile
136° Zakończono

Bonus 20% za doładowanie telefonu T-MOBILE z konta w banku T-Mobile

T-Mobile Okazje
11
136° Zakończono
Bonus 20% za doładowanie telefonu T-MOBILE z konta w banku T-Mobile
sie 7. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Właśnie zakładam konto w T-Mobile i znalazłem ofertę na doładowanie telefonu.
Jeśli jesteś Klientem T-Mobile albo nim zostaniesz, możesz liczyć na dodatkowe korzyści jako Klient T-Mobile Usługi Bankowe.
Bonus 20% za doładowanie telefonu dla Klientów T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah MIX z T-Mobile konta.
Po każdym doładowaniu telefonu za pośrednictwem bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną T-Mobile Usługi Bankowe, otrzymasz bonuspodwyższający wartość Twojego doładowaniao 20%.
Promocyjną kwotę doładowania, możesz wykorzystać na dowolne usługi, wystarczy, że masz aktywny numer telefonu.
Poza tym w kontach Tmobile można uzyskać zwrot 5% wydatków w FREEMIUM do 180 zł (15 miesięcznie) a w PREMIUM do 300 zł (25 zł miesięcznie).
Konta można założyć z linka
załóż konto FREEMIUM tutaj
załóż konto PREMIUM tutaj
Aktualizacje społecznościowe
T-Mobile OkazjeT-Mobile promocje
11 Komentarzy
T-Mobile to są złodzieje jeśli chodzi o oferty na kartę. Wczoraj doładowywałem konto osobie starszej i od razu 3 złote ukradli jak się tylko środki pojawiły. Jak tylko wykorzysta to co ma to ją przeniosę do normalnego operatora co pieniędzy nie kradnie i przedłuża ważność konta na rok po każdym doładowaniu.
Donek07/08/2019 07:50

T-Mobile to są złodzieje jeśli chodzi o oferty na kartę. Wczoraj doł …T-Mobile to są złodzieje jeśli chodzi o oferty na kartę. Wczoraj doładowywałem konto osobie starszej i od razu 3 złote ukradli jak się tylko środki pojawiły. Jak tylko wykorzysta to co ma to ją przeniosę do normalnego operatora co pieniędzy nie kradnie i przedłuża ważność konta na rok po każdym doładowaniu.Może ma ustawiony kredyt 3 zł do wykorzystania jak brakuje środków a później pobiera jak się doładuje taka opcja w sytuacji awaryjnej jak się środki kończą a nie ma gdzie doładować
jarek8207/08/2019 07:52

Może ma ustawiony kredyt 3 zł do wykorzystania jak brakuje środków a póź …Może ma ustawiony kredyt 3 zł do wykorzystania jak brakuje środków a później pobiera jak się doładuje taka opcja w sytuacji awaryjnej jak się środki kończą a nie ma gdzie doładować


Było na koncie trochę pieniędzy. Dzwoni ze stacjonarnego, a komórkę ma tylko na wszelki wypadek jak z domu wychodzi. Co miesiąc jej kradną 3 złote.
Ja mam zapasowy numer w Play na kartę i ładuję konto za 5 złotych raz w roku. Nigdy mi nic nie zniknęło z konta.
Donek07/08/2019 07:58

Było na koncie trochę pieniędzy. Dzwoni ze stacjonarnego, a komórkę ma tylk …Było na koncie trochę pieniędzy. Dzwoni ze stacjonarnego, a komórkę ma tylko na wszelki wypadek jak z domu wychodzi. Co miesiąc jej kradną 3 złote. Ja mam zapasowy numer w Play na kartę i ładuję konto za 5 złotych raz w roku. Nigdy mi nic nie zniknęło z konta.Ja miałem chyba we wszystkich sieciach i raczej nigdzie mi nie znikało bez powodu włącznie z tmobile. Jedynie kiedy się bardzo wkurzyłem to jak skończył mi się pakiet internetu a w nocy zaczęło robić aktualizację i z głównego konta 17 zł mi zjadło to w lycamobile było.
jarek8207/08/2019 08:02

Ja miałem chyba we wszystkich sieciach i raczej nigdzie mi nie znikało bez …Ja miałem chyba we wszystkich sieciach i raczej nigdzie mi nie znikało bez powodu włącznie z tmobile. Jedynie kiedy się bardzo wkurzyłem to jak skończył mi się pakiet internetu a w nocy zaczęło robić aktualizację i z głównego konta 17 zł mi zjadło to w lycamobile było.


Wszystko zależy od taryfy jakiej się używa. Jeżeli ktoś potrzebuje telefonu awaryjnego z którego nie korzysta na co dzień to T-Mobile nie ma nic sensownego do zaoferowania bo ściągają kasę z konta za przedłużanie ważności konta. W dodatku z tego co zaobserwowałem to za sprawdzenie stanu konta kodem ściągają 5 groszy.
Minus. Promocja stara jak świat (jest już z 5 lat) i jeszcze reflinki.
gizmo4207/08/2019 08:09

Minus. Promocja stara jak świat (jest już z 5 lat) i jeszcze reflinki.Może promocja stara ale ja się o niej dopiero dowiedziałem a doładowywałem konta na allegro max 5 zł taniej przy 50 zł a tu dostaje 10 zł przy 50 zł, no i na pepperze jej nie ma, niech inni się też dowiedzą
jarek8207/08/2019 08:18

Może promocja stara ale ja się o niej dopiero dowiedziałem a doładowywałem …Może promocja stara ale ja się o niej dopiero dowiedziałem a doładowywałem konta na allegro max 5 zł taniej przy 50 zł a tu dostaje 10 zł przy 50 zł, no i na pepperze jej nie ma, niech inni się też dowiedzą


I teraz każdy kto "dopiero teraz się dowiedział" będzie ją wrzucał na Peppera
gizmo4207/08/2019 08:21

I teraz każdy kto "dopiero teraz się dowiedział" będzie ją wrzucał na Peppe …I teraz każdy kto "dopiero teraz się dowiedział" będzie ją wrzucał na PepperaNo chyba nie będzie wrzucał bo już jest na pepperze
Plus, mi relink w niczym nie przeszkadza, jak ktoś wykonał pracę to niech zarobi jak najwięcej, przecież mi od tego nie ubędzie. A fajnie wiedzieć takie rzeczy.
masterofmyfate07/08/2019 08:32

Plus, mi relink w niczym nie przeszkadza, jak ktoś wykonał pracę to niech z …Plus, mi relink w niczym nie przeszkadza, jak ktoś wykonał pracę to niech zarobi jak najwięcej, przecież mi od tego nie ubędzie. A fajnie wiedzieć takie rzeczy.


A jaką pracę wykonał? Wrzucił starą, powszechnie znaną ofertę. Reflinki są niezgodne z regulaminem Peppera.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst