Bon w wysokości 600zł na sprzęt sportowy ( w tym rower) za założenie darmowego EKOkonta @ Bank Ochrony Środowiska
15°Zakończono

Bon w wysokości 600zł na sprzęt sportowy ( w tym rower) za założenie darmowego EKOkonta @ Bank Ochrony Środowiska

Pepper 10
lip 3. 2015
BOŚ Bank wprowadził ciekawą promocję. Każdy nowy klient klient, który założy "EKOKonto bez Kosztów" otrzyma bon o wartości 600 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.
Z promocji "EKOkonta bez Kosztów + bon 600 zł" skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały konta w BOŚ. Bon w wersji elektronicznej otrzymacie na adres mailowy podany przez Ciebie we wniosku o otwarcie konta.

Co otrzymujemy otwierając EKOkonto:
  • 0zł za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0zł za wypłaty z bankomatów w całym kraju;
  • 0zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej (min. kwota miesięcznej transakcji bezgotówkowej to 900zł, w przeciwnym wypadku zostanie naliczona opłata za korzystanie z karty w wys.10zł).


Warunek jaki dodatkowo musicie spełnić, to utrzymać konto przez okres 48 miesięcy.

Bonu nie musicie wykorzystywać na raz. Zakupy można robić na raty. Wartość zakupów będzie odejmowana po każdych zakupach.

Bon można zrealizować aż do 31 maja 2017 roku.
Natomiast promocja prowadzona jest do odwołania.Regulamin promocji znajdziecie tutaj.
Konto przez Internet otworzycie tutaj.

  1. Pozostałe oferty
10 Komentarzy

Pepper

Wiązać się na 4 lata z bankiem, żeby dostać przy niesprzyjających warunkach (jeśli nie wydamy 900zł miesięcznie kartą, a więc przez 4 lata minimum 43200zł!) 120zl to kiepski biznes

@Kaban ludzie nie takie cuda robili żeby ugrać 10zł na bonach więc jakby nie patrzeć 120zł do przodu nic nie robiąc A konto ma całkiem godne warunki, min. darmowe bankomaty więc kiedy nie będzie gdzie indziej promocji w postaci cashback to będę korzystał z tego.

Autor Pepper

@Kaban w większości banków jest już opłata warunkowa za posiadanie tzw."darmowej " karty. Oznacza to, że aby karta była darmowa, musisz wydać określoną kwotę za pośrednictwem "plastiku". Tutaj okres wiążący to 4 lata, i tu sie zgadzam, ze jest to minus tej promocji. No ale nie ma idealnych promocji... A bon jest w wysokości 600zł.

co w przypadku gdy zostawi sie konto, a karte zablokuje ?
Slowo klucz - powinna
"Karta powinna być aktywna przez cały okres uczestnictwa w Promocji, począwszy od dnia aktywacji Karty, zgodnie z ust. 1 pkt. 2."

Autor Pepper

@psycho144 zależy, kiedy to uczynisz ;P i tak, cytując z regulaminu:
(...)"Jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w Promocji nastąpi w okresie pierwszych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, zwrotowi podlega 100%
równowartości Nagrody,
b)jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w Promocji nastąpi w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem od dnia przystąpienia do Promocji, zwrotowi podlega 75%
równowartości Nagrody,
c)jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w Promocji nastąpi w okresie pomiędzy 25 a 36 miesiącem od dnia przystąpienia do Promocji,zwrotowi podlega 50%
równowartości Nagrody,
d)jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w Promocji nastąpi w okresie pomiędzy 37 a 48 miesiącem od dnia przystąpienia do Promocji, zwrotowi podlega 25%
równowartości Nagrody. "

czy "wydać" oznacza również wypłatę kasy z bankomatu? bo jeśli tak to przelewasz 900 na konto i od razu je wypacasz?!

Pepper

@fb_100008217162515 na 99% nie. Z kolei już usługa wypłacania kasy np przy zakupach z Żabki już powinna się liczyć (o ile BOŚ udostępnia taką możliwość)

ciekawe czy wpłata na paypal to tez transakcja chyba w zasadzie tak wpłacasz wypłacasz i po 3 dniach kasa z powrotem ;P

Ciekawe czy można łaczyć bony, tj. jeśli kupuję rower za 2 tys. użyć dwóch bonów i zapłacić 800zł?

Tak, możesz łączyć do 4 lub 5 bonów
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst