Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK
547°Zakończono

Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK

27
maj 10. 2017
Kolejna promocja od BZWBK. Tym razem za wykonanie kilku rzeczy w aplikacji mobilnej dostaniemy bon Sodexo na 50 złotych.

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełni łącznie poniższe warunki:
a. posiada Konto osobiste w banku,
b. jest stroną umowy usług BZWBK24,
c. w okresie 5-31.05.2017 r. wypełni i wyśle Formularz zgłoszeniowy.

Uczestnik, aby otrzymać Nagrodę musi spełnić poniższe warunki:
a. w każdym miesiącu trwania Promocji:
- maj,
- czerwiec,
- lipiec.
b. wykona w aplikacji BZWBK24 mobile minimum dwie różne transakcje:
- Przelew na telefon,
- Wypłata BLIK,
- Zakupy mobilne,
- Przelew mobilny,
- Doładowanie GSM,
- Płatność BLIK.

- Nagroda w postaci bonu SODEXO o wartości 50 zł zostanie wysłana na adres korespondencyjny wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
-Nagrodę otrzyma pierwszych 2000 użytkowników, którzy spełnią łącznie powyższe warunki.
-Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Formularz zgłoszeniowy: bzwbk.pl/ms/…tml
Regulamin: static3.bzwbk.pl/ass…pdf
Aktualizacje społecznościowe
BZWBK OkazjeBZWBK bzwbk24

Grupy

27 Komentarzy
Dzięki za info
I tak robię co miesiąc kilka tych rzeczy tj. doładowanie, wypłaty blik (często) więc jak dadzą za darmo 50zł nawet jak za 3 miesiące to spoko. Ostatnio dawali 20zł Sodexo za doładowanie Orange przez bzwbk online i z miesiąc temu przyszedł bon.
SEOmaj 10. 2017

Dzięki za info I tak robię co miesiąc kilka tych rzeczy tj. do …Dzięki za info I tak robię co miesiąc kilka tych rzeczy tj. doładowanie, wypłaty blik (często) więc jak dadzą za darmo 50zł nawet jak za 3 miesiące to spoko. Ostatnio dawali 20zł Sodexo za doładowanie Orange przez bzwbk online i z miesiąc temu przyszedł bon.


również bon otrzymałem po ponad miesiącu.
Bon za darmo po... zrobieniu zakupów

MINUS
pepper01maj 10. 2017

Bon za darmo po... zrobieniu zakupów MINUSA jak zrobisz zakupy czy kupisz doładowanie to nie masz z tego korzyści w postaci towarów/usług, cebulko? Przecież i tak robisz te zakupy/przelew/wypłatę.

MYŚL
Edytowane przez: "SEO" maj 10. 2017
SEOmaj 10. 2017

A jak zrobisz zakupy czy kupisz doładowanie to nie masz z tego korzyści w p …A jak zrobisz zakupy czy kupisz doładowanie to nie masz z tego korzyści w postaci towarów/usług, cebulko? Przecież i tak robisz te zakupy/przelew/wypłatę.MYŚL"Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK"


Sam posłuchaj swojej rady i MYŚL, buraczku.
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" maj 10. 2017
pepper01maj 10. 2017

"Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK"Sam posłuchaj swojej rady i MYŚL, bu …"Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK"Sam posłuchaj swojej rady i MYŚL, buraczku.


A czy musisz płacić za bon, żeby go otrzymać? Jaka jest wiec cena tego vouchera, skoro upierasz się, że nie jest on za darmo?

Bo ja widzę, że bon jest za darmo tj. nie trzeba za niego płacić, bowiem wypłacając w maju, czerwcu i lipcu blikiem z bankomatu np. po 50zł - mam w kieszeni te 150zł - więc 0zł mnie to kosztowało, następnie doładowując sobie konto na telefon np. 3x 5zł to nadal na koncie prepaid mam te 15zł więc kolejny warunek promocyjny kosztuje mnie całe 0zł (albo np. przelew na telefon - przelać sobie lub bratu, który mi odda to - więc dalej jest to 0zł), a wyciągnięte blikiem pieniądze z bankomatu mogę od razu wpłacić na konto z powrotem co nadal kosztuje mnie 0zł.

0zł + 0zł = 0zł

Jedyne co cię to kosztuje to poświęcony czas.
Edytowane przez: "SEO" maj 10. 2017
Zastanawiałem się czy wrzucać tą okazję, ale odpuściłem Bon sodexo otrzyma 2000 najszybszych którzy spełnią warunki Będę próbować ale zobaczymy czy się załapię.
pepper01maj 10. 2017

"Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK"Sam posłuchaj swojej rady i MYŚL, bu …"Bon Sodexo 50zł za darmo od BZWBK"Sam posłuchaj swojej rady i MYŚL, buraczku.


Widzę że głos zabrał typowy wypaczony pepperowicz, który nigdy nic nie opublikował, a tylko komentuje (w czym zazwyczaj hejtuje), więc już śpieszę z tłumaczeniem.
1. Bon jest za darmo. Aby go otrzymać trzeba wykonać kilka zadań, ale nie trzeba za niego nic płacić (darmowy nie byłby wtedy, gdy np po wykonaniu tych zadań można było otrzymać ten 50zł bon płacąc np 20zł).
2. Zadania są związane z obrotem gotówką, jednak nie zmuszają one do jej wydawania, lecz wyłącznie zakładają korzystanie z alternatywnych sposobów tego obrotu (np. zamiast wypłacić pieniądze z bankomatu kartą robi się to blikem, zamiast przelewać pieniądze choćby za rachunki przez serwis bankowy na komputerze robi się to w apce mobilnej, i tak dalej).
3. A jak już naprawdę nigdy nigdzie nie wydajesz pieniędzy, leżą tylko na koncie (jeśli jakiekolwiek masz) i nigdy z niego ani grosz nie ubywa, to warto zauważyć że w regulaminie promocji nie ma żadnych minimalnych kwot transakcji, więc w najgorszym wypadku możesz w każdym miesiącu z trzech wysłać przelew na telefon za 2 grosze i normalny przelew mobilny za 1 grosz. Łącznie na bon 50zł wydasz wtedy całe 9 groszy. Może być, czy wciąż za dużo?
Edytowane przez: "RafalKraw" maj 10. 2017
se_b_ekmaj 10. 2017

Zastanawiałem się czy wrzucać tą okazję, ale odpuściłem Bon sodexo otrz …Zastanawiałem się czy wrzucać tą okazję, ale odpuściłem Bon sodexo otrzyma 2000 najszybszych którzy spełnią warunki Będę próbować ale zobaczymy czy się załapię.Wystarczy w jednym miesiącu, że ktoś nie zrobi jednej z dwóch wymaganych transakcji i wypada z gry. Więc najlepiej w lipcu zrobić te transakcje na początku miesiąca od razu, by być jednym z pierwszych, którzy się załapią (pomyślało tak samo 2000 osób )

Jak w rodzinie więcej osób ma bzwbk (np. jak u mnie 4 osoby) to i 200zł można na tym zyskać, a za te bony wziąć jakiś mikser czy inny blender np. w rtveuroagd.
Edytowane przez: "SEO" maj 10. 2017
CZyli bon otrzymaja osoby ktore w lipcu pierwsze zrobia jakies przelewy itp?
RafalKraw - minimalny przelew na telefon to 2gr 😁
pkob86maj 10. 2017

RafalKraw - minimalny przelew na telefon to 2gr 😁


Nie wiedziałem, dzięki, zaraz zedytuję wyliczenia
wpisanymaj 10. 2017

CZyli bon otrzymaja osoby ktore w lipcu pierwsze zrobia jakies przelewy …CZyli bon otrzymaja osoby ktore w lipcu pierwsze zrobia jakies przelewy itp?


Nie wiadomo dokładnie, ale to chyba jest najrozsądniejsza interpretacja regulaminu.

Możecie mi przelewać na numer 666992123
RafalKrawmaj 10. 2017

Widzę że głos zabrał typowy wypaczony pepperowicz, który nigdy nic nie opub …Widzę że głos zabrał typowy wypaczony pepperowicz, który nigdy nic nie opublikował, a tylko komentujeRafalKrawmaj 10. 2017

Widzę że głos zabrał typowy wypaczony pepperowicz, który nigdy nic nie opub …Widzę że głos zabrał typowy wypaczony pepperowicz, który nigdy nic nie opublikował, a tylko komentuje


Po to są komentarze żeby komentować. Do komentowania nie jest wymagane publikowanie okazji.
Czy trzeba spełnić każdy z warunków dwa razy czy tylko dwa z wymienionych?
Ziemekmaj 10. 2017

Czy trzeba spełnić każdy z warunków dwa razy czy tylko dwa z wymienionych?


W każdym miesiącu (maju, czerwcu, lipcu) trzeba spełnić minimum 2 czynności spośród dostępnych.
ja tez uważam, ze za darmo to trochę za dużo powiedziane. rozumiem Wasza argumentacje, ze nie musze płacić, ale jednak w potocznym słowniki za darmo oznacza łatwo, szybko i bez kosztów. a nie po spełnieniu 13 warunków.

dla mnie wiec za darmo jest kawa w maku (podczas promocji). idę, prosze kawę i mam za darmo. jak mi dołożą do tego do spełnienia 7 warunków to juz za darmo nie bedzie, bo mój czas tez kosztuje.
zimą zamknęłam rachunek a oni latem kasę dają...
ehh:)
To jest za darmo. Jak robisz zakupy to nic nie stracisz jak zapłacisz za nie blikiem, albo wybierając kasę z bankomatu blikiem, nawet możesz zyskać bo masz za free wypłatę
Edytowane przez: "pkob86" maj 10. 2017
Z tym kto pierwszy ten lepszy zrobi te transakcje w lipcu to jest trochę słaba logika. Jak ktoś dobrze powiedział na LS, najbardziej logiczne jest kto pierwszy (z tej puli nagród) zapisze się do promocji przez stronę internetową tej "zabawy" a potem spokojnie wykonuje zadania..
Edytowane przez: "lukaa" maj 10. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst