Bon na 50zł (Euro) lub 30zł (OleOle) przy zakupach za minimum 100zł i płatność za pomocą Raiffeisen MasterPass
290°Zakończono

Bon na 50zł (Euro) lub 30zł (OleOle) przy zakupach za minimum 100zł i płatność za pomocą Raiffeisen MasterPass

Pepper 8
maj 6. 2016maj 6. 2016
MasterPass ruszył z kolejną promocją - tym razem za zakupy zaminimum 100zł i płatność za pośrednictwem karty Raiffeisen podpiętej do Master Passa otrzymamy:
  • 50zł na kolejne zakupy w sklepie EURO
  • 30zł na kolejne zakupy w sklepie OleOle!

W oby wypadkach kody na kolejne zakupy wykorzystamy już od 1zł.

Promocja ruszyła 2 maja, a pula bonów ograniczona jest w każdym przypadku do 2000sztuk.

Konto w portfelu MasterPass od Mastercarda założymy BEZPŁATNIE tutaj

Promocja potrwa do 15 czerwca lub wyczerpania puli bonów.

Regulamin OleOle
Regulamin EURO

8 Komentarzy

Szkoda, że nie dają do tego osobnej karty

Autor Pepper

@Jacuss Osobnej karty do czego? Pod masterpassa podepniesz dowolną kartę (nawet VISA będzie działać).

KabanMaj 6.

@Jacuss Osobnej karty do czego? Pod masterpassa podepniesz dowolną kartę (nawet VISA będzie działać).Dopiero doczytałem że żeby to zrobić trzeba zakładać jakieś Wallet więc nie dzięki hehe

no jeżeli chodzi o EUROAGD to trzeba czytać regulamin:

euro.com.pl/si_…pdf

"Uczestnikiem Promocji jest Klient, który posiada kartę płatniczą (debetowa lub kredytową) Banku Raiffeisen Polbank i w Sklepie Internetowym, w okresie obowiązywania Promocji, zgodnie z Regulaminem Serwisu , złoży Zamówienie na Towary, a następnie zapłaci ich cenę z wykorzystaniem metody płatności „Płatność MasterPass”, o ile wartość Zamówienia (cena brutto Towarów objęta Zamówieniem) spełnia warunki wskazane w pkt. 6 poniżej i jednocześnie nie skorzystał z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Przez zapłatę ceny, o której mowa w zdaniu poprzednim, rozumie się uiszczenie ceny za Towar zgodnie z Regulaminem Serwisu"

W OleOle to nie wiem bo nie ma informacji nigdzie

Jak dodajesz okazje to podaj z łaski swojej warunki, regulamin itp...

Autor Pepper

@pit Dodałem regulaminy i informację - jednak przy poprzednich promocjach MasterPassa przechodził bezproblemowo także e-Wallet z podpiętą kartą VISA, bo podobno sklep nie ma jak tego zweryfikować. To tak jak z PayPalem - sprzedawca ma tylko płatność i to wszystko.

KabanMaj 6.

@pit Dodałem regulaminy i informację - jednak przy poprzednich promocjach MasterPassa przechodził bezproblemowo także e-Wallet z podpiętą kartą VISA, bo podobno sklep nie ma jak tego zweryfikować. To tak jak z PayPalem - sprzedawca ma tylko płatność i to wszystko.no jeśli jest tak jak piszesz to ok
Ale jak coś w regulamnie jest napisane że trzeba posaidać kartę płatniczą Banku Raiffeisen Polbank i myślę że to akurat można sprawdzić czy płatność była wykonywana portfelem Raiffeisen Polbank.Tu organizatorem promocji jest "Euro - net" Sp. z o.o.


no raczej jest tak jak pisałem znalazłem coś takiego:
euro.com.pl/si_…pdf
oraz
masterpass.pl/akt…sen
przy płatności jak widać wybierasz portfel więc będa wiedzieć czy płaciłeś z portfela wallet(upaid) czy raiffeisen, czyli jesteś w promocji czy nie :P

Niech ktoś opłaci z darmowego portfela wallet(upaid) i wtedy będzie wiadomo czy dostanie BON

Chyba bez konta w Raiffeisen Polbank nie da rady. Portfel Maserpass można założyć w Raiffeisen Polbank będąc jego klientem oraz w Wallet oferowanym przez uPaid. Tu jest wymóg płacenia portfelem Raiffeisen.

Mam kartę i mam konto MasterPass ale nie mam pomysłu co kupić
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst