Bon 100 zł do ROSSMANNa w prezencie do konta
211°Zakończono

Bon 100 zł do ROSSMANNa w prezencie do konta

34
lis 25. 2016lis 25. 2016
W prosty sposób można zdobyć 100 zł do wykorzystania w Rossmannie. Wystarczy otworzyć darmowe konto w Nest Banku, raz zalogować się do bankowości internetowej i tyle. Bon dostanie pierwsze 1000 osób (info o wyczerpaniu puli ma się pojawić na stronie promocji więc nie ma ryzyka nie załapania się).

Najlepsze komentarze

Konto już mam i polecam. Wszystko za darmo. Dla nowych klientów lokata 4 % .
Szkoda że nie moge wziąc udziału w promocji.
Szkoda tylko że nigdzie nie ma regulaminu promocji. co oznacza "spełnij warunki promocji"? Tylko załóż konto?
Edytowane przez: "ona_25a" lis 25. 2016
34 Komentarze

musi być jakiś haczyk :P

100zł za otwarcie konta w banku to średnia oferta. Tym bardziej że jakiś ten bank mało znany.

mmxv17 min

100zł za otwarcie konta w banku to średnia oferta. Tym bardziej że jakiś ten bank mało znany.

​jest to były smart bank... nie ma żadnego ryzyka.... ale czy dla 100 zł w bonie warto sprzedawać swoje dane

Konto już mam i polecam. Wszystko za darmo. Dla nowych klientów lokata 4 % .
Szkoda że nie moge wziąc udziału w promocji.
Szkoda tylko że nigdzie nie ma regulaminu promocji. co oznacza "spełnij warunki promocji"? Tylko załóż konto?
Edytowane przez: "ona_25a" lis 25. 2016

www53 min

​jest to były smart bank... nie ma żadnego ryzyka.... ale czy dla 100 zł w bonie warto sprzedawać swoje dane

Jest to były Bank Smart a nie Smart Bank a to duża różnica! Fakt konto godne polecenia .

zgodnie z regulaminem z promocji wylaczone sa osoby ktore posiadaly juz ROR w smart banku.

UpiornaCebula2 godz., 23 min

zgodnie z regulaminem z promocji wylaczone sa osoby ktore posiadaly juz ROR w smart banku.


Dokładnie ja się cieszyłem przez moment ale regulamin jest jasny

Poinformuję tylko, że konto można zamknąć wysyłając im mailem zezdjęciowane, podpisane wypowiedzenie :-)

Mogłem założyć te konto dopiero teraz a nie 4 miesiące temu ;). A tak serio konto mogę polecić. Faktycznie jest w 100% za darmo. Jedyna wada dla mnie to brak możliwości płacenia przez Przelewy24 i inne tego typu rzeczy (PayPal działa jakby ktoś pytał) a przecież to bank mobilny, internetowy i takie rzeczy powinny być dostępne
Edytowane przez: "Kangoor" lis 25. 2016

Takich promocji bankowych jest pełno. Są specjalne strony o tym. Można by zasypać peppera.

mmxv7 godz., 30 min

100zł za otwarcie konta w banku to średnia oferta. Tym bardziej że jakiś ten bank mało znany.


To że ty nie znasz banku to nic mu nie umniejsza, tym bardziej że jest to jedyny bank na rynku oferujący konto za zero złotych bez warunków, za które jeszcze bank ci płaci! Płaci, bo założenie konta oszczędnościowego również jest za free i jest oprocentowane na 2,2%, co czyni ten bank od kilku lat prawdziwym hitem rynku... o którym ty i inni słabo zorientowani nie wiedzą, ale wiedza kosztuje :P

zulu30510 godz., 31 min

musi być jakiś haczyk :P


Zawsze jest haczyk

Edytowane przez: "apacz1" lis 26. 2016

pepper014 godz., 16 min

To że ty nie znasz banku to nic mu nie umniejsza, tym bardziej że jest to jedyny bank na rynku oferujący konto za zero złotych bez warunków, za które jeszcze bank ci płaci! Płaci, bo założenie konta oszczędnościowego również jest za free i jest oprocentowane na 2,2%, co czyni ten bank od kilku lat prawdziwym hitem rynku... o którym ty i inni słabo zorientowani nie wiedzą, ale wiedza kosztuje :PCiekawe.. ciekawe.. za darmo???

A w tabeli opłat i prowizji:

Rozdział 4 Karty.
1. Opłaty podstawowe
: 2) wydanie drugiej i kolejnych Kart jednorazowo 25 zł
2. Opłata za korzystanie z Karty: 2) Opłata za korzystanie z drugiej i kolejnych Kart po każdym roku użytkowania 25 zł
Tabela opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart

Czyli po pierwszym i kolejnym roku za korzystanie karty płacisz 25zł
Oprócz tego za wydanie kolejnych kart (gdy pierwszej karcie skończy się termin ważności tj. 3 lata) także 25zł
To są dwie różne opłaty. Realnie co roku 25zł przez pierwsze 3 lata, a potem 50zł co roku.
Owszem - to przyzwoite konto za 0zł jeśli karty płatniczej nie chcesz, ale wtedy po co Ci to konto.. wtedy lepiej założyć oszczędnościowe.
Zamiast tego konta "za darmo" gdzie, żeby nic nie płacić nie mogę mieć karty, wolę konto w mBanku za 0zł, gdzie kompletnie za nic nie płacę pod warunkiem wykonania comiesięcznych transakcji na 300zł - to żaden warunek, a po roku i kolejnych nadal brak opłaty za korzystanie z karty, konta czy kolejne wydanie karty..

Swoją drogą to w jakim banku trzeba zapłacić za założenie podstawowego konta oszczędnościowego, bo nie znam takiego? To by było biznesowe sepuku..

Natomiast oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym 2,25% w skali roku, o którym piszesz, to tylko i wyłącznie w okresie promocyjnym od 29.10.2016 do 04.01.2017 stałe i to także w skali roku! co realnie daje przez ledwo ponad 2 miesiące (a teraz już krócej) wyższe oprocentowanie, a standardowo w pozostałych miesiącach jest zmienne i wynosi (dla kwot do 50 tyś) WIBOR 3M - 0,50% (Marża Oprocentowania) a to oznacza, że na ten moment WIBOR 3M = 1,73% - 0,50% (Marża). To daje 1,23% w skali roku, do tego jest zmienne więc może też spadać.. nie mówię, że to złe oprocentowanie, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wcale nie jest to najlepsze konto na rynku.

A abstrahując, dla tych co nie mogą znaleźć regulaminu tej promocji, to jest tutaj: REGULAMIN PROMOCJI "Nest Konto PREZENT NA ŚWIĘTA"


Edytowane przez: "apacz1" lis 26. 2016

apacz14 godz., 53 min

Ciekawe.. ciekawe.. za darmo??? A w tabeli opłat i prowizji:Rozdział 4 Karty.1. Opłaty podstawowe: 2) wydanie drugiej i kolejnych Kart jednorazowo 25 zł2. Opłata za korzystanie z Karty: 2) Opłata za korzystanie z drugiej i kolejnych Kart po każdym roku użytkowania 25 zł Tabela opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart Czyli po pierwszym i kolejnym roku za korzystanie karty płacisz 25zł Oprócz tego za wydanie kolejnych kart (gdy pierwszej karcie skończy się termin ważności tj. 3 lata) także 25zł To są dwie różne opłaty. Realnie co roku 25zł przez pierwsze 3 lata, a potem 50zł co roku. Owszem - to przyzwoite konto za 0zł jeśli karty płatniczej nie chcesz, ale wtedy po co Ci to konto.. wtedy lepiej założyć oszczędnościowe. Zamiast tego konta "za darmo" gdzie, żeby nic nie płacić nie mogę mieć karty, wolę konto w mBanku za 0zł, gdzie kompletnie za nic nie płacę pod warunkiem wykonania comiesięcznych transakcji na 300zł - to żaden warunek, a po roku i kolejnych nadal brak opłaty za korzystanie z karty, konta czy kolejne wydanie karty..Swoją drogą to w jakim banku trzeba zapłacić za założenie podstawowego konta oszczędnościowego, bo nie znam takiego? To by było biznesowe sepuku..Natomiast oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym 2,25% w skali roku, o którym piszesz, to tylko i wyłącznie w okresie promocyjnym od 29.10.2016 do 04.01.2017 stałe i to także w skali roku! co realnie daje przez ledwo ponad 2 miesiące (a teraz już krócej) wyższe oprocentowanie, a standardowo w pozostałych miesiącach jest zmienne i wynosi (dla kwot do 50 tyś) WIBOR 3M - 0,50% (Marża Oprocentowania) a to oznacza, że na ten moment WIBOR 3M = 1,73% - 0,50% (Marża). To daje 1,23% w skali roku, do tego jest zmienne więc może też spadać.. nie mówię, że to złe oprocentowanie, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wcale nie jest to najlepsze konto na rynku.A abstrahując, dla tych co nie mogą znaleźć regulaminu tej promocji, to jest tutaj: REGULAMIN PROMOCJI "Nest Konto PREZENT NA ŚWIĘTA"

​przeczytaj ten fragment regulaminu jeszcze raz

Zawsze się dziwiłem jak w telewizji mówili że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a tu proszę...

apacz18 godz., 28 min

Ciekawe.. ciekawe.. za darmo??? A w tabeli opłat i prowizji:Rozdział 4 Karty.1. Opłaty podstawowe: 2) wydanie drugiej i kolejnych Kart jednorazowo 25 zł2. Opłata za korzystanie z Karty: 2) Opłata za korzystanie z drugiej i kolejnych Kart po każdym roku użytkowania 25 zł Tabela opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart Czyli po pierwszym i kolejnym roku za korzystanie karty płacisz 25zł


Jaja sobie robisz, czy serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? To jest wręcz przerażające...

apacz110 godz., 16 min

Ciekawe.. ciekawe.. za darmo??? A w tabeli opłat i prowizji:Rozdział 4 Karty.1. Opłaty podstawowe: 2) wydanie drugiej i kolejnych Kart jednorazowo 25 zł2. Opłata za korzystanie z Karty: 2) Opłata za korzystanie z drugiej i kolejnych Kart po każdym roku użytkowania 25 zł Tabela opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart Czyli po pierwszym i kolejnym roku za korzystanie karty płacisz 25zł Oprócz tego za wydanie kolejnych kart (gdy pierwszej karcie skończy się termin ważności tj. 3 lata) także 25zł To są dwie różne opłaty. Realnie co roku 25zł przez pierwsze 3 lata, a potem 50zł co roku. Owszem - to przyzwoite konto za 0zł jeśli karty płatniczej nie chcesz, ale wtedy po co Ci to konto.. wtedy lepiej założyć oszczędnościowe. Zamiast tego konta "za darmo" gdzie, żeby nic nie płacić nie mogę mieć karty, wolę konto w mBanku za 0zł, gdzie kompletnie za nic nie płacę pod warunkiem wykonania comiesięcznych transakcji na 300zł - to żaden warunek, a po roku i kolejnych nadal brak opłaty za korzystanie z karty, konta czy kolejne wydanie karty..Swoją drogą to w jakim banku trzeba zapłacić za założenie podstawowego konta oszczędnościowego, bo nie znam takiego? To by było biznesowe sepuku..Natomiast oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym 2,25% w skali roku, o którym piszesz, to tylko i wyłącznie w okresie promocyjnym od 29.10.2016 do 04.01.2017 stałe i to także w skali roku! co realnie daje przez ledwo ponad 2 miesiące (a teraz już krócej) wyższe oprocentowanie, a standardowo w pozostałych miesiącach jest zmienne i wynosi (dla kwot do 50 tyś) WIBOR 3M - 0,50% (Marża Oprocentowania) a to oznacza, że na ten moment WIBOR 3M = 1,73% - 0,50% (Marża). To daje 1,23% w skali roku, do tego jest zmienne więc może też spadać.. nie mówię, że to złe oprocentowanie, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wcale nie jest to najlepsze konto na rynku.A abstrahując, dla tych co nie mogą znaleźć regulaminu tej promocji, to jest tutaj: REGULAMIN PROMOCJI "Nest Konto PREZENT NA ŚWIĘTA"Masz kłopoty z czytaniem, tak jak już przedmówca wspominał, oferta Banku Smart (Nest banku) to jedyne konto bezwarunkowo bezpłatne, wiem bo mam od kilku lat, jak również kartę do tego konta (oczywiście jest bezpłatnai jej odnowienie też) i obydwie rzeczy są bezpłatne bezwarunkowo. Posiadam też konto w mbanku ale tam już nie jest bezwarunkowo bezpłatne (wymagane jest dokonywanie płatności kartą na miesiąc w odpowiedniej kwocie i ew. trzeba mieć odpowiednie wpływy na konto - warunki zależnie od oferty i kiedy zakładałes konto), z resztą sam o tym wspominałeś, miałem też 3 konto w bzwbk ale tam były takie kosmiczne opłaty że babka nawet się nie zdziwiła że chcę je zamknąć. Po co się tak rozwodzisz nt. oprocentowania konta? Nie wiem dlaczego o tym piszesz, posiadam konto duuużo dłużej niż daty wymienione przez ciebie.

Komiczne bardzo jest to, że oprócz tego że nie potrafisz czytać regulaminów, to również wspominasz że nie jest to najlepsze konto, a nie potrafisz wymienić lepszej oferty, na prawdę przezabawne! No ale wiedza zawsze kosztuje i można kroić takich naiwniaków którzy o najlepszych ofertach nie wiedzą.
Edytowane przez: "pepper01" lis 26. 2016

Pracuje w tym banku i potwierdzam, że konto darmowe Za kartę jest opłata jeśli chcesz mieć więcej niż jedną kartę do konta ( np. jedna karta dla Ciebie, druga dla żony ) Marka nowa na rynku więc trzeba jakoś klienta przekonać do siebie

GieGrzes1 godz., 6 min

Jaja sobie robisz, czy serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? To jest wręcz przerażające...

napisz dokładnie o co ci chodzi. bo w twojej wypowiedzi brak faktów, jest niekonstruktywna, i to jest przerażające, to wszystko na co cię stać?

Szklanka4 godz., 43 min

​przeczytaj ten fragment regulaminu jeszcze raz Zawsze się dziwiłem jak w telewizji mówili że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a tu proszę...

a ​co konkretnie?

mevius44 min

Pracuje w tym banku i potwierdzam, że konto darmowe Za kartę jest opłata jeśli chcesz mieć więcej niż jedną kartę do konta ( np. jedna karta dla Ciebie, druga dla żony ) Marka nowa na rynku więc trzeba jakoś klienta przekonać do siebieJak nowa jak Bank Smart na rynku już jest kilka ładnych lat (ostatnio przebrandowany na Nestbank).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst