Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Boczny (oporowy) rezystor prędkości - guma oporowa do ćwiczeń na kostki, Auchan ul. Jubilerska Warszawa
338°

Boczny (oporowy) rezystor prędkości - guma oporowa do ćwiczeń na kostki, Auchan ul. Jubilerska Warszawa

20zł66,99zł-70%Auchan Okazje
13
338°
Boczny (oporowy) rezystor prędkości - guma oporowa do ćwiczeń na kostki, Auchan ul. Jubilerska Warszawa
lis 7. 2020Dostępność Mazowieckie
Czołem!
W ramach mozolnego kompletowania coraz to nowego sprzętu fitness na swoją mini siłownię, przy okazji zakupów w Auchan, wpadam do Was z mini urządzonkiem do ćwiczeń wzmacnianiajacych mięśnie i poprawiających ich mobilność. Jest to dobra propozycja uzupełniająca gumy oporowe (jeśli ktoś takie posiada), mająca dodatkowo uchwyty na rzepy. Kupiłem kiedyś coś podobnego w Biedronce z tym, że były to zwykłe gołe gumy, rzep był węższy i wbijał się w skórę.

Boczny (poziomy) rezystor prędkości Body Sculpture BB 2340 umożliwia trening koordynacji, zwinności, przyspieszenia oraz szybkości. Doskonale wzmacnia mięśnie nóg, zwiększa zakres ruchów oraz wydatnie poprawia stabilność stawów.

Rezystor można dopasować do nogi użytkownika za pomocą szerokiego i regulowanego mankietu. Całość została wykonana z wytrzymałych i bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki zwiększonej odporności na rozciąganie oraz ścieranie, rezystor marki Body Sculpture powinien sprostać nawet najcięższym treningom.

Guma wewnętrzna zabezpieczona została nylonową osłoną, która chroni ją przed uszkodzeniami i daje pewność bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych ćwiczeń. W przypadku pęknięcia, guma nie zrani ćwiczącego. Boczny rezystor prędkości to doskonały przyrząd treningowy, z którego mogą korzystać nie tylko profesjonalni sportowcy, ale także osoby amatorsko lub rekreacyjnie uprawiające różne dyscypliny sportu.
Do produktu dołączona jest płyta DVD z filmem instruktażowym.

Podałem link do strony, na której występuje produkt w cenie wyjściowej, na stronie Auchan tego nie ma.
Produkt dostępny stacjonarnie w ilości kilku sztuk.

318165.jpg318165.jpg318165.jpg318165.jpg318165.jpgSą jeszcze promocje na inne rzeczy, np. piłka balansowa z 48,99 na 21zł, czy pas biodrowy wzmacniająca plecy z 22,99 na 6,99.
318165.jpg318165.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz