Niestety, ta okazja już wygasła
BNP Paribas 20 zł za 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay
365° Zakończono

BNP Paribas 20 zł za 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay

35
wrz 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W zamian za dodanie swojej karty debetowej do smartfona i wykonanie 2 transakcji Apple Pay lub Android Pay dostaniemy 20 zł premii.

Aby skorzystać z promocji należy być klientem BNP Paribas (w tym przejętego Raiffeisen Polbank), który przed 21.08.2019 nie dodał żadnej karty (BNP Paribas) do Google Pay ani do Apple Pay.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody).
Następnie dodajemy swoją kartę debetową lub kredytową BNP Paribas do Google Pay lub Apple Pay (w tym samym terminie) i wykonujemy nią co najmniej 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay do 4.10.2019.
Kwota transakcji nie ma znaczenia, wykluczone płatności z kodami MCC równymi 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900.

Jeśli w dniu 25.10 będziemy posiadaczem karty banku dodanej do Apple Pay lub Google Pay, to otrzymamy wiadomość mailową od organizatora z prośbą o podanie rachunku do przelania 20 zł. Będziemy mieć wtedy czas do 29.10 na uzupełnienie danych. Przelew otrzymamy do 31.10.2019.

pula promocji wynosi 1300 sztuk – po jej wyczerpaniu dalsze rejestrowanie nie będzie możliwe.

regulamin:
wygodnezakupy.bnpparibasplus.pl/reg…pdf
Aktualizacje społecznościowe
BNP Paribas Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
radek0001/09/2019 22:33

Okazja prawdziwa, 20 zł do przodu Do przemyślenia indywidualnie - czy …Okazja prawdziwa, 20 zł do przodu Do przemyślenia indywidualnie - czy za te dwie dychy checmy by Google / Apple miał nasze dane karty i transakcji


Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecnie najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda płacenia.
35 Komentarzy
Mam do myślenia – do Google Pay mam dodanych dużo kart od jakiegoś już czasu. Mam wśrod nich dodaną karte debetową Paribasu. Tutaj jest jasność – ona się już nie łapie. Ale czy jak dodam teraz karte kredytową Paribas to sie łapie na promocje ??? Ważna jest sama karta czy odoba ktora ma zainstalowane Google Pay?

I druga sytuacja – syn ma tez karte debetową. Nigdzie nie była jeszcze dodawana. Moge ją sobie dodać do swojego konta Google Pay czy lepiej jednak na innym telefonie ?
Okazja prawdziwa, 20 zł do przodu

Do przemyślenia indywidualnie - czy za te dwie dychy checmy by Google / Apple miał nasze dane karty i transakcji
radek0001/09/2019 22:33

Okazja prawdziwa, 20 zł do przodu Do przemyślenia indywidualnie - czy …Okazja prawdziwa, 20 zł do przodu Do przemyślenia indywidualnie - czy za te dwie dychy checmy by Google / Apple miał nasze dane karty i transakcji


Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecnie najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda płacenia.
jak ktoś nie ma konta to moze połączyć promke z opcją 350zł do Biedronki dla nowych (czyli tych co nie byli w BNP od 9mc)

zarabiajnabankach.pl/350…as/
Panopek01/09/2019 22:50

Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecn …Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecnie najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda płacenia.


Dopóki chcesz skorzystać z chargeback! Wtedy zaczynają się schodki :P
Krawcio02/09/2019 04:50

Dopóki chcesz skorzystać z chargeback! Wtedy zaczynają się schodki :P


Niby dlaczego? Płatność jest widoczna normalnie na wyciągu z karty, niech się bank martwi razem z MasterCardem czy Visą, że nie mogą prześledzić płatności w 100%.
Panopek01/09/2019 22:50

Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecn …Płacę przez Pay od kiedy jest dostępne w Polsce, dlatego że jest to obecnie najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda płacenia.


Blik jest bezpieczniejszy.
zanskarix02/09/2019 07:02

Niby dlaczego? Płatność jest widoczna normalnie na wyciągu z karty, niech s …Niby dlaczego? Płatność jest widoczna normalnie na wyciągu z karty, niech się bank martwi razem z MasterCardem czy Visą, że nie mogą prześledzić płatności w 100%.Dokładnie tak! każda płatność jest w wyciągu jako płatność kartą, mało tego ostatnio robiłem zwrot w Tesco i babka kazała mi zbliżyć telefon do terminala- miałem wątpliwości czy dojdzie zwrot, bo płacąc generuje się wirtualna karta za każdym razem z innym numerem, ale zwrocik ładnie doszedł na moje konto, więc Google Pay działa wyśmienicie!
"Upoważniam BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie w trybie określonym w art. 104 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. do ujawnienia tajemnicy bankowej Ad Astra Sp. z o.o." - serio sprzedajecie swoje dane osobowe jakiejś firmie krzak za 20zł?
kzd02/09/2019 07:21

Blik jest bezpieczniejszy.


Jakieś uzasadnienie mistrzu?

Yorker02/09/2019 07:38

Dokładnie tak! każda płatność jest w wyciągu jako płatność kartą, mało tego …Dokładnie tak! każda płatność jest w wyciągu jako płatność kartą, mało tego ostatnio robiłem zwrot w Tesco i babka kazała mi zbliżyć telefon do terminala- miałem wątpliwości czy dojdzie zwrot, bo płacąc generuje się wirtualna karta za każdym razem z innym numerem, ale zwrocik ładnie doszedł na moje konto, więc Google Pay działa wyśmienicie!Akurat miałem na myśli Apple Pay, ale skoro w Google Pay działa podobnie to OK
zanskarix02/09/2019 07:02

Niby dlaczego? Płatność jest widoczna normalnie na wyciągu z karty, niech s …Niby dlaczego? Płatność jest widoczna normalnie na wyciągu z karty, niech się bank martwi razem z MasterCardem czy Visą, że nie mogą prześledzić płatności w 100%.Przeczytaj uważnie regulamin usługi nim ją zaakceptujesz a potem się wymądrzaj, taka rada na przyszłość
Krawcio02/09/2019 08:24

Przeczytaj uważnie regulamin usługi nim ją zaakceptujesz a potem się wym …Przeczytaj uważnie regulamin usługi nim ją zaakceptujesz a potem się wymądrzaj, taka rada na przyszłość


To mnie oświeć jak jesteś taki mądry co tam jest w tym regulaminie (regulaminie czego, Apple Pay u Apple, obsługi Apple Pay w jakimś banku?) co uniemożliwia chargeback. Czekam z niecierpliwością.
zanskarix02/09/2019 08:27

To mnie oświeć jak jesteś taki mądry co tam jest w tym regulaminie (re …To mnie oświeć jak jesteś taki mądry co tam jest w tym regulaminie (regulaminie czego, Apple Pay u Apple, obsługi Apple Pay w jakimś banku?) co uniemożliwia chargeback. Czekam z niecierpliwością.


To czekaj może ci jeszcze na talerzu podać :P? Pokrótce operator kartowy ma gdzieś względy weryfikacji ponieważ cedujesz to wszystko na Apple. Czyli jak ktoś ci wsypie pigułkę gwałtu i zapłaci twoim telefonem to nic nie odzyskasz
Edytowane przez: "Krawcio" wrz 2.
Krawcio02/09/2019 08:45

To czekaj może ci jeszcze na talerzu podać :P? Pokrótce operator kartowy ma …To czekaj może ci jeszcze na talerzu podać :P? Pokrótce operator kartowy ma gdzieś względy weryfikacji ponieważ cedujesz to wszystko na Apple. Czyli jak ktoś ci wsypie pigułkę gwałtu i zapłaci twoim telefonem to nic nie odzyskasz


Piszesz pierdoły to może łaskawie uzasadnij, a nie odsyłaj do internetu. Skoro jesteś takim specjalistą w temacie, to chyba nie jest problem dla ciebie, co? Dawaj konkretny zapis z regulaminu, a nie powtarzaj miejskich legend.
moneymoney02/09/2019 08:13

"Upoważniam BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie w trybie …"Upoważniam BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie w trybie określonym w art. 104 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. do ujawnienia tajemnicy bankowej Ad Astra Sp. z o.o." - serio sprzedajecie swoje dane osobowe jakiejś firmie krzak za 20zł?


Ad Astra nie krzak bo już robiła promocje bankowe i nie było z nią problemów !
Irzu02/09/2019 09:18

Ad Astra nie krzak bo już robiła promocje bankowe i nie było z nią pro …Ad Astra nie krzak bo już robiła promocje bankowe i nie było z nią problemów !


Co nie zmienia faktu że sprzedawanie za 20zł swojego imienia nazwiska, nr tel i PESEL jakiejkolwiek spółce z o.o. to idiotyzm.
moneymoney02/09/2019 09:38

Co nie zmienia faktu że sprzedawanie za 20zł swojego imienia nazwiska, nr …Co nie zmienia faktu że sprzedawanie za 20zł swojego imienia nazwiska, nr tel i PESEL jakiejkolwiek spółce z o.o. to idiotyzm.


Moje dane mieli już przy poprzedniej promce jak zakładałem konto za 200zł w BNP więc niczego nowego sie nie dowiedzą
można jakoś google pay zapłacić nie mając nfc w telefonie?
Dypo02/09/2019 11:35

można jakoś google pay zapłacić nie mając nfc w telefonie?


Tak, np na allegro
zanskarix02/09/2019 09:02

Piszesz pierdoły to może łaskawie uzasadnij, a nie odsyłaj do internetu. Sk …Piszesz pierdoły to może łaskawie uzasadnij, a nie odsyłaj do internetu. Skoro jesteś takim specjalistą w temacie, to chyba nie jest problem dla ciebie, co? Dawaj konkretny zapis z regulaminu, a nie powtarzaj miejskich legend.Artykuł:
subiektywnieofinansach.pl/dwa…ie/
Cytat:
Transakcje zostały dokonane z wykorzystaniem usługi Apple Pay, co w
świetle przepisów organizacji płatniczej jest równoznaczne ze zgoda na
obciążenie rachunku. Taka transakcja ma dla organizacji status zawartej i
nie daje możliwości przeprowadzenia procedury chargeback”
Cytat 2:
„Nie ma żadnych specjalnych reguł związanych z chargebackiem w przypadku transakcji z użyciem Apple Pay. Jednak znacznie trudniej argumentować, że nie autoryzowaliśmy transakcji Apple Pay (chyba że oszust uprzednio uzyskał dane karty posiadacza karty i zdołał dodać ją do swojego iPhone’a). Jeśli sprzedawca uzyskał prawidłowo autoryzację, zdolność banku-wystawcy karty do zastosowania chargebacku i obciążenia transakcją akceptanta (operatora terminala płatniczego) jest bardzo ograniczona, ponieważ posiadacz karty został zweryfikowany za pomocą identyfikatora dotyku”
Edytowane przez: "Krawcio" wrz 2.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst