Bluza z kapturem za 29zł + darmowa dostawa @ H&M
237°Zakończono

Bluza z kapturem za 29zł + darmowa dostawa @ H&M

29,93zł
Pepper 14
sty 30. 2016sty 30. 2016
WH&M - męska bluza z kapturem przeceniona o połowę z 80zł. Jeśli skorzystamy ze zniżki z newslettera, obniżymy cenę o kolejne 25% i zyskamy darmową przesyłkę!
Cena końcowa: 29,93zł

Dostępne rozmiary: S,M,XL

Kategorie
  1. Moda
14 Komentarzy

Po wpisaniu kodu z newslettera jest opcja płatna dostawy- 5,9zł. Innej nie widzę...

Edit: Przy finalizacji jednak nie wlicza, wszystko ok.

Zamówiłem

Kupione dokładnie za 29.93
Avatar

Usunięty5246

Zamówione - dziękuję bardzo . Kupowanie bluzy w tej cenie zawsze spoko.

Również dziękuję

ja tez dziekuje bardzo

Jeszcze dwa dni temu chyba wszystkie kolory były w takiej cenie.

Autor Pepper

@LuckyLuke szkoda że nie mówiłeś

zorkaSty 31.

@LuckyLuke szkoda że nie mówiłeśPrzecież były inne szmaty z tej promocji rzeczy do 40 zł, czyli 30 zł z kuponem. Nie rozumiem po co wrzucać każdą osobno, wystarczy wrzucić raz, a później każdy może przejrzeć resztę i wybrać co go interesuje. Było kilka kolorów i pełna rozmiarówka. Ja sobie kupiłem bluzę z kapturem, bez kaptura i spodnie dresowe. Były też koszule, jeansy, tenisówki itp.

Autor Pepper

@dondon ano właśnie po to, żeby kilka osób sobie skorzystało, tak jak przy tej okazji. Po to jest pepper. Nie każdy ma czas siedzieć i przeglądać wszystkie ciuchy w promocji, które na dodatek co chwilę zmieniają cenę albo dostępność. Fajnie by było, gdybyś następnym razem podzielił się z nami dobrym znaleziskiem

zorkaSty 31.

@dondon ano właśnie po to, żeby kilka osób sobie skorzystało, tak jak przy tej okazji. Po to jest pepper. Nie każdy ma czas siedzieć i przeglądać wszystkie ciuchy w promocji, które na dodatek co chwilę zmieniają cenę albo dostępność. Fajnie by było, gdybyś następnym razem podzielił się z nami dobrym znaleziskiemNo mnie właśnie wkurza ten zalew, koszula z HM, bluza z HM, koszulka z HM itp. Wystarczy raz wrzucić informacje: nowa fala wyprzedaży, albo promocja ileś rzeczy do 40zł jak tutaj. Każdy sobie wybierze co potrzebuje. Można wrzucić jako przykład jakąś rzecz, która jest szczególnie opłacalna i w komentarzach wymieniać się propozycjami. Raz a dobrze. Była informacja o kurtce pilotce w ramach promocji rzeczy do 40zł, uznałem, że nie ma sensu wrzucać kolejno wszystkie inne.

Dzięki za wstawkę. Czasami nie na czasu szukać dobrych okazji. A tu podana jak na dłoni. To lubię.

Autor Pepper

@dondon w takim razie wystarczy, że skupisz się na tych okazjach, które Cię najbardziej interesują

Pepper

Gdyby ktoś zastanawiał się nad kupnem w pełnej cenie, to absolutnie odradzam. Dzisiaj odebrał ode mnie kurier bluzę na zwrot - pomijając tragicznej jakości zamek który zacinał się przy każdej próbie zapicia, to bluza jest moim zdaniem źle uszyta (w XL wejdzie osoba o rozmiar-dwa większa, dodatkowo jest przy tym strasznie krótka i przynajmniej u mnie ledwo do paska wystarczyła...). Może trafiłem na jakiś felerny egzemplarz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst