Niestety, ta okazja już wygasła
Blue Yeti Blackout USB mikrofon pojemnościowy @Proline
106° Zakończono

Blue Yeti Blackout USB mikrofon pojemnościowy @Proline

499zł539zł-7% Darmowa dostawa DarmowaProline Okazje
11
wrz 6.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa cena na ceneo + jeszcze w promocji ceneo.pl/375…679

Twórz nagrania w najlepszej jakości za pomocą najlepiej sprzedających się mikrofonów USB rodziny Yeti firmy Blue. Dzięki zastrzeżonej technologii trzech kapsułek, mikrofony Yeti nagrywają nieskazitelne, studyjne nagrania z niesamowitą łatwością. Cztery różne tryby ustawień oferują niesamowitą elastyczność, dzięki czemu możesz nagrywać wokale, muzykę, podcasty, audio dla wideo, wywiady, a nawet wykłady z kryptozoologii w sposób, który normalnie wymaga wielu mikrofonów.

Najważniejsze cechy
  • Wiele trybów nagrywania
  • kompatybilność: komputery PC i MAC
  • Unikalna, optymalna konstrukcja
  • Idealny do wokalu, instrumentów muzycznych, podcastingu, dla lektorów,do wywiadów, gier, nagrań terenowych, połączeń konferencyjnych

Pełna kontrola nagrań z YetiYeti posiada kontrolki do studyjnej regulacji głośności słuchawek, wyboru wzoru, natychmiastowego wyciszenia i wzmocnienia mikrofonu - zapewniając kontrolę nad każdym poziomem procesu nagrywania. Jeśli odczuwasz zniekształcenie lub sprzężenie zwrotne podczas nagrywania wyjątkowo głośnego źródła - jak ogłuszający dźwięk lawiny - po prostu dostosuj czułość mikrofonu za pomocą kontroli wzmocnienia. Lub jeśli chcesz zrobić sobie przerwę w środku podcastu, użyj przycisku natychmiastowego wyciszenia.

Bezproblemowa konfiguracjaPo prostu podłącz Yeti do portu USB komputera za pomocą dołączonego kabla USB, skalibruj go z systemem operacyjnym i przygotuj się do nagrywania. Yeti oferuje obsługę nagrania bez sterowników.

test youtube.com/wat…Nsg
Aktualizacje społecznościowe
Proline OkazjeProline wyprzedaże

Grupy

11 Komentarzy
Super majk 👌 Polecam niezdecydowanym
Producent: OEM. Chyba bez oryginalnego pudełka czy instrukcji.
slince106/09/2019 13:59

Producent: OEM. Chyba bez oryginalnego pudełka czy instrukcji.


To proline to może tak być :/
Czemu Blue, a nie Black Yeti?
Andzej06/09/2019 14:08

To proline to może tak być :/


Nie robią problemów ze zwrotem?
Mikrofon mam, ale go jeszcze nie użyłem
Notio06/09/2019 14:11

Czemu Blue, a nie Black Yeti?


Bo marka to Blue microphones, a teraz to już nawet Logitech Blue microphones.
marcin.błaszczyk06/09/2019 14:32

Bo marka to Blue microphones, a teraz to już nawet Logitech Blue …Bo marka to Blue microphones, a teraz to już nawet Logitech Blue microphones.


Szkoda, że nie Black Microphones
Na amazon.de można kupić ten mikrofon za ~425zł z darmową dostawą (trzeba tylko aktywować kupon na ~18€ widoczny przy produkcie i polubić z innym niż czarny wariantem np. Platinum, Midnight Blue)
vibin06/09/2019 14:40

Na amazon.de można kupić ten mikrofon za ~425zł z darmową dostawą (trzeba t …Na amazon.de można kupić ten mikrofon za ~425zł z darmową dostawą (trzeba tylko aktywować kupon na ~18€ widoczny przy produkcie i polubić z innym niż czarny wariantem np. Platinum, Midnight Blue)


Tutaj w podobnej cenie z AC Odyssey: amazon.com/Blu…h=1
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst