Niestety, ta okazja już wygasła
Blok noży zwilling professional s
105° Zakończono

Blok noży zwilling professional s

507zł1.685zł-70%Amazon Okazje
22
maj 8.
Jeden z porządniejszych bloków z nożami. Cena z wysyłką 118 euro. W Polsce najniższa cena jaką znalazłem, to ponad 1600 zł. Czasem trafiają się za 99 euro na niemieckim Amazonie, ale oni nie wysyłają żadnych noży do Polski, trzeba się bawić w pośredników. Dokładny opis
uk.zwilling-shop.com/Kitchen-World/Special-Offers/Free-gift-with-purchase/Knife-block-bamboo-7-pcs-Zwilling-35621-004-0.html
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

22 Komentarze
Cena z kosmosu
"Czasem trafiają się za 99 euro na niemieckim Amazonie, ale oni nie wysyłają żadnych noży do Polski, trzeba się bawić w pośredników."

Kupiłem z amazonu.de zestaw noży WMF ze 2 lata temu...
i zamknięta "broda"
Jakub_Ch4 min

"Czasem trafiają się za 99 euro na niemieckim Amazonie, ale oni nie w …"Czasem trafiają się za 99 euro na niemieckim Amazonie, ale oni nie wysyłają żadnych noży do Polski, trzeba się bawić w pośredników."Kupiłem z amazonu.de zestaw noży WMF ze 2 lata temu...


No to spróbuj kupić teraz..
4key08/05/2019 16:23

i zamknięta "broda"


Dokładnie, noż z brodą to profanacja.
piotr.lewandowski4 min

Dokładnie, noż z brodą to profanacja.


No cóż.. wszystkie najwyższe serie zwillinga mają zamkniętą. Z mojego punktu widzenia ma to plusy i minusy, ale nie będę polemizował.
OKAZJA DO ZAMKIĘCIA, NIE MA WYSYŁKI DO pOLSKI
Kupiłem teściowej 2 lata temu. Od tamtego czasu mam spokój z prośbami o ostrzenie noży. Kroi nimi nawet drewno do kominka. Polecam
marcin099883 min

OKAZJA DO ZAMKIĘCIA, NIE MA WYSYŁKI DO pOLSKI


Nie no, wcale. Bardzo dziwne, bo zamówiłem.
piotr.lewandowski29 min

Dokładnie, noż z brodą to profanacja.


i te "zdzieraki" żeby szybciej się przekonać o co chodzi
Ostatnio udało mi się kupić victorinoxa wartego 120zł za 25zł i jestem bardzo zadowolony
PNEUMA4059 min

Ostatnio udało mi się kupić victorinoxa wartego 120zł za 25zł i jestem bard …Ostatnio udało mi się kupić victorinoxa wartego 120zł za 25zł i jestem bardzo zadowolony


Gdzie jak?
Spokojnie z tą ceną w Polsce - za 770 znalazłem na pierwszej stronie jaką włączyłem. frankherbert.pl/pro…tml

Nie piszą z jakiej stali to jest. Tylko że jakaś super mieszanka - jak ja uwielbiam te teksty...
squirrelkuss08/05/2019 20:43

Spokojnie z tą ceną w Polsce - za 770 znalazłem na pierwszej stronie jaką w …Spokojnie z tą ceną w Polsce - za 770 znalazłem na pierwszej stronie jaką włączyłem. https://www.frankherbert.pl/product-pol-17220-Zwilling-zestaw-nozy-kuchennych-w-bloku-Four-Star-7-czesci.htmlNie piszą z jakiej stali to jest. Tylko że jakaś super mieszanka - jak ja uwielbiam te teksty...


Po pierwsze, to nie te noże. Po drugie, na stronie ze specyfikacją, którą dodałem jest napisane jaka to stal.
dizzy133108/05/2019 20:45

Po pierwsze, to nie te noże. Po drugie, na stronie ze specyfikacją, którą d …Po pierwsze, to nie te noże. Po drugie, na stronie ze specyfikacją, którą dodałem jest napisane jaka to stal.


Ok zwracam honor. Oferta na tyle zacna że trochę za tanio- nie uważasz? Mimo że nie znałem tej firmy to poważnie rozważam zakup. Sprzedawcą jest amazon? Na pewno to nie podróbki? Jak można tysiąc pln przeceny robić?
squirrelkuss08/05/2019 20:55

Ok zwracam honor. Oferta na tyle zacna że trochę za tanio- nie uważasz? Mi …Ok zwracam honor. Oferta na tyle zacna że trochę za tanio- nie uważasz? Mimo że nie znałem tej firmy to poważnie rozważam zakup. Sprzedawcą jest amazon? Na pewno to nie podróbki? Jak można tysiąc pln przeceny robić?


Amazon, deal of the day. Pisałem że na Amazon.de bywają jeszcze 10 euro taniej, ale nie da się zamówić do Polski. Zwilling to firma z bardzo długą historią. Mam garnki, mogę polecić. Na te noże polowałem od dłuższego czasu.
dizzy133108/05/2019 20:57

Amazon, deal of the day. Pisałem że na Amazon.de bywają jeszcze 10 euro ta …Amazon, deal of the day. Pisałem że na Amazon.de bywają jeszcze 10 euro taniej, ale nie da się zamówić do Polski. Zwilling to firma z bardzo długą historią. Mam garnki, mogę polecić. Na te noże polowałem od dłuższego czasu.


A nie uważasz że mogłyby być trochę twardsze? 57 HRC to nie za dużo.
squirrelkuss08/05/2019 21:20

A nie uważasz że mogłyby być trochę twardsze? 57 HRC to nie za dużo.


Pytanie ile więcej musisz wydać na zestaw twardszych? Mają pozytywne opinie, ja nie jestem maniakiem, nie będę się nimi golił. Potrzebuję narzędzia do krojenia. Nie znajduję przyjemności w siedzeniu godzinami i ostrzeniu na mokro. Nie namawiam, wrzuciłem bo chciałem się podzielić moim zdaniem dobrą ofertą.
dizzy133108/05/2019 21:26

Pytanie ile więcej musisz wydać na zestaw twardszych? Mają pozytywne op …Pytanie ile więcej musisz wydać na zestaw twardszych? Mają pozytywne opinie, ja nie jestem maniakiem, nie będę się nimi golił. Potrzebuję narzędzia do krojenia. Nie znajduję przyjemności w siedzeniu godzinami i ostrzeniu na mokro. Nie namawiam, wrzuciłem bo chciałem się podzielić moim zdaniem dobrą ofertą.


Oferta jest bardzo dobra. Chciałem pogadać z kimś obeznanym w temacie. Dzięki za info!
Kupione, dziękuję +
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst