BlitzWolf® Micro USB dwustronny
191°Zakończono

BlitzWolf® Micro USB dwustronny

8
lip 12. 2016
Jeśli ktoś szuka kabla micro usb to polecam, można go dowolnie wkładać do ładowarki i do telefonu.
Długość to ok 1m
Przepustowość 2.1A gwarancja 18m Co można więcej o kabli napisać Reszta danych w linku
Cenę można jeszcze zbić punktami z BG coś ok 40centów.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
również polecam, jeden z niewielu kabli działający tak jak powinien
potwierdzam, bardzo dobry kabel
Dzieki. Akurat szukalem kabelka u-sy-by.
jak wejście dostałem chiński shit. także bardzo dziękuję 10 za firmowy to jak za darmo:)
Dzięki! Ostatnio zamówiłem podwójną ładowarkę z BlitzWolfa i nie pomyślałem żeby dokupić kable

Jest też dostępny podobny kabel ze zwykłą końcówką Micro USB w tej samej cenie wysyłany z europejskiego magazynu. Niestety płatna przesyłka 0,70$

eu.banggood.com/Who…tml
tak przy okazji, czy ktoś wie dlaczego takie obustronne USB(miniUSB) nie jest w standardzie? dużo ludzi woli USB type C tylko dlatego że jest obustronne, ponieważ nie przesyłają terabajtow danych i prędkość 3.0 czy nawet 2.0 im wystarczy... szybciej by się zużywało takie obustronne łącze? Dlaczego dopiero teraz widzę takie rozwiązanie, pytań siebie?
stfpllip 13. 2016

tak przy okazji, czy ktoś wie dlaczego takie obustronne USB(miniUSB) nie …tak przy okazji, czy ktoś wie dlaczego takie obustronne USB(miniUSB) nie jest w standardzie? dużo ludzi woli USB type C tylko dlatego że jest obustronne, ponieważ nie przesyłają terabajtow danych i prędkość 3.0 czy nawet 2.0 im wystarczy... szybciej by się zużywało takie obustronne łącze? Dlaczego dopiero teraz widzę takie rozwiązanie, pytań siebie?

​Teoretycznie takie złącze powinno się zużywać wolniej, przynajmniej w przypadku styków, ponieważ mamy ich po 2 pary. W praktyce większość dostępnych na rynku zwykłych kabli pochodzi jeszcze z magazynów chińczyka za czasów jak dwustronne nie były tak spopularyzowane.
HAQERlip 13. 2016

​Teoretycznie takie złącze powinno się zużywać wolniej, przynajmniej w prz … ​Teoretycznie takie złącze powinno się zużywać wolniej, przynajmniej w przypadku styków, ponieważ mamy ich po 2 pary. W praktyce większość dostępnych na rynku zwykłych kabli pochodzi jeszcze z magazynów chińczyka za czasów jak dwustronne nie były tak spopularyzowane.

​a teraz są popularne? ja nawet nie wiedziałem że takie coś jest... a przecież konstrukcja jest banalnie prosta.. przyjdzie kafelek to go dokładnie zbadane i zobaczę czy działa z QC2.0
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od myq611. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst