Niestety, ta okazja już wygasła
   Blitzwolf BW-LT8 Lampa bezprzewodowa z czujnikiem ruchu
   173° Zakończono

   Blitzwolf BW-LT8 Lampa bezprzewodowa z czujnikiem ruchu

   43,17zł70,67zł-39% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
   17
   wrz 9.Dostawa z: Chiny

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Blitzwolf BW-LT8 , czyli niezła lampa z wbudowaną baterią 1000mAh i czujnikiem ruchu za około 43zł (10,99$) na stronie banggood.com.

   Czas ładowania to około 2h, a czas pracy na baterii to 2-3h. Moc LED 3W. Barwa 3000K.

   Aby ubić cenę, w koszyku podajemy kod BGLDFO10
   Aktualizacje społecznościowe

   Grupy

   17 Komentarzy
   Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i brałby, tylko co z tym zrobić? Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania. Jakieś pomysły?
   lobr09/09/2019 07:27

   Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i …Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i brałby, tylko co z tym zrobić? Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania. Jakieś pomysły?


   Do szafy typu komandor np.?
   lobr09/09/2019 07:27

   Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i …Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i brałby, tylko co z tym zrobić? Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania. Jakieś pomysły?


   Do garażu jak wchodzisz drzwiami ogrodowymi i do włącznika masz 3 metry przez przeszkody
   lobr09/09/2019 07:27

   Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i …Zastanawiam się jakie jest tego zastosowanie Cena spoko i brałby, tylko co z tym zrobić? Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania. Jakieś pomysły?   Przydatne jak łazisz w nocy do kibla 'na siku' i nie chcesz zapalać głównych świateł aby nie wpaść w przeszkody po ciemku
   Bardziej mnie tutaj zastanawia to że ona ma akumulator w dodatku niewielkiej pojemności, który trzeba ładować. Przyczepienie jej gdzieś na stałe i pamiętanie o ładowaniu musi być uciążliwe wg mnie
   lobr09/09/2019 08:07

   Bardziej mnie tutaj zastanawia to że ona ma akumulator w dodatku …Bardziej mnie tutaj zastanawia to że ona ma akumulator w dodatku niewielkiej pojemności, który trzeba ładować. Przyczepienie jej gdzieś na stałe i pamiętanie o ładowaniu musi być uciążliwe wg mnie


   Akumulator można odłączyć i naładować. Mam takie dwie i nie sprawia to żadnego problemu.
   Mam i polecam.
   Da się to na stałe podłączyć do prądu?
   Panowie jak ktoś ma tą nową wersję jaką to ma długość całość i sam element co świeci. Nada się to pod szafkę kuchenną? Idzie połączyć jakoś razem 2?
   To trzeba samemu jakoś przyczepić do podłoża czy ma jakieś zaczepy, przyssawki itp?
   FranciszekDolas09/09/2019 09:47

   Panowie jak ktoś ma tą nową wersję jaką to ma długość całość i sam element …Panowie jak ktoś ma tą nową wersję jaką to ma długość całość i sam element co świeci. Nada się to pod szafkę kuchenną? Idzie połączyć jakoś razem 2?


   mam w kuchni nad zlewem. oświetla ladnie,.ładuje 1-2 razy na tydzien. no i czujnik ruchu ma dosc szeroki zakres wylapywania ruchu. bawiłem sie zalepiajac do czdsciowo folia aby wylapywal tylko ruch w zlewie
   Sharkien09/09/2019 09:56

   To trzeba samemu jakoś przyczepić do podłoża czy ma jakieś zaczepy, przy …To trzeba samemu jakoś przyczepić do podłoża czy ma jakieś zaczepy, przyssawki itp?


   Ma taśmę
   wmajonez09/09/2019 07:38

   Do garażu jak wchodzisz drzwiami ogrodowymi i do włącznika masz 3 metry pr …Do garażu jak wchodzisz drzwiami ogrodowymi i do włącznika masz 3 metry przez przeszkody


   Mam to samo. Idealnie się sprawdza
   beann09/09/2019 10:49

   Ma taśmę   Ale niezbyt mocną, mi spadła i w efekcie świeci tylko pół...
   KaGeeR09/09/2019 10:10

   mam w kuchni nad zlewem. oświetla ladnie,.ładuje 1-2 razy na tydzien. no i …mam w kuchni nad zlewem. oświetla ladnie,.ładuje 1-2 razy na tydzien. no i czujnik ruchu ma dosc szeroki zakres wylapywania ruchu. bawiłem sie zalepiajac do czdsciowo folia aby wylapywal tylko ruch w zlewie   A możesz zmierzyć ile to ma długości całość i samo to co świeci? Masz tą nową dłuższą wersję ?
   FranciszekDolas09/09/2019 20:26

   A możesz zmierzyć ile to ma długości całość i samo to co świeci? Masz tą no …A możesz zmierzyć ile to ma długości całość i samo to co świeci? Masz tą nową dłuższą wersję ?


   calosc 37cm, akumulator 7cm i po 1cm ramki z lewej i prawej strony czyli samej lampki jest 28cm
   Kupiłem taką lampkę na koniec maja za dolara drożej niż w tej promocji (no, wtedy odrobinę tańszy dolar był) - zamontowałem na suficie w garażu (dwa rzepy z taśmą samoprzylepną dołączone do zestawu). Ładowanie mniej więcej co 4 tygodnie. Lampka przydatna na szybkiego coś zajrzeć do garażu z półki wziąć czy odstawić, czujka przydatna gdy ręce zajęte.
   /EDIT/
   sufitu trzyma się dobrze, nic nie odpada, chociaż świeżo po montażu miałem obawy czy to będzie trzymać i na wszelki wypadek podłożyłem coś miękkiego na podłogę
   Edytowane przez: "woocashenka" wrz 10.
   Prześlij Komentarz

   Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od andrewendrju. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

   Avatar
   @
    Tekst