Niestety, ta okazja już wygasła
Blender kielichowy Russell Hobbs Blender Mix & Go Steel (darmowy odbiór w sklepach) @Jula
178° Zakończono

Blender kielichowy Russell Hobbs Blender Mix & Go Steel (darmowy odbiór w sklepach) @Jula

89zł129zł-31% 9,90zł Jula Okazje
Edytor2
178° Zakończono
Blender kielichowy Russell Hobbs Blender Mix & Go Steel (darmowy odbiór w sklepach) @Jula
wrz 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Blender kielichowy Russell Hobbs Blender Mix & Go Steel za 89 zł w Jula. Odbiór w marketach jest bezpłatny, natomiast dostawa to koszt 9,90 zł.

Nierdzewny blender, który miesza bezpośrednio w kubku!

Jeśli chętnie zabierasz smoothie na siłownię lub do pracy, to shaker Russell Hobbs Mix & Go Steel to coś w sam raz dla Ciebie.


Napełnij pojemnik lodem, owocami, jogurtem lub innymi smakołykami, załóż pokrywę z ostrzami i umieść pojemnik na podstawie. Miksować można na dwa sposoby: przyciskając pojemnik do podstawy lub przekręcając go, co aktywuje tryb pracy ciągłej. Następnie zastąp pokrywę z ostrzami zwykłą pokrywką. Twoje smoothie jest już gotowe! Dzięki kompaktowemu rozmiarowi pojemnik zmieści się zarówno w samochodowym uchwycie na kubek, jak i w półce na drzwiach lodówki.

Podstawa jest wykonana ze stali nierdzewnej i wyposażona w antypoślizgowe, gumowe nóżki, co razem tworzy stabilny, a zarazem stylowy blender. Shaker Mix & Go Steel jest dostarczany z dwoma kubkami o pojemności 600 ml, dwiema pokrywkami (bez zawartości BPA) oraz pokrywą z ostrzami. Wszystkie pokrywki i pojemniki nadają się do mycia w zmywarce.


301730-4gXd4.jpg


Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
2 Komentarze
Kupiłem "plastik edition" na poprzedniej promce za 40zł, przecena ze 100+. W tym też dwa pojemniki. I te pojemniki jedynie do czegoś się nadają. Blender słaby, tandetny i niebezpieczny! Po raptem 4 użyciach z łożyska pod ostrzami zaczął wyciekać smar. Przecież to ma bezpośredni kontakt z jedzeniem, a w smoothie nie zauważy się wymieszanych kilku kropel smaru! Badziewie oddałem. NIE polecam. Nie promujmy nic nie wartej tandety!
Edytowane przez: "Avagardo" wrz 25.
Avagardo25/09/2020 08:53

Kupiłem "plastik edition" na poprzedniej promce za 40zł, przecena ze 100+. …Kupiłem "plastik edition" na poprzedniej promce za 40zł, przecena ze 100+. W tym też dwa pojemniki. I te pojemniki jedynie do czegoś się nadają. Blender słaby, tandetny i niebezpieczny! Po raptem 4 użyciach z łożyska pod ostrzami zaczął wyciekać smar. Przecież to ma bezpośredni kontakt z jedzeniem, a w smoothie nie zauważy się wymieszanych kilku kropel smaru! Badziewie oddałem. NIE polecam. Nie promujmy nic nie wartej tandety!


Właśnie rozglądam się za takim blenderem smoothie z pojemnikami. Jaki niedrogi blendzior mi polecisz?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst