Niestety, ta okazja już wygasła
Blender bezprzewodowy Hoffen * możliwe ~30,98 zł * Biedronka
68° Zakończono

Blender bezprzewodowy Hoffen * możliwe ~30,98 zł * Biedronka

49,99złBiedronka Okazje
9
68° Zakończono
Blender bezprzewodowy Hoffen * możliwe ~30,98 zł * Biedronka
wrz 1.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Biedronka rozdaje ostatnio vouchery na 20 zł MWZ 50 zł na artykuły przemysłowe i tekstylia. Aby dostać voucher należy zrobić zakupy z kartą moja biedronka. Zdjęcia vouchera nie wrzucę jako, że już go wykorzystałem. Jak łatwo zauważyć, do MWZ brakuje nam 1 gr przez co nie da się po prostu go użyć. Najtańsza rzecz zgodną z artykułami dostępnymi w voucherze jaką znalazłem (na plakietce) był zeszyt za 99 gr. Daje to kwotę 30,98 zł za blender + zeszyt po wykorzystaniu vouchera. Jako że nie chciało mi się sprawdzać każdego zeszytu, wziąłem pierwszy lepszy, który jak się okazało kosztował 1,79 zł.


294797.jpg

Blender wygląda ciekawie. Ma wbudowany akumulator, ładowany za pomocą kabla, który jest w zestawie. Ciekawy przedmiot aby zabrać do pracy i na przerwie ukręcić koktajl czy shake'a (o ile ktoś ma w pracy dostęp do lodówki). Kabel podczepiany na magnesy, niestety jeśli się popsuje to blender do wyrzucenia, bo niestety go nie dokupimy.
Niestety wg instrukcji nie należy w nim mielić mrożonych owoców czy kostek lodu, co dla niektórych może być sporym minusem.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
9 Komentarzy
Dziękujemy za wyjaśnienie jak działa voucher 👌oraz reklamę blendera 👌
Edytowane przez: "bunbe" wrz 1.
Hmmm... Ale po co? To nie tak, że krytykuję wrzutkę, tylko mnie celowość urządzenia zastanawia.
Cisnieniomierz tez zalicza sie do tych produktow?
@Krystian_Jaboski to teraz jeszcze podaj regułę na zdobycie vouchera. Aaaa nie ma żadnych? No patrz.
urtedbo01/09/2020 12:31

@Krystian_Jaboski to teraz jeszcze podaj regułę na zdobycie vouchera. Aaaa …@Krystian_Jaboski to teraz jeszcze podaj regułę na zdobycie vouchera. Aaaa nie ma żadnych? No patrz.


Jak ktoś lubi zmielone owoce, to blender mu się spodoba. To jest okazja. Voucher jest opcjonalny dla niektórych, dlatego nie ustawiłem ceny promocyjnej na 30 zł, bo nie każdy może tego użyć. Ale jak widzę nie każdy rozumie działanie peppera.
SterydKrD01/09/2020 12:25

Cisnieniomierz tez zalicza sie do tych produktow?


Z tego co mi wiadomo, to tak
sireplama01/09/2020 12:19

Hmmm... Ale po co? To nie tak, że krytykuję wrzutkę, tylko mnie ce …Hmmm... Ale po co? To nie tak, że krytykuję wrzutkę, tylko mnie celowość urządzenia zastanawia.


Ja kupiłem, bo w domu tylko ja lubię takie rzeczy, więc będę w tym robił napój i go pił prosto z blendera. Mniej mycia, nie trzeba podłączać do prądu, po prostu wygoda
Krystian_Jaboski01/09/2020 12:41

Jak ktoś lubi zmielone owoce, to blender mu się spodoba. To jest okazja. V …Jak ktoś lubi zmielone owoce, to blender mu się spodoba. To jest okazja. Voucher jest opcjonalny dla niektórych, dlatego nie ustawiłem ceny promocyjnej na 30 zł, bo nie każdy może tego użyć. Ale jak widzę nie każdy rozumie działanie peppera.


No jak widać nie każdy rozumie, że na peppera wrzucamy okazje, a nie reklamy. Jaka jest cena wyjściowa blendera?
urtedbo01/09/2020 12:49

No jak widać nie każdy rozumie, że na peppera wrzucamy okazje, a nie re …No jak widać nie każdy rozumie, że na peppera wrzucamy okazje, a nie reklamy. Jaka jest cena wyjściowa blendera?


W internecie najtaniej 75 zł jeśli ma się smarta na allegro, tylko tam bez gwarancji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst