Niestety, ta okazja już wygasła
Błąd bonów Tesco ClubCard
1292° Zakończono

Błąd bonów Tesco ClubCard

Tesco Okazje
42
1292° Zakończono
Błąd bonów Tesco ClubCard
sie 16. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Tesco mają błąd w naliczaniu kuponów ClubCard (kody z aplikacji).
Posiadacze karty ClubCard otrzymują co pewien czas kupony na wybrane produkty oraz bony (wymieniane za zdobyte punkty).
W moim przypadku powinny zadziałać 4 kupony + 2 bony po 6zł.

Na skanerze nabijały się również kupony za produkty których nie kupiłem a nawet z innych kategorii produktów Z wszystkich przeskanowanych kodów tylko 2 czy 3 nie zadziałały ("wynik - Posware Pobieranie parametrów sieci") - wszystkie pozostałe natychmiast odliczyły kwotę od rachunku.
Nie wymienię z pamięci jaki to były kupony, a niestety po ich użyciu znikają od razu z aplikacji. Każdy zresztą może mieć inne na swoim koncie.

Polecam korzystanie z kasy samoobsługowej - z komentarzy wynika że w niektórych przypadkach podejrzliwy/nadgorliwy kasjer może anulować kupon.

180127.jpg
180127.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Kiedyś jak byłem w Tesco to mi ekspedientka przy kasie powiedziała, żeby skanować zawsze wszystkie kupony. To, że kupon dotyczy np napoju Helena (tak było u mnie) nie znaczy, że nie złapie innych produktów. Ja po prostu od tamtego czasu zawsze skanuję wszystkie jak leci. Ostatnio urwałem jakieś 40 zł z 200 więc coś w tym musi być
michal.roman59q16/08/2019 15:35

To stary numer. Zasada jest taka, że co być nie kupił, czy to na sa …To stary numer. Zasada jest taka, że co być nie kupił, czy to na samoobsługowej czy w kasie, masz z obsługą przelecieć wszystkie bony i kupony, a jak będziesz niedługo znowu w tesco a w aplikacji ci jeszcze nie znikneły po poprzednich zakupach to znowu trzeba je przeklikać na wszelki wypadek bo może coś wejdzie. Ostanio miałek rachunek na 32 zł to po przeklikaniu wszystkich bonów i kuponów, do zapłąty zostało 12 zł.Obsługa sama mówi że trzeba przejść wszystko bo nigdy nie wiadomo co akurat wejdzie.Ps. kolego nie pisz tu takich newsów, bo tu tacy starzy cebularze siedzą, ze byś się zdziwił jakie to profesory z cebularni.


Widać po ocenie znaleziska że wielu tego numeru nie znało, w tym ja, więc IMHO warto było podzielić się ta informacją.

A co do tego że było o tym w zbiorczej...
Te zbiorcze okazję są fajne tylko do czasu, nie każdy ma czas śledzić tysiąc komentarzy, a z czasem robi się na nich syf w komentarzach gdzie co drugi komentarz to przechwałki ile zmieściło się towaru do wózka. Zresztą ta tutaj dotyczy ich systemu lojalnościowego a nie wyprzedaży produktów związanych z powolnym wycofywaniem się z rynku więc troszkę jakby coś innego.
Edytowane przez: "kallak" sie 16. 2019
cebulakpolak16/08/2019 14:59

To tak działa cały czas. Ameryki nie odkryłes minus


Grzeczniej. To, że Ty o czymś wiedziałeś, nie oznacza, że inni też.

Mało tego - trzeba było wrzucić okazję.

Minus za bycie psem ogrodnika!
LittleOnion16/08/2019 14:45

1. Było2. Nie zawsze działa w każdym sklepie/kasie (w moim Extra działa tyl …1. Było2. Nie zawsze działa w każdym sklepie/kasie (w moim Extra działa tylko na kasach samoobsługowych, w compakcie nie działa w ogóle, w supermarkecie noe działają kupony na których są wyszczególnione marki produktów). Owszem jest błąd, ale to jak i kiedy te kupony wchodzą to już loteria.


Cieszę się, że ktoś to zamieścił bo:
Mnie nie było jak to było

W regulaminie powinno być napisane
Było = podanie daty kiedy i czy nadal aktualny pepper i opcjonalnie link
42 Komentarze
Ogólnopolski- od zawsze...
1. Było
2. Nie zawsze działa w każdym sklepie/kasie (w moim Extra działa tylko na kasach samoobsługowych, w compakcie nie działa w ogóle, w supermarkecie noe działają kupony na których są wyszczególnione marki produktów). Owszem jest błąd, ale to jak i kiedy te kupony wchodzą to już loteria.
Kiedyś jak byłem w Tesco to mi ekspedientka przy kasie powiedziała, żeby skanować zawsze wszystkie kupony. To, że kupon dotyczy np napoju Helena (tak było u mnie) nie znaczy, że nie złapie innych produktów. Ja po prostu od tamtego czasu zawsze skanuję wszystkie jak leci. Ostatnio urwałem jakieś 40 zł z 200 więc coś w tym musi być
cyrkolwa_cebula16/08/2019 14:42

Ogólnopolski- od zawsze...


dokładnie:
1.było
2.nie wszystkie wchodzą
To aakurat stary blad ze jak kulujesz jogurt to wchodzi np na kazdy a nie np na jogobelle
Jest to błąd na kasie, która powinna być zresetowana i zgłoszona do IT. Nie łudźcie się że wam zadziała w innym sklepie. To czysty przypadek ale kto nie próbuje ten nie pije szampana
To tak działa cały czas. Ameryki nie odkryłes minus
Katarzyna_W16/08/2019 14:58

Jest to błąd na kasie, która powinna być zresetowana i zgłoszona do IT. Nie …Jest to błąd na kasie, która powinna być zresetowana i zgłoszona do IT. Nie łudźcie się że wam zadziała w innym sklepie. To czysty przypadek ale kto nie próbuje ten nie pije szampanaZadziała. Ostatnio kupiłem 4 jogurty dałem kupon na mleko i zapłaciłem 1zł mniej
Od zawsze tak jest
bez sensu to jest ze jak sie na kasie wybiera bony i kupony to trzeba czekac na obsługę ze swoja karta i dopiero wtedy mozna skanowac
Też tak miałem kilka razy, że dostałem rabat z kuponu za inny produkt.
Dziala w tych samych grupach towarowych. Np wafelet odliczy z kuponu na czekolade, jogurt na mleko itd. Od dawien dawna w hipermarkecie, nigdy nie sprawdzałem w pozostałych.
rafbar0516/08/2019 15:19

Dziala w tych samych grupach towarowych. Np wafelet odliczy z kuponu na …Dziala w tych samych grupach towarowych. Np wafelet odliczy z kuponu na czekolade, jogurt na mleko itd. Od dawien dawna w hipermarkecie, nigdy nie sprawdzałem w pozostałych.


Właśnie tak to działa. Ta sama grupa asortymentowa. I najważniejsze. Towar zakupiony z danej grupy może być nawet tańszy od wartości kuponu. Trzeba wtedy pilnować kwoty całkowitej, żeby coś zapłacić.
zdejmij tą ofertę bo to naprawią-dziś mi babka nie uznała żadnego kuponu bo nie miałem w zakupach tego do czego dotyczą-czepiają już się wszystkiego jak już podeszła to spr też inne rzeczy i schweppes wycofała mi i kazała policzyć oddzielnie-bo wie doskonale o błędach i tym co się dzieje
To stary numer. Zasada jest taka, że co być nie kupił, czy to na samoobsługowej czy w kasie, masz z obsługą przelecieć wszystkie bony i kupony, a jak będziesz niedługo znowu w tesco a w aplikacji ci jeszcze nie znikneły po poprzednich zakupach to znowu trzeba je przeklikać na wszelki wypadek bo może coś wejdzie. Ostanio miałek rachunek na 32 zł to po przeklikaniu wszystkich bonów i kuponów, do zapłąty zostało 12 zł.
Obsługa sama mówi że trzeba przejść wszystko bo nigdy nie wiadomo co akurat wejdzie.

Ps. kolego nie pisz tu takich newsów, bo tu tacy starzy cebularze siedzą, ze byś się zdziwił jakie to profesory z cebularni.
Edytowane przez: "michal.roman59q" sie 16. 2019
Jest o tym w wątku zbiorczym z błędami.
U mnie ponownie nie da się wykorzystać już użytych. Ani bonów, ani kuponów. Musieli to poprawić. Miałem je z apce, ale pokazało, ze kupon zużyty. Być może tego samego dnia wchodzi, po kilku nie dało rady.
Edytowane przez: "rafbar05" sie 16. 2019
a ja kupiłem alkohol w tamten czarny poniedziałek a rabat nie wszedł :/ (X zł za zakup alkoholu za minimum Y zł)
Loteria ..jest już w wątku to ogólnym @Kaban
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst