Niestety, ta okazja już wygasła
BLACK&DECKER WKRĘTARKA 7073 Carrefour Sosnowiec
142° Zakończono

BLACK&DECKER WKRĘTARKA 7073 Carrefour Sosnowiec

50zł89zł-44%Carrefour Okazje
8
lip 19.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Kerfura nie mam ale + za
Polecam, kilka lat temu kupiłem w promocji za 10€ w niemieckim hellwegu. Działa lepiej niż tanie wkrętarki akumulatorowe. Jedyny minus to brak możliwości zastosowania akumulatorów zamiast baterii- akku są większe i w moim przypadku eneloopy i gp recyco nie mieszczą się w gniazdach wkrętarki.
Edytowane przez: "DarekDe" lip 19.
DarekDe19/07/2019 20:46

Polecam, kilka lat temu kupiłem w promocji za 10€ w niemieckim hellwegu. D …Polecam, kilka lat temu kupiłem w promocji za 10€ w niemieckim hellwegu. Działa lepiej niż tanie wkrętarki akumulatorowe. Jedyny minus to brak możliwości zastosowania akumulatorów zamiast baterii- akku są większe i w moim przypadku eneloopy i gp recyco nie mieszczą się w gniazdach wkrętarki.


Też go mam działa już chyba z 10 lat do drobnych pierdół się nadaje. Serio nie pasują akumulatorki ? Używałem tylko z bateriami ....
Potęga mocy 6V do dokręcania taboretków i poluzowanych zawiasów cena pierwotna 109 zł to jakiś śmiech na sali za taki elektryczny śrubokręt-zabawkę.
до-свидания19/07/2019 23:03

Potęga mocy 6V do dokręcania taboretków i poluzowanych zawiasów ce …Potęga mocy 6V do dokręcania taboretków i poluzowanych zawiasów cena pierwotna 109 zł to jakiś śmiech na sali za taki elektryczny śrubokręt-zabawkę.


No to się profesjonalista znalazł...
Kupione, dzięki!
za ca 35 bym przygarnał :D, w starym Buffalo padło sprzegiełko do odkrecania/przykrecania wstepnego nypli w obreczach bajka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst