Black Red White Patelnia Gerlach Space 24cm
-192°Zakończono

Black Red White Patelnia Gerlach Space 24cm

59,99zł99,99zł-40% Darmowa dostawa DarmowaBlack Red White Okazje
11

Grupy

11 Komentarzy
Żadna promocja, na allegro cena taka sama: allegro.pl/ofe…325
lonqer18/12/2018 19:39

Żadna promocja, na allegro cena taka sama: …Żadna promocja, na allegro cena taka sama: https://allegro.pl/oferta/patelnia-gerlach-space-black-red-white-7711940325


Podałeś link do sklepu BRW w allegro haha
krzysztof.acab1 min

Podałeś link do sklepu BRW w allegro haha


No właśnie, skoro na allegro nie ma mowy o przecenie czy mega promocji, a na ich stronie to wielka promocja, to sam sobie odpowiedz na pytanie..
Nie wiem czy taka fajna patelnia... miałem ceramicznego Gerlacha za prawie 180zł i szlag go trafił po 2 latach smażenia, Powłoka zmatowiała i straciła swoje własności. Wszystko myte, użytkowane, chuchane i dmuchane zgodnie z instrukcją. Ja nic tej firmy już nie kupię.
Edytowane przez: "hieronim.marszczybroda" gru 18. 2018
hieronim.marszczybroda18/12/2018 20:04

Nie wiem czy taka fajna patelnia... miałem ceramicznego Gerlacha za prawie …Nie wiem czy taka fajna patelnia... miałem ceramicznego Gerlacha za prawie 180zł i szlag go trafił po 2 latach smażenia, Powłoka zmatowiała i straciła swoje własności. Wszystko myte, użytkowane, chuchane i dmuchane zgodnie z instrukcją. Ja nic tej firmy już nie kupię.


Mi padł po roku gerlach vitality. Porażka firma
Za takie pieniądze to są Tefale robione we Francji i patelnie Ikei z genialną gwarancją.
Grzegorz_S18/12/2018 20:11

Mi padł po roku gerlach vitality. Porażka firma


ja miałem tak z patelnia fiskars.

polecam patelnię z ikea:
m2.ikea.com/pl/…21/

na rok wystarczy, a w tej cenie ( z karta ikea 21zl ) co rok można kupowac.
Edytowane przez: "KarmazynowyMsciciel" gru 18. 2018
KarmazynowyMsciciel1 min

ja miałem tak z fiskarsem


Ogólnie ceramiczną myłem w zmywarce a nie zaleca się
W życiu teflonu
Gerlach w tej chwili to zuo. Jeszcze 15 lat temu produkowali bardzo pożądne nożyczki (pewnie znacie-kute, całe stalowe z czerwonymi rączkami). Teraz ktoś przejął firmę i jadą na znajomości marki sprzed lat. Brandują tylko chiński syf i tyle.
Co do patelni. Przerobiliśmy ich kilkadziesiąt i konkluzja jest prosta. Nie ważne czy kupisz 28cm za 50 czy 150zl to po kilku-nastu miesiącach tak i tak śmietnik. Nie warto kupować najdroższych-lepiej tanią przynajmniej nie żal wyrzucić. Ja kupuję w TK Maxx często jak się jakaś ciekawa trafi łykam jedną na zapas.
aztec8 g, 43 min

Przerobiliśmy ich kilkadziesiąt i konkluzja jest prosta. Nie ważne czy ku …Przerobiliśmy ich kilkadziesiąt i konkluzja jest prosta. Nie ważne czy kupisz 28cm za 50 czy 150zl to po kilku-nastu miesiącach tak i tak śmietnik. Nie warto kupować najdroższych-lepiej tanią przynajmniej nie żal wyrzucić. Ja kupuję w TK Maxx często jak się jakaś ciekawa trafi łykam jedną na zapas.


Pełna zgoda - postępuję tak samo W TK Maxx kupuję granitowe Ballarini.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst