Niestety, ta okazja już wygasła

Black Geyser: Couriers of Darkness za 64,79 zł - zniżka dla subskrybentów newslettera @ GOG

cze 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

TRADYCYJNA, IZOMETRYCZNA GRA RPG W ŚWIECIE FANTASY
Black Geyser: Wysłańcy mroku. Badaj krainę nękaną wojną, zarazą i tajemniczymi porwaniami. Odkryj tajemnicę swojego pochodzenia. Rekrutuj potężnych sojuszników do pomocy. Osiągaj swoje cele za pomocą zaklęć, podstępów, argumentów lub brutalnej siły. Wszystko to, aby na koniec odkryć prawdę o Czarnym Gejzerze.

Black Geyser opracowana została przez mały zespół niezależnych twórców, zainspirowanych klasykami cRPG, takimi jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale. Gra oferuje wymagającą walkę taktyczną w czasie rzeczywistym z pauzą, głęboką historię z niezapomnianymi towarzyszami, a także wyjątkowy świat typu fantasy.
ŚWIAT BOGATY W HISTORIĘ

Akcja gry Black Geyser toczy się w Yerengalu – świecie, na który mroczni bogowie zesłali korupcję i chciwość. Przez wieki diabelski bóg Rothgor szerzył tam strach oraz przerażenie, tocząc wojnę ze wszystkimi rasami śmiertelników. Po jego wygnaniu wielki naród Isilmeraldu cieszył się czasem pokoju i dobrobytu. Niezadowolenie znów jednak zaczęło rosnąć, a między stolicą Isilbright a bogatym miasteczkiem górniczym Deron-Guld szykuje się krwawa wojna domowa.

REKRUTUJ WAŻNYCH SOJUSZNIKÓW
Spotkaj i zwerbuj zespół wyjątkowych postaci, które dołączą do ciebie w czasie przygody. Każda postać ma swoją historię, motywacje, a także umiejętności. Kto najlepiej wesprze twoją drużynę?
STWÓRZ WŁASNEGO BOHATERA

Wybierz jedną z 5 grywalnych ras (ludzie, krasnoludy, elf, feldegugowie i rillowowie) i jedną z 13 unikatowych klas należących do 4 różnych grup (kapłani, banici, wojownicy i czarodzieje). Dostosuj swoje atrybuty, portret, umiejętności oraz zdolności.

ODKRYWAJ OTWARTY ŚWIAT
Udaj się do Isilbright i zacienionych kopalni Deron-Guldu lub odkryj pawilony Rillowów. Black Geyser zaprasza do odkrywania bogatego świata pełnego unikatowych wrogów, dziwnych stworzeń czy jeszcze dziwniejszych postaci.
WALKA TAKTYCZNA Z PAUZĄ

Oglądaj walki w czasie rzeczywistym z opcją wstrzymania akcji w celu wydania nowych rozkazów. Kontroluj pole bitwy za pomocą dziesiątek zaklęć i umiejętności, jednocześnie dostosowując swoją drużynę za pomocą szerokiej gamy broni, pancerzy oraz przedmiotów.
CZY OGARNIE CIĘ CHCIWOŚĆ?
Black Geyser zawiera unikatową mechanikę chciwości. Podejmowane przez ciebie wybory albo posuną plany bogini chciwości do przodu, albo pomogą wzniecić płomyczek nadziei, który wpłynie bezpośrednio na świat gry.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz