59°
12
Opublikowano 2 dni temu

Black Friday w Curve -50% na subskrypcje Black/Metal

25zł50zł-50%
Darmowa z Wielka Brytania · Curve Okazje
Avatar
Opublikowane przez Dadi11
Dołączył w 2017
11
478

O tej okazji

Z okazji Black Friday posiadacze karty Curve, mogą zakupić subskrypcję do wersji Black lub Metal o połowę taniej, czyli za 5€ (9.99€) lub 7.5€ (14.99€). Plan Metal można kupić za 120€ na rok, co daje dodatkowe -33%. Dostawa kart również jest darmowa, normalnie kosztuje 4.99€.

O benefitach subskrypcji można poczytać tutaj: curve.com/subscriptions/

Są to między innymi darmowe wymiany walut, kilka kart płatniczych podpiętych do karty curve, ubezpieczenia podróżne oraz telefonu, cashback 1% w wybranych sklepach przy każdej płatności kartą Curve.

Kupić subskrypcje można tylko przez aplikację, nie znalazłem żadnego oficjalnego info o tej promocji, oprócz obniżonych cen i informacji w apce.
Curve Więcej szczegółów na Curve
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Skomentuj

12 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Autor
  Dzięki karcie Plutus, o której więcej tutaj: pepper.pl/share-deal-from-app/606234
  Można otrzymać zwrot do 10€ równowartości w PLU, m.in. za subskrypcje Curve X/Black/Metal, co daje nam "darmową" subskrypcje X/Black i Metal za 5€ + 3-8% cashback (Edytowano)
 2. Avatar
  To Curve jeszcze istnieje? Zawsze mnie zastanawiało po co ludzie tego używają w czasach Apple/Google Pay i neobanków typu Revolut.
  Avatar
  Autor
  Maja kilka ciekawych opcji, których nie znajdziesz w Apple/gpay.
  Przede wszystkim fizyczną kartę do której podpinasz inne, więc nie potrzebujesz telefonu do płacenia, a jak wolisz telefonem to podpinasz curve do gpay go back in time, anti-embarassment mode, cashback, darmowa wymiana walut, Smart rules...

  11656186-QjZK1.jpg
 3. Avatar
  Link nie działa
 4. Avatar
  Autor
  -50% ceny obowiązuje przez 3 miesiące subskrypcji, później wraca cena regularna.

  W aplikacji dostępny jest również program poleceń, dzięki któremu można dostać 5£ za rejestrację konta (Edytowano)
 5. Avatar
  Kiedyś to było fajne. Teraz jest kiepsko, a nawet bardzo źle. Kurs wymiany walut nie różni się wiele od najgorszych banków. Czasami lepiej zapłacić swoją zagraniczną kartą, niż tym czymś. Oprócz tego, że czasami w ogóle to nie działa, to niektórzy nadal nie mogą podpiąć tej karty do Google Pay. Słabe, bardzo słabe. Nie polecam. Kiedyś wielki hit, dziś kaszana i wielki kit.
  Avatar
  Autor
  Nie mam żadnego z wyżej wymienionych problemów a curve używam od kilku lat.
  Wymiana walut jest darmowa do kwoty zależnej od subskrypcji. W przypadku Black z której korzystam masz darmowa wymianę walut do 1000€ miesięcznie, bez żadnych dodatkowych opłat, czyli pobierają tyle ile masz w sklepie podane w PLN
Avatar