[Black Friday] MIVO 30% na buty i torebki
65°Zakończono

[Black Friday] MIVO 30% na buty i torebki

6
lis 27. 2015
KOD: FRIDAY30

Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Na marki Soler, Emu, Moon Boot obowiązuje rabat 20%
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Pepper
@Amikolajg Wczoraj kupiłem EMU na prezent 120zł drożej...Chyba będę musiał oddać
Autor
Kabanlis 27. 2015

@Amikolajg Wczoraj kupiłem EMU na prezent 120zł drożej...Chyba będę musiał …@Amikolajg Wczoraj kupiłem EMU na prezent 120zł drożej...Chyba będę musiał oddaćKto jak kto ale Ty robiłeś wczoraj zakupy wiedząc o czarnym piątku w większości sklepów?
Pepper
@Amikolajg Jest jedna zasada - kobieta ma zawsze racje i się z nią nie dyskutuje Buty potrzebne, zamówione dwie dodatkowe sztuki, wybierze sobie z trzech a reszte oddam. Jej rozmiar jest bardzo rzadki, dlatego się bała, że nie będzie i tyle.
Pepper
@Amikolajgbejeans.pl/cat…99/ tutaj jeszcze taniej - działa też zniżka z newslettera -30zł. Wczoraj za te same buty zapłaciłem ~550zł (tak, wiem, są taniej ale rozmiar+ kolor )
Pepper
Kabanlis 27. 2015

@Amikolajg http://bejeans.pl/catalog/product/view/id/30099/ tutaj jeszcze …@Amikolajg http://bejeans.pl/catalog/product/view/id/30099/ tutaj jeszcze taniej - działa też zniżka z newslettera -30zł. Wczoraj za te same buty zapłaciłem ~550zł (tak, wiem, są taniej ale rozmiar+ kolor )


Skończyło się na 4 parach...bo nie wiadomo czy niskie czy wysokie, no i czy czarne czy brązowe. Będzie co odsyłać
Autor
Kabanlis 27. 2015

Skończyło się na 4 parach...bo nie wiadomo czy niskie czy wysokie, no i cz … Skończyło się na 4 parach...bo nie wiadomo czy niskie czy wysokie, no i czy czarne czy brązowe. Będzie co odsyłaćTwoja luba wie że ją obgadujesz?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy