BlaBlaCar 20 zł. zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 20 zł @VisaOferty
109°Zakończono

BlaBlaCar 20 zł. zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 20 zł @VisaOferty

5
paź 21. 2016
Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności w wysokości minimum 20 zł w sklepie internetowym BlaBla Car (www.blablacar.pl). Oferta jednorazowa, ważna tylko przy zakupach przez Internet. Organizatorem oferty jest BlaBla Car.

Pepper

764-cy1hh.jpg
5 Komentarzy

Pepper

@adam.kondek W praktyce to znaczy darmowy przejazd z blabla do kwoty 20zł? Bo oni chyba niczego nie sprzedają.

Autor

Regulaminu żadnego nie widzę na stronie Visy a o ofercie wiem tyle co widać na zdjęciu. Nigdy nie korzystałem z BBC więc nie pomogę.
Kaban7 min

@adam.kondek W praktyce to znaczy darmowy przejazd z blabla do kwoty 20zł? Bo oni chyba niczego nie sprzedają.w sumie chyba opłata rezerwacyjna (na dłuższych trasach) jak wynosi powyżej 20zł to chyba wtedy zwrot sobie możesz zrobić. Bo tak normalnie (jak się coś zmieniło proszę mnie poprawić), to jak koszt przejazdu 27zł to 4zł prowizji masz zapłacić blablacarowi i resztę dajesz w gotówce temu z kim jedziesz

Kaban20 min

@adam.kondek W praktyce to znaczy darmowy przejazd z blabla do kwoty 20zł? Bo oni chyba niczego nie sprzedają.Ekspertem nie jestem, bo dawno nie korzystałem, ale blabla jest chyba w tej chwili płatne. Czyli nie poznasz danych kierowcy i nie zarezerwujesz za darmo. Trzeba wykupić chyba specjalne punkty czy coś, które się wymienia na rezerwacje (w zależności od odcinka). No i to chyba o te zakupy chodzi, a nie o sam przejazd. Tutaj płacimy kierowcy i tego zapewne nie obniżymy.

Korzystałam w poprzedniej wersji okazji (były inne warunki). Nie naliczyli, musiałam się upomnieć i dodali ręcznie. Wolę płacić kartą mBanku, zwrot idzie z automatu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst