Niestety, ta okazja już wygasła
Bitpanda - 5€ za Quiz + 10€ za depozyt
-140° Zakończono

Bitpanda - 5€ za Quiz + 10€ za depozyt

24
-140° Zakończono
Bitpanda - 5€ za Quiz + 10€ za depozyt
cze 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Austriacka giełda kryptowalut - Bitpanda (rok założenia 2014). Oferuje nam bonus w wysokości 15€ za założenie konta, pierwszą transakcje i wykonanie prostego quizu.

- 10€ otrzymamy za wpłatę i zakup za min. 25€ kryptowaluty. Potrzebne zaproszenie.
- 5€ otrzymamy za wypełnienie prostego quizu dot. kryptowalut. Nie potrzeba zaproszenia.

Kilka informacji.
- Wymagany jest weryfikacja KYC - dokumenty + selfie (standardowa procedura)
- promocja sprawdzona (poniżej dowód wypłaty)

1. Jeśli jesteś zainteresowany tylko bonusem 5€ za quiz: wejdź na bitpanda.com (czysty link) i załóż konto.

Aby otrzymać 10€ za wpłatę 25€ i pierwszą transakcję należy założyć konto z zaproszenia innej osoby - może to być ktokolwiek, kto posiada już konto na bitpandzie.

2. Kliknij verify -> start light verification. Potwierdź zgody i dodaj wymagane zdjęcia żeby przejść weryfikację - dowód tożsamości i selfie. Narzucenie tej weryfikacji jest odgórne i powszechne w różnych instytucjach finansowych. Weryfikacja powinna zająć około kilkunastu minut.

3. Wejdź w wallets -> kliknij deposit, następnie wejdź w portfel euro -> wybierz darmowy przelew sepa. Wyskoczą Ci informacje z danymi do przelewu. Można też wpłacić kartą ale jest opłata 1,5% dlatego też przy wpłacie tą metodą musimy wpłacić 25,5€.

4. W swoim banku wybierz przelew zagraniczny i wyślij minimum 25€ na dane wyświetlone na bitpandzie. Pamiętaj o kodzie referencyjnym. Zwykle przelew dochodzi w następny dzień roboczy. Revolut blokuje przelew na Bitpande, ja wykonałem go z banku bez żadnego problemu.

5. Zanim otrzymasz przelew wykonaj quiz, za który dostaniesz akcje BEST o wartości 5€. Akcje można sprzedać po jej zdobyciu.

6. Gdy pieniędze dotrą należy kupić jakąś kryptowalutę, np. bitcoina - za pomyślnie wykonaną pierwszą transakcję dostaniesz €10. Żeby to zrobić wejdź w Dashboards -> BTC -> kup BTC -> zaznaczasz portfel z euro i wpisujesz 25€ -> go to summary -> potwierdzasz. Sprzedajesz w podobny sposób.

271474-YjTrj.jpg
Aktualizacje społecznościowe
24 Komentarze
4547009-szsnQ.jpg
jak to zwykle z kryptowalutami bywa zawsze jest tam jakiś haczyk więc radzę uważać
gringo110/06/2020 13:46

jak to zwykle z kryptowalutami bywa zawsze jest tam jakiś haczyk więc r …jak to zwykle z kryptowalutami bywa zawsze jest tam jakiś haczyk więc radzę uważać


Jaki haczyk? Wyjaśnij skoro wiesz, że jest hahah
Gdzie zginęły 53 eurocenty przy wypłacie? Kolejne ukryte prowizje?
Fajny opis, wszystko wytłumaczone Plusik. Żal mi ludzi którzy minusują "bo krypto" i "jest pewnie haczyk". Oceniamy okazję a nie wasze przekonania. Nie korzystacie to dajcie korzystać innym. Krypto tak jak i giełda nie jest dla wszystkich
Donek10/06/2020 14:03

Gdzie zginęły 53 eurocenty przy wypłacie? Kolejne ukryte prowizje?


🤦🏻🤦🏻🤦🏻
Arktos10/06/2020 14:03

Fajny opis, wszystko wytłumaczone Plusik. Żal mi ludzi którzy minusują " …Fajny opis, wszystko wytłumaczone Plusik. Żal mi ludzi którzy minusują "bo krypto" i "jest pewnie haczyk". Oceniamy okazję a nie wasze przekonania. Nie korzystacie to dajcie korzystać innym. Krypto tak jak i giełda nie jest dla wszystkich


Ludzie hejtują i dają minusy głównie za „weryfikacja KYC” nie rozumiejąc w ogóle po co ona właściwe jest.
Donek10/06/2020 14:03

Gdzie zginęły 53 eurocenty przy wypłacie? Kolejne ukryte prowizje?


Kolejny ukryty hejter? Idź do kantoru. Kup 1 euro i zaraz po tym sprzedaj 1 euro. Dostaniesz tyle ile zapłaciłeś za 1 euro czy nie?
Prosty quiz rozwiązywałem z 15x i dałem sobie spokój. Trzeba osiągnąć chyba z 90% poprawnych odpowiedzi na pytania totalnie odjechane. Jak ktoś nie siedzi w krypto dzień i noc, to nie ma co liczyć na te dodatkowe 5euro
Arktos10/06/2020 14:03

Fajny opis, wszystko wytłumaczone Plusik. Żal mi ludzi którzy minusują " …Fajny opis, wszystko wytłumaczone Plusik. Żal mi ludzi którzy minusują "bo krypto" i "jest pewnie haczyk". Oceniamy okazję a nie wasze przekonania. Nie korzystacie to dajcie korzystać innym. Krypto tak jak i giełda nie jest dla wszystkichRobiłem ok miesiąca temu, wszystko działa, płacą bez problemu. Tak jak piszesz, na pohybel tym co nie ogarniają innego świata poza swoją piwnicą
Mateusz133110/06/2020 14:50

Prosty quiz rozwiązywałem z 15x i dałem sobie spokój. Trzeba osiągnąć chyba …Prosty quiz rozwiązywałem z 15x i dałem sobie spokój. Trzeba osiągnąć chyba z 90% poprawnych odpowiedzi na pytania totalnie odjechane. Jak ktoś nie siedzi w krypto dzień i noc, to nie ma co liczyć na te dodatkowe 5euro


A wystarczy się zgłosić do mnie to podeśle mu odpowiedzi.
Myślałam że jak ostatnią promocje tego typu skasowali to już nic nowego przez sito nie przeleci, a tu proszę...
Saul10/06/2020 14:56

A wystarczy się zgłosić do mnie to podeśle mu odpowiedzi.


Baza ma kilkaset pytań i co chwilę dodawane są nowe. Bzdury opowiadasz i tyle
Evi10/06/2020 15:11

Myślałam że jak ostatnią promocje tego typu skasowali to już nic nowego prz …Myślałam że jak ostatnią promocje tego typu skasowali to już nic nowego przez sito nie przeleci, a tu proszę...


Ooo moja ulubiona hejterka
Mateusz133110/06/2020 15:13

Baza ma kilkaset pytań i co chwilę dodawane są nowe. Bzdury opowiadasz i t … Baza ma kilkaset pytań i co chwilę dodawane są nowe. Bzdury opowiadasz i tyle


Sam bzdury opowiadasz więc usuń swój komentarz bo jest to bezczelny fake. Jakoś 30 osób, którym podsyłam od miesiąca te same odpowiedzi zdają test bez problemu. Tylko jakiś szary użytkownik ma problem.
Saul10/06/2020 14:40

Ludzie hejtują i dają minusy głównie za „weryfikacja KYC” nie rozumiejąc w …Ludzie hejtują i dają minusy głównie za „weryfikacja KYC” nie rozumiejąc w ogóle po co ona właściwe jest.


Pracowałem w tej branży i KYC jest narzucone odgórnie przez regulatorów, firma nie ma nic do gadania. Muszą to robić bo inaczej nie dostaną licencji i operatorzy wpłat/wypłat nie będą ich obsługiwać.
Saul10/06/2020 15:23

Ooo moja ulubiona hejterka


No cześć! Wcale nie hejterka - wbrew pozorom lubię takie akcje, tylko nie czynię z nich stylu życia
Pamiętajcie - jeśli większa kwota krypto to nie trzymamy jej na giełdach tylko i wyłącznie na hardware walletach kupionych bezpośtednio od producenta!
Nie każde giełdy są tak uczciwe jak np. bx.in.th... na przykład nasz bitmarket.
Donek10/06/2020 14:03

Gdzie zginęły 53 eurocenty przy wypłacie? Kolejne ukryte prowizje?Ja na bitpandzie (czy bitpanda pro) nie mam żadnych prowizji przy wypłacie SEPA (do Belgii , Niemiec czy na polskie konto).
Zrobione, chyba nie ma łatwiejszej promocji na darmowe 15 euro
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst