Niestety, ta okazja już wygasła
Bitdefender Mobile Security Android 1st. (12m.) program antywirusowy, odb.os. 0zł
441° Zakończono

Bitdefender Mobile Security Android 1st. (12m.) program antywirusowy, odb.os. 0zł

5zł16zł-69% 9,90zł x-kom Okazje
28
wrz 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Skaner złośliwego oprogramowania- Skaner Malware jest zawsze na bieżąco z najnowszymi wirusami i automatycznie skanuje aplikacje pod kątem złośliwego oprogramowania, gdy je instalujesz. Możesz także skanować w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania ręcznie w dowolnym momencie.
  • Ekspert prywatności - Dowiedz się, czy któras z Twoich aplikacji zagląda do Twoich prywatnych danych i udostępnia je online. Ekspert Prywatności mówi Ci także, kiedy aplikacja łączy się z Internetem bez Twojej wiedzy i pobiera niepożądane dane.
  • Blokowanie aplikacji- Użyj Blokowania Aplikacji, aby łatwo ustawić kod PIN dla każdej aplikacji, więc pozostajesz jedyną osobą, która je otwiera.
  • Ochrona sieci- Gdy używasz domyślnej przeglądarki Android lub Chrome, Ochrona Stron www wykryje niebezpieczną zawartość i zapewni bezpieczne przeglądanie.
  • Moduł antykradzieżowy- Zablokuj, zlokalizuj, zaalarmuj i wyczyść swojego Androida z jakiegokolwiek podłączonego do Internetu urządzenia. Anti-Theft pozwala nawet na wysyłanie komend SMS. Będziesz również poinformowany, w przypadku, gdy karta SIM została zmieniona.
  • Snap Photo- ciekawostka- Aktywna obrona przed złodziejami i intruzami: telefon będzie wykonywał zdjęcie każdej osoby, która stara się majsterkować przy Twoim telefonie podczas Twojej nieobecności.
  • WearON- Bitdefender Mobile Security chroni także każde urządzenie Android Wear podłączone do Twojego smartfona (wymagany Android 4.3 ai wyższy). Dzięki Alertowi Telefonu Twój smart watch zacznie wibrować, gdy oddalisz się zbyt daleko od swojego głównego urządzenia. Użyj funkcji Krzyk w swoim telefonie, a wyda on dźwięk nawet jeśli zostawiłeś go wyciszony.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
28 Komentarzy
To nie jest wersja cyfrowa ?
SzalonyTadeusz28/09/2020 22:42

To nie jest wersja cyfrowa ?


Serio, link otwierałeś ?
Wersja fizyczna
Klucz produktu w opakowaniu
5167790-NUUaX.jpg5167790-v0M1m.jpg5167790-1du8Q.jpg Nie wiem..
Krzysiek_7628/09/2020 22:44

Serio, link otwierałeś ?Wersja fizycznaKlucz produktu w opakowaniu


Nie otwierałem linku ponieważ aplikacja do blokowania reklam mi blokuje, a w opisie okazji nic o tym nie jest wspomniane.
fabiax28/09/2020 22:45

[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek] Nie wiem..


spróbuj na PC
mi wchodzi
5167819.jpg
Edytowane przez: "Zatoichi" wrz 28.
Słyszał może ktoś o promkach na licencje linuxowe?
Edytowane przez: "3.14Geon" wrz 28.
SzalonyTadeusz28/09/2020 22:47

Nie otwierałem linku ponieważ aplikacja do blokowania reklam mi blokuje, a …Nie otwierałem linku ponieważ aplikacja do blokowania reklam mi blokuje, a w opisie okazji nic o tym nie jest wspomniane.


to powodzenia w internetach
Działa, zamówione i dziekuje
Już po... Grzech było nie kupić
Sokole-oko29/09/2020 00:49

Już po... Grzech było nie kupić


Nie wprowadzaj w błąd, bo jak wiedzisz jeszcze działa
5168744.jpg
Edytowane przez: "Tomasz2019" wrz 29.
Działa leci +
fabiax28/09/2020 22:45

[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek] Nie wiem..


1 szt na konto
Świetna cena, ostatnio za tę licencję zapłaciłem 2,51 zł (zakup z zagranicznej dystrybucji).
Od lat używam tego antywirusa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Sprawdzony i godny polecenia.
starcraft29/09/2020 00:14

Świetna cena, ostatnio za tę licencję zapłaciłem 2,51 zł (zakup z zagra …Świetna cena, ostatnio za tę licencję zapłaciłem 2,51 zł (zakup z zagranicznej dystrybucji).Od lat używam tego antywirusa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Sprawdzony i godny polecenia.


I co odnalazł kiedyś coś ?
_omd_29/09/2020 07:02

1 szt na konto


Poszło normalnie w przeglądarce
Kod jeszcze działa
Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy nie jest tak że wszystkie "antywirusy" na Androida to naciąganie na kasę, pic na wodę? Żeby narobić szkód, aplikacje muszą mieć dostęp do roota, a 90% użytkowników nie wie nawet to oznacza, te antywirusowy "skanują" tylko nazwy rozmiary aplikacji z bazą danych, sprawdzają uprawnienia itp, niech ktoś mocno siedzący w systemie Android, programowaniu aplikacji się wypowie.

Ja sam mając telefon z rootem nie widzę sensu stosowania tych "antywirusów", używam od czasu jedynie Malware antibytes, bo mam sporo apek Crackowych, pirackich 😁
Marcin_Ek29/09/2020 08:29

Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy nie jest tak że wszystkie "antywirusy" n …Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy nie jest tak że wszystkie "antywirusy" na Androida to naciąganie na kasę, pic na wodę? Żeby narobić szkód, aplikacje muszą mieć dostęp do roota, a 90% użytkowników nie wie nawet to oznacza, te antywirusowy "skanują" tylko nazwy rozmiary aplikacji z bazą danych, sprawdzają uprawnienia itp, niech ktoś mocno siedzący w systemie Android, programowaniu aplikacji się wypowie.Ja sam mając telefon z rootem nie widzę sensu stosowania tych "antywirusów", używam od czasu jedynie Malware antibytes, bo mam sporo apek Crackowych, pirackich 😁


Sam jestem ciekawy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst