Niestety, ta okazja już wygasła

BISSELL Icon 21V | odkurzacz ręczny i pionowy, bezprzewodowy, bezworkowy | Model 2899N

cze 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Nie wiem czy promocja, czy błąd cenowy (na niemieckim amazonie cena podobna), ale podobne modele kosztują po ok. 900zł. Opinie mieszane, ale osobiście szukałem czegoś podobnego, więc wziąłem na próbę.


Przedstawiamy bezprzewodowy odkurzacz BISSELL ICON 21V Cordless — wygodne urządzenie do pielęgnacji podłogi, które doskonale sprawdzi się w domach aktywnych rodzin. Odkurzacz ICON 21V wyposażony jest w mocny silnik cyfrowy oraz akumulator litowo-jonowy. Oba te elementy zapewniają nawet 50 minut* wydajnego sprzątania w trybie małej mocy bez ładowania. Zapomnij o irytujących zaplątanych włosach dzięki naszej innowacyjnej szczotce obrotowej Tangle-Free*. Łatwo usuniesz spod łóżek i mebli włosy i inne odpadki, ponieważ urządzenie można położyć płasko na podłodze, a zamontowane na dyszy jasne diody LED oświetlą ciemne zakamarki. Dodatkowo urządzenie szybko zmienia się w odkurzacz ręczny, którym można oczyścić również wyżej położone miejsca. Dzięki wyposażeniu w końcówkę szczelinową z diodami LED i szczotkę do odkurzania można sprzątnąć wszystkie zakamarki w domu. Opróżnienie zbiornika po zakończeniu pracy nie sprawia trudności dzięki naszemu higienicznemu systemowi opróżniania. *Czas pracy zależy od wybranego trybu i końcówek *Przetestowano zgodnie z BTP0251 na włosach o długości 15–20 cm.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz