Niestety, ta okazja wygasła 16 grudnia 2022.
688° Zakończono
16
Opublikowano 13 grudnia 2022

Biologiczna odżywka do drzewek choinkowych za DARMO

Avatar
Opublikowane przez KtystianPL
Dołączył w 2021
8
18

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wg mnie warto skorzystać jeśli ktoś ma żywą choinkę dodatkowo na stronie są porady jak utrzymać dłuższy czas choinkę przy życiu

"🎁🌲 Spraw prezent swojej choince. Odbierz za darmo saszetkę z biologiczną odżywką do drzewek choinkowych 👉 beesafe.pl/cho…nka Akcja trwa tylko do 16/12! Mamy do rozdania 1000 odżywek!"
Beesafe Więcej szczegółów na Beesafe
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

16 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  I po co takie coś? Żeby wywalić pieniądze? Jak masz choinkę w domu żywą to poprostu dbasz o podlewanie A jeżeli masz ogrzewanie podłogowe to musisz coś grubego położyć pod donice. Jak zamierzasz w nowym roku wziąść ją na dwór to stopniowo czyli najpierw do garażu A potem na dwór żeby nie dostał tak zwanego szoku i nie powinna paść (Edytowano)
  Avatar
  Nie chodzi o szok tylko o to że w domu takie drzewo zacznie rosnąć, w 20 stopniach uzna że to już wiosna, soki z pod ziemi pójdą w gałęzie, puści nowe pędy które są na początku delikatne. Rodzaj ogrzewania nie ma tu znaczenia. Nawet jak ktoś nie ma w domu 20 stopni tylko 18-19 to drzewo też zacznie rosnąć.

  Jeśli jodła albo świerk stała w ciepłym to już nie wystawia się na dwór tej zimy te nowe pędy przemarzną. Skoro stała w domu od 24 grudnia do 2 lutego to trzeba ją tam zatrzymać jeszcze przez miesiąc, zdjąć ozdoby i postawić tam gdzie nie będzie przeszkadzać a gdzie jest światło.
  I dopiero w marcu jak się zrobi ciepło przesadzić do ziemi (lekkie przymrozki mogą być, byle by nie było już dużych mrozów).
 2. Avatar
  Nie za darmo, tylko za dane osobowe
  Avatar
  Moje dane osobowe i tak mają bo kupiłem u nich OC.
 3. Avatar
  Tu choinka jak i odżywka nic nie ma do rzeczy , firma ma to w głębokim poważaniu tak jak kolega napisał chodzi o dane osobowe . Zawartość strony na to wskazuje mam nadzieję że nikt nie da się na to nabrać.
 4. Avatar
  Nie wiem czy za podanie danych osobowych chciałbym odżywkę do choinek. Może i cel szczytny, ale wolałbym kupić jakaś odżywkę za 10-12 zł w 'zielonym obi'.
 5. Avatar
  Za darmo to nawet do sztucznej choinki warto.
 6. Avatar
  To się nazywa cukier i sól. Choinka będzie żyć xd
 7. Avatar
  Wszędzie jakieś dopalacze, nawet choinki faszerują
 8. Avatar
  lol ale cyrk xd
 9. Avatar
  Daję plusa i zostawiam dla zainteresowanych, bo w tym roku niestety żywego drzewka nie mam
 10. Avatar
  Jak utrzymać dłuższy czas choinkę przy życiu? Nie mieć kota-głodomora, łasego na igliwie
 11. Avatar
  Tylko lasów żal, niby bio, ale najbardziej eko będzie jak zrezygnujesz z choinki, a nie potem widok tych zdychających szkieletorków powystawianych na balkonach straszy do wiosny.
 12. Avatar
  Tylko mi się nie odpala nic jak klikam odbierz saszetkę? Jak to zrobić?
 13. Avatar
  Właśnie odebrałem swoją saszetkę. Poczta Polska to jednak stan umysłu
Avatar