Niestety, ta okazja już wygasła
Bilety Jurapark Bałtów dziś i jutro -30%
344° Zakończono

Bilety Jurapark Bałtów dziś i jutro -30%

202,30zł289zł-30%
17
cze 11.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Podałam cenę biletu kompleksowego dla rodziny 2plus2, ale promocja jest na wszystkie bilety kupowane online dziś i jutro.

Park jest super, mnóstwo atrakcji, nie starczy dnia, aby nacieszyć się wszystkim. Dużo atrakcji dla dzieci powyżej 5 lat.

Moja pierwsza wstawka
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Byłam z pepsi w zeszłym roku, bilet był bardzo okrojony, musiałam dokupić dziecku na miejscu bilet na park rozrywki a dla nas dorosłych wybrane dodatkowe atrakcje, karuzele na żetony. Wyszło i tak dość tanio, ale w tym roku niestety nie ma tej promocji.

Za to w tym roku jedziemy tam z noclegiem (koszt około 100 zł za pokój 4osobowy) i uwaga tu jest najlepszy myk: kupując noclegi wystarczy kupić bilet na jeden dzień, a na miejscu przedłużą go na cały pobyt!
17 Komentarzy
Pepsi co roku miało akcje z tymi parkami i było właściwie za darmo . Trzeba poczekać
Mang11/06/2019 13:03

Pepsi co roku miało akcje z tymi parkami i było właściwie za darmo . Trz …Pepsi co roku miało akcje z tymi parkami i było właściwie za darmo . Trzeba poczekaćSpoko - tylko dobrze dziecku wytłumacz dlaczego ma poczekać.
Jaka ważność biletu?
smacznyPierozek11/06/2019 13:05

Jaka ważność biletu?Wejdź sobie na stronę, potem wybierz interesujący Cie pakiet (kompleksowy, przyroda, kilkudniowy) następnie wybierz interesujący Cię wariant (np. 2+1 , 2+2, itd.) i tam będziesz miał napisane do kiedy są bilety do wykorzystania.
Edytowane przez: "MaPy" cze 11.
MaPy11/06/2019 13:04

Spoko - tylko dobrze dziecku wytłumacz dlaczego ma poczekać.


Jasne jeśli macie ciśnienie że musicie iść teraz to rozumie. Inni mogą poczekać. Swoją drogą za gorąco taki park
Mang11/06/2019 13:11

Jasne jeśli macie ciśnienie że musicie iść teraz to rozumie. Inni mogą pocz …Jasne jeśli macie ciśnienie że musicie iść teraz to rozumie. Inni mogą poczekać. Swoją drogą za gorąco taki parkCiśnienia nie ma - tylko żebyś do września nie czekał ... To że była taka akcja nie znaczy że w tym roku będzie ... A 30% to juz jakaś kwota jest.
Ważność do końca sezonu.
MaPy11/06/2019 13:14

Ciśnienia nie ma - tylko żebyś do września nie czekał ... To że była taka a …Ciśnienia nie ma - tylko żebyś do września nie czekał ... To że była taka akcja nie znaczy że w tym roku będzie ... A 30% to juz jakaś kwota jest.


Od trzech lat jest, gwarancji nie ma
Byłam z pepsi w zeszłym roku, bilet był bardzo okrojony, musiałam dokupić dziecku na miejscu bilet na park rozrywki a dla nas dorosłych wybrane dodatkowe atrakcje, karuzele na żetony. Wyszło i tak dość tanio, ale w tym roku niestety nie ma tej promocji.

Za to w tym roku jedziemy tam z noclegiem (koszt około 100 zł za pokój 4osobowy) i uwaga tu jest najlepszy myk: kupując noclegi wystarczy kupić bilet na jeden dzień, a na miejscu przedłużą go na cały pobyt!
agnieszka.spiewak8jK11/06/2019 13:25

Byłam z pepsi w zeszłym roku, bilet był bardzo okrojony, musiałam dokupić d …Byłam z pepsi w zeszłym roku, bilet był bardzo okrojony, musiałam dokupić dziecku na miejscu bilet na park rozrywki a dla nas dorosłych wybrane dodatkowe atrakcje, karuzele na żetony. Wyszło i tak dość tanio, ale w tym roku niestety nie ma tej promocji.Za to w tym roku jedziemy tam z noclegiem (koszt około 100 zł za pokój 4osobowy) i uwaga tu jest najlepszy myk: kupując noclegi wystarczy kupić bilet na jeden dzień, a na miejscu przedłużą go na cały pobyt!


Nocleg 100zł? Gdzie, jak, kiedy?
Zakupione leci +
Witam, ja byłem tydzień temu po raz drugi. Mega zabawa na cały dzień dla rodzinki. Udało mi się kupić na pepperze w lutym za 50% czyli ok 130zł 2+2. Polecam.
Co do Juraparku nie mam nic przeciwko. Grunt aby jednak dziecko coś kumało bo jeśli nie to... byłem pod Opolem w Krasiejowie i tu, no... zaczynamy. Tunel, fajna atrakcja ale nikt nic nie zrozumiał bo był wybuch potem dinozaury potem wybuch koniec tunelu. Zwiedzamy dinozaury, są. Ok. Lody. O kino 543D połowa dzieci nie wie o co chodzi wychodzimy i... strefa gastro (restauracja, strefa na wagę, dużo miejsca, wielki plus) i potem BUM plac zabaw wielkości 6 biedronek i nagle BUM wesołe miasteczko z 95% atrakcji za darmo (poza cyber gejem) i park linowy i WWWWOOOOOOW. Szkoda że nie sprzedają biletów na sam plac zabaw i wesołe miasteczko. Generalnie NUDA. Ok. Dinozaury w skali - super. Cyk i dwójeczka. Ale wszyscy tak naprawdę siedzieli nad jeziorem, na placu zabaw, na wesołym miasteczku... czy warto? TAK. Ale nie dla dinozaurów. Nie piszę tego aby krytykować to opowiedzieć Wam o Krasiejowie. A no i jeszcze coś tam Historia człowieka. I tu gdyby nie pseudo 3d i komputeryzacja to ogólnie fajna wystawa. Pierwszy raz zainteresowało mnie coś co dotyczy kamienia łupanego.
Jeśli ktoś byłby już w Bałtowie, to polecam również odwiedzić kopalnię krzemienia "Krzemionki", jakieś 5 km drogi w stronę Ostrowca Świętokrzyskiego. Ciekawe miejsce i można się sporo dowiedzieć o epoce kamienia łupanego i wczesnego brązu, jest m.in. rekonstrukcja pradziejowej osady z tych czasów.
Może i tyłka nie urywa ten nasz Bałtów, ale i tak warto pojechać jeśli się ma kasę. Z parkami rozrywki już tak jest, że albo są za małe i nudne, albo za duże i przetłoczone. Bałtów najlepiej można docenić po wizycie w Disneylandzie. Tam ogrom dosłownie przytłacza, a kolejki do najlepszych atrakcji są takie, że się momentami odechciewa.
Rokoko8711/06/2019 14:40

Nocleg 100zł? Gdzie, jak, kiedy?U nich na stronie, wybrałam domek Rancho w Dolinie II, łóżka piętrowe.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od agnieszka.spiewak8jK. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst