Bilety do Multikina za 12,80 zł!
Zakończono

Bilety do Multikina za 12,80 zł!

14
kwi 9. 2015
O kodzie, który obniża kwotę zamówień z zakładki "Twoje miasto" na Grouponie, na Pepper już pisano. Warto jednak zwrócić uwagę na wciąż trwającą promocję Multikina, w której cena za bilet z kodem "SZALEJ20" spada do 12,80 zł. Taka cena jest korzystna nawet dla studentów, którzy nawet ze swoją studencką zniżką musieliby zapłacić kilka złotych więcej

14 Komentarzy

Pepper

Poprawiłem kod

Pisze że kod jest nieważny

Pepper

Właśnie sprawdzałem i u mnie działa bezproblemowo pokazywarka.pl/87x…4u/

Kod nie może zostać wykorzystany przy tym zakupie. Sprawdź zasady korzystania z posiadanego kodu.

Pepper

@Sikora - wpisz samo SZALEJ15 bez ""i zadziała

@soldat.stefan - dziwne, u mnie działa. Napisz do supportu z czym masz problem (adres tej konkretnej oferty), powinni zaradzić.

albo pojawia się komunikat że kod jest nieważny albo że nie może być wykorzystany przy tym zakupie. Dzwoniąc na infolinie dowiedziałem się że jest problem i na części kont te kody nie działają oraz że pracują nad tym problemem.

wpisywałem samo szalej szalej15 , SZALEJ15 , "SZALEJ15" i nic powiedz lepiej czy dostałeś meila od nich o tej promocji bo jak dzwoniłem na infolinie to mi gość powiedział że wysłali je jakiejś dedykowanej grupie osób a ja takowego meila nie odstałem

Pepper

Wczoraj na moim koncie też kod nie działał rano, wieczorem już działał. W takim razie, trzeba próbować za jakiś czas.

Pepper

Sikora30 - maila nie dostałem, info przeczytałem na stronie Grouponu, nawet nie będąc zalogowanym. Dostałem odpowiedź od supportu, że kod działa wszystkim, tylko należy go poprawnie i w odpowiednie miejsce wpisać.

Autor

u mnie kod działał i już nie działa, a mam nawet print screena z czasu,jak działał właśnie na te bilety,załączam: snag.gy/uWU…jpg. teraz już nie działa,ale ponoć to problem techniczny - mają sporo do naprawiania...ciekawe jak to wynagrodzą klientom - w końcu banner na głownej stronie z informacją o kodzie wisi, tu screen snag.gy/iFn…jpg (ale ponoć też nie wszystkim...)

Autor

a jeszcze co do poprawiania kodu @Kaban - jest SZALEJ20, zresztą widać na screenie moim ostatnim działają (czasami:D) dwa, SZALEJ15 i SZALEJ20.

Pepper

SZALEJ20 u mnie nie działa, ani też nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat, dlatego myślałem, że to pomyłka.

Autor

Oni coś mocno pomieszali.. Pisałam do nich i odpisali, że zadziała tylko u tych, którzy widzą dany banner lub dostali maila..tylko że ja po zalogowaniu widzę banner z kodem SZALEj20, który to kod nie chce mi działać...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy