Niestety, ta okazja już wygasła
Bilet do Multikina za założenie SMART konta @ Bank Smart
71° Zakończono

Bilet do Multikina za założenie SMART konta @ Bank Smart

Wsparcie Społeczności9
Wsparcie Społeczności
wrz 15. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna oferta z gratisem od Smart Banku. Oferowana nagroda to bilet do Multikina na dowolny seans 2D. Warunki jakie trzeba spełnić, to:
  • złożenie wniosku o SMART Konto
  • zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej w ciągu 2 miesięcy od założenia konta.
Jak w poprzedniej promocji, aby otrzymać nagrodę należy złożyć wniosek o otwarcie konta przez dedykowaną stronę promocyjną. W przeciwnym wypadku nie zostaniemy objęci promocją.

Promocja obowiązuje do 31 października lub do całkowitego wyczerpania puli nagród, a jest ich zaledwie 500.

Bilet do kina w postaci vouchera zostanie wysłany w ciągu 15 dni od spełnienia warunków promocji. Voucher ważny będzie do 23.12.2016.

REGULAMIN
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Kiepski deal tym razem dali.
Zeby choxiaz dwa dali bo jeden to ani alnawet nikogo nie zabierzesz. PKO daje 10 biletow.
A tak w ogole to BankSmart niedlugo zmienia sie w NestBank i niby napisali ze darmowe konto zostaje ale napisali tez ze powstanie 30 placówek (a z darmowych kont ich nie utrzymają więc nigdy nic nie wiadono).
Nie polecam tego banku. Wytrzymałem z nimi tydzień czasu i złożyłem wypowiedzenie. Nie dostarczyli mi dokumentów po założeniu konta. Przez cały tydzień musiałem do nich wydzwaniać i przypominać o dokumentach, aż w końcu zdecydowąłem się zakończyć współpracę. Cała ta ich bankowość internetowa to gniot, nawet powiadomień sms nie mają.
Bonus8515/09/2016 15:34

Nie polecam tego banku. Wytrzymałem z nimi tydzień czasu i złożyłem wypo …Nie polecam tego banku. Wytrzymałem z nimi tydzień czasu i złożyłem wypowiedzenie. Nie dostarczyli mi dokumentów po założeniu konta. Przez cały tydzień musiałem do nich wydzwaniać i przypominać o dokumentach, aż w końcu zdecydowąłem się zakończyć współpracę. Cała ta ich bankowość internetowa to gniot, nawet powiadomień sms nie mają.

​nie zgadzam sie. uzytkuje od dłuższego czasu i w koncu mam konto za free a nie ciulanie jak w innych bankach ze za darmo pod warunkiem ze....


@HGO Nie dostaniesz dokumentów PO założeniu konta. Dokumentry przychodzą w trakcie realizacji twojej aplikacji o otwarcie rachunku. Jak Snowman powieadział, ten bank według mnie jest świetny. Płacę 0 zł, chyba że chcę wyciąg papierowy bądź przelew express. @SEO Bedzię free, mówię Ci.
Peacewarriorwrz 15. 2016

@HGO Nie dostaniesz dokumentów PO założeniu konta. Dokumentry przychodzą w …@HGO Nie dostaniesz dokumentów PO założeniu konta. Dokumentry przychodzą w trakcie realizacji twojej aplikacji o otwarcie rachunku. Jak Snowman powieadział, ten bank według mnie jest świetny. Płacę 0 zł, chyba że chcę wyciąg papierowy bądź przelew express. @SEO Bedzię free, mówię Ci.Sync też miał być
Poza tym chyba tego BankSmart nie ma w takich bramkach płatnicznych jak Dotpay czy Przelewy24?
Peacewarriorwrz 15. 2016

@HGO Nie dostaniesz dokumentów PO założeniu konta. Dokumentry przychodzą w …@HGO Nie dostaniesz dokumentów PO założeniu konta. Dokumentry przychodzą w trakcie realizacji twojej aplikacji o otwarcie rachunku. Jak Snowman powieadział, ten bank według mnie jest świetny. Płacę 0 zł, chyba że chcę wyciąg papierowy bądź przelew express. @SEO Bedzię free, mówię Ci.


Jak nie dostanę dokumentów? CHyba jak zakładam konto to bank jest zobowiązany wysłać mi umowę. Po założeniu konta przyszedł mi sms że moje konto jest już aktywne. Potem dostałem drugiego smsa z hasłem, a gdzie login? No i czytam że login jest na umowie. I jak mam się zalogować gdy nie mam umowy? Dopiero Pani na infolinie podała mi numer klienta i mogłem się zalogować, a dokumenty przesłali mi po dwóch tygodniach gdy konto już było zamknięte. Zdecydowałem się na założenie konta w Millenium i jak jak na razie jestem zadowolony. Konto za free przy wpływie wynagrodzenia i jedna zapłata kartą.
Edytowane przez: "Bonus85" wrz 15. 2016
SEOwrz 15. 2016

Poza tym chyba tego BankSmart nie ma w takich bramkach płatnicznych jak …Poza tym chyba tego BankSmart nie ma w takich bramkach płatnicznych jak Dotpay czy Przelewy24?

​Dlatego z niego zrezygnowałem na rzecz mBanku, wolę zapłacić te kilka złotych, ale mieć płatności błyskawiczne, z których bardzo często korzystam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst