Bilet do JuraParku (wartość 70zł) za zakup 3 dowolnych napojów od PepsiCo @ Park Nauki i Rozrywki/Kolporter
773°Zakończono

Bilet do JuraParku (wartość 70zł) za zakup 3 dowolnych napojów od PepsiCo @ Park Nauki i Rozrywki/Kolporter

Pepper 25
sie 1. 2016sie 1. 2016
AKTUALIZACJA! - Oferta przedłużona do 31.08.2016r-----


Fajna oferta rozrywkowa dla całej rodziny.
Przy zakupie 3 dowolnych napojów w Saloniku prasowym KOLPORTER otrzymacie bilet upoważniający do wejścia do Parku Rozrywki i Nauki. Owe parki, należące do stowarzyszenia "Delta", znajdują się w trzech miastach: w Bałtowie, Krasiejowie i w Solcu Kujawskim. Sami decydujecie, gdzie zrealizujecie wejściówkę.
Zgodnie z informacją zawartą w Regulaminie : "Jeden otrzymany w ramach Promocji bilet uprawnia do wstępu na teren parku jedną osobę (dotyczy obiektów w Bałtowie i Krasiejowie) lub rodzinę 1+2 (dotyczy obiektu w
Solcu Kujawskim). Jedna osoba lub rodzina (1+2 tj. jedna osoba dorosła plus dwoje dzieci do 12 lat) może w ramach promocji odwiedzić raz tylko jeden z wybranych parków."


Napoje objęte promocją to: Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, Pepsi Light, Pepsi Light Lemon, Mirinda Orange, Mirinda Lemon, 7 UP, Mountain Dew. Wszystkie w butelkach o poj. 500ml.

Promocja obowiązuje do końca lipca, lecz bilet będzie można zrealizować do 30.09.2016.

Bilet wygenerujecie za pomocą formularza, który znajdziecieTUTAJ. W wyznaczonym polu wpisujecie unikatowy numer, który znajdziecie w dolnej części paragonu.

  1. Rozrywka
Kategorie
  1. Rozrywka
25 Komentarzy

ekstra oferta, dzieki

Ale który to jest dokładnie bilet? Kompleksowy? Bo taki kosztuje 75 zł..

Do Jurrasic Parku to by jescze było warto ale do Jura parku to ... lipa

Autor Pepper

Advoco22 godz., 5 min

Ale który to jest dokładnie bilet? Kompleksowy? Bo taki kosztuje 75 zł..zależy ktory Jurapark wybierzesz. Jezeli ten w Baltowie lub Krasiejowie to to jest wejsciowka dla jednej osoby. a jezeli wybierzesz sie do solca kujawskiego to tam (na jeden bilet) wejdziesz Ty z dwojka dzieci.

szaqLip 3.

zależy ktory Jurapark wybierzesz. Jezeli ten w Baltowie lub Krasiejowie to to jest wejsciowka dla jednej osoby. a jezeli wybierzesz sie do solca kujawskiego to tam (na jeden bilet) wejdziesz Ty z dwojka dzieci.Jasne, jasne, z tym, że bilety na ich stronie juraparkbaltow.pl/zap…ik/ są takie: Jura Park (30 zł), Pakiet Rozrywka (35 zł) oraz Pakiet Zwierzyniec (20 zł). Jest też łączący to wszystko: Kompleksowy (75 zł). I to co mi się nie zgadza to tekst na banerze reklamowym, który mówi "Bilety do Jura Parku o wartości 70 zł". Nijak to mi się nie sumuje (nawet opcja 2+1).

Autor Pepper

AdvocoLip 3.

Jasne, jasne, z tym, że bilety na ich stronie http://www.juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/cennik/ są takie: Jura Park (30 zł), Pakiet Rozrywka (35 zł) oraz Pakiet Zwierzyniec (20 zł). Jest też łączący to wszystko: Kompleksowy (75 zł). I to co mi się nie zgadza to tekst na banerze reklamowym, który mówi "Bilety do Jura Parku o wartości 70 zł". Nijak to mi się nie sumuje (nawet opcja 2+1).
Też to zauważyłem. Wydaje mi się, sądząc po opisie, że w Bałtowie np to bilet za 75 zł. Napój sprawdziłem dziś w kolporterze i kosztuje 3,98 zł

Dziękuję za okazję. Skorzystamy z rodziną. Jest różnica pomiędzy za bilet dla rodziny 230zł dla rodziny a 4x3 pepsi to 50zł. Tylko kto je wypije ?

Pani w Kolporterze dzisiaj miała ubaw nabijając mi 4 paragony

W regulaminie jest:
8. Jeden otrzymany w ramach Promocji bilet uprawnia do wstępu na teren parku jedną osobę (dotyczy obiektu w Bałtowie i Krasiejowie) lub rodzinę 1+2 (dotyczy obiektu w Solcu Kujawskim). Jedna osoba lub rodzina (1+2 tj. jedna osoba dorosła plus jedno dziecko do 12 lat) może w ramach promocji odwiedzić raz tylko jeden z wybranych parków.

To w końcu dorosły i jedno dziecko, czy dorosły i dwoje dzieci? Zarejestrowałam dziś kod i dostałam 2 bilety, czyli chyba jednak dorosły i 1 dziecko. To czemu jest napisane 1+2??

witam byłem w jura park bałtów w ramach wejsciówki 70zł dostaje sie bilety na park z dinusiami 30zł (opaska czarna ) wejsciowke na park rozrywki 35zl (opaska zółta ) plus bilet na sabat czarownic 5 zl nie ma wejscia na zwierzyniec .
Edytowane przez: "Tomek.Nowak" lip 19. 2016

@Tomek.Nowak w którym parku byłeś?

jura park baltów

Po jakim czasie przychodzi mail?

na e-mail czekałem 3 minuty

A próbował ktoś wejść z dzieckiem na tym bilecie(poniżej 12lat)? Bo niby pisze,że promocja obowiązuje dzieci od 13 lat i właśnie się zastanawiam czy trzeba będzie dokupić dla dziecka bilet za 58zł czy może nie będą robić problemów.

Byłem w Bałtowie. Dziecko może wejść bezpłatnie . Jeśli się nie ma biletu to atrakcje w parku rozrywki (karuzele, kolejki górski , trampoliny itd) są dodatkowo płatne. Warto dlatego kupic więcej napojów aby mieć bilet również dla dzieci. Koszt napojów zwraca się po skorzystaniu przez dzieci z 2-3 atrakcji.

szaqLip 8.

Też to zauważyłem. Wydaje mi się, sądząc po opisie, że w Bałtowie np to bilet za 75 zł. Napój sprawdziłem dziś w kolporterze i kosztuje 3,98 zł


Gdzie tak tanio? U mnie 4,99 PLN
3,98 to kosztuje woda.
Edytowane przez: "BlackPepper" lip 20. 2016

BlackPepper12 godz., 37 min

Gdzie tak tanio? U mnie 4,99 PLN3,98 to kosztuje woda.


Ja kupiłam za 3,89

Autor Pepper

BlackPepper13 godz., 24 min

Gdzie tak tanio? U mnie 4,99 PLN3,98 to kosztuje woda.

W salonikach prasowych w 2 biedrach takie ceny mi podano

5PLN za 0,5L pepsi? o panie, nieźle

Jadę w sierpniu czy 3-latkę i 5-latka wpuszczą na te bilety za napoje? Bo jak rodzice mają te promocyjne, a za dzieci zapłacę 150 zł, to żaden biznes
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst