Bilet do EnergyLandia w Zatorze za 49,99 zł @ Groupon
340°Zakończono

Bilet do EnergyLandia w Zatorze za 49,99 zł @ Groupon

0
sie 3. 2014
Jeśli nie wiedzieliście to zaraz się dowiecie. Tak już jest! największy park rozrywki w Polsce! Powstał na południu Polski w miejscowości Zator. Nie musimy już jechać za granice aby pobawić się w nowoczesnym Parku Rozrywki bo mamy go w Polsce!!!
Park wystartował w lipcu i jeszcze nie wszystko jest uruchomione. Rollercostery czyli szybkie kolejki będą otwarte dopiero w 2015 roku. Ale jest mnóstwo innych atrakcji a za te niedogodności związane z brakami ceny standardowe są znacznie niższe. Ale od czego są promocje? W grouponie możemy kupić bilet jeszcze taniej!!! Za cenę 49,99 zł za osobę dorosłą. Poniżej szczegóły (bilety są całodzienne):

- 49,99 zł za bilet open normalny dla 1 osoby,
- 99,99 zł za bilet open normalny dla 2 osób,
- 109,99 zł za bilet open rodzinny: 2 rodziców + 1 dziecko (do 18 roku życia),
- 129,99 zł za bilet open rodzinny: 2 rodziców + 2 dzieci (do 18 roku życia),
- 169,99 zł za bilet open normalny dla 4 osób.

Dodatkowo dzieci do lat 3 wstęp za darmo. Bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich rozrywek w parku, jednak gry zręcznościowe gdzie np. można coś wygrać są dodatkowo płatne. W parku znajdziemy również restauracje aby można było się posilić bez wychodzenia z parku.

Rodzinny Park Rozrywki EnergyLandia to przestrzń 26 hektarów poświęconych rozrywce. Znajduje się tam około 30 różnego rodzaju atrakcji. Park podzielony jest na 3 strefy
- Strefa Dziecięca
- Strefa Rodzinna
- Stefa Ekstremalna

W strefie dziecięcej na maluchy czekają m.in. zjeżdżalnie, karuzele, latające huśtawki, samochodziki. Młodzież i dorośli bawić się mogą, korzystając z takich urządzeń, jak Tsunami Dropper (wysoka na ponad 40 metrów wieża zrzutu) czy Viking Rollercoaster (kolejka górska poruszająca się po pełnym zakrętów i wzniesień torze o wysokości dochodzącej do 13 metrów i długości ponad 320 metrów). Nie brak też atrakcji dla całej rodziny, takich jak np. spływ wodny Kopalnia Złota, tor wyścigowy Pit Stop czy Pyramid Illusion, Cinema 7D.

Parking jest dodatkowo płatny 5 zł od samochodu.
Park czynny jest od 10 do 21.
Dojazd do parku znajdziemy tutaj energylandia.pl/doj…se/

Plan parku znajdziemy tutaj energylandia.pl/wp-…jpg
Aktualizacje społecznościowe
Groupon OkazjeGroupon kupony rabatowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst