Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
914° Zakończono
42
Opublikowano 3 dni temu

Gra PC - Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels za darmo w GOG do 20 lutego

ZA DARMO5,49zł
Avatar
Opublikowane przez pawian_akrobata
Dołączył w 2019
1.278
14.912

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra do odebrania przez 72h

7518311031676643007.jpg
GOG Więcej szczegółów na GOG
Aktualizacje społecznościowe

42 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  ale gówno
  Avatar
  Chyba o twoim komentarzu mozna napisac dokladnie to samo.
 2. Avatar
  Ja to tylko tu zostawię Ps. Dotyczy również GOG-a

  12877332-74Txz.jpg (Edytowano)
  Avatar
  Ja na wszystkich sklepach mam z 600 gier, które chce ograć...jak nie zabiorą to będę miał co robić na emeryturze
 3. Avatar
  Kurka, kojarzę tę fotę sprzed dwudziestu paru lat... nie pamiętam tylko czy to było w Top Secret czy w Secret Service
  EDIT: SS42!
  12873461-yEtZl.jpg (Edytowano)
  Avatar
  Ja pamiętałem z TS z czasów kiedy jeszcze miałem Commodore. I kupiłem tą grę za parę pln na Gogu, niestety jest całkowicie niegrywalna, niezrozumiała i chyba nawet tylko po niemiecku.
 4. Avatar
  Gry nie są i nigdy nie będą twoje.Ty je tylko W Y P O Ż Y C Z A S Z skończy się jak umnie.Orgin zmienił regulamin itd.....wchodzę a miałem bogatą kolekcje i tyle je widziałem Już ich nigdy nie zobacze albo zagram.Także masz je dziś jutro zmienią regulamin i zasady i baju baju.Cmoknij ich potem
  Avatar
  Jeśli GOG "zdejmuje" gry ze sklepu, bo np. zmienił się właściciel praw, kupione gry zostaną w twojej twojej bibliotece. Było tak np. że starymi Falloutami, gry znikły i wróciły gdy przejęła je Bethesda, ale na półce miałem je cały czas. Inna sprawa, że wg GOG te (nowe) gry są innymi wydaniami i na stronie nie widzę że je kupiłem i mogę kupić drugi raz, a po co?

  Jeśli kupisz grę z GOG i nagrasz ją na płycie, czym się to różni od kupionej płyty z grą? Masz do niej prawa. Oczywiście jeśli zdążyłeś pobrać przed ewentualną plajtą sklepu. Było tak np. z cdp.pl, sklep się zwinął. Zresztą kupiłem tam parę filmów z DRM i mimo że je pobrałem, to po jakimś czasie przestał działać soft do obsługi, głupi OPOS.

  Sprawdź czy te twoje gry z Origin nie przeniosły się do EA. Tylko użyj tego samego maila. Nie wiem czy to przejdzie, mogła być jakaś informacja z Origina, że masz na to ileś tam czasu na migrację. Nie dopilnowałeś i teraz płaczesz, że "złe korpo".

  Większość gier na Steamie faktycznie ma DRM, ale, surprise, surprise, to zależy od twórców gry, nie Gabena. Ostatnio okazało się, że np. Stardew Valley zabezpieczeń żadnych nie ma. Zresztą dlatego wolę kupować gry w GOG niż Steamie, są bardziej moje. (Edytowano)
 5. Avatar
  Przenajświętsza Panienko z Gwadelupy! Myślałem, że świat zapomniał o tej grze. Ciekawe, że wersja DE bez cenzury, kiedy w takiej grze jak Gloom, niemiachy krew zastąpiły zieloną breją W sumie, co się dziwić, kraj z pod znaku "Teresy O"
  Avatar
  Przecież u nich symbolika ich austriackiego ziomka jest oficjalnie "wymazana" (oficjalnie, bo nieoficjalnie to wiadomo co się tam dzieje w tej ich praworządnej demokracji (lol))
 6. Avatar
  wow mam ta gre orginalna na amidze ..ale po niemiecku
  a tu prosze
  Avatar
  Wystarczy trzy razy zaheilować i język się zmienia
 7. Avatar
  No ale w PSN jest chyba inaczej - do poki dziala sklep
 8. Avatar
  Wersja ENG - censored.
  Wersja DE - uncensored.
Avatar