Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Bielizna Brubeck Dry 30% taniej w Go Sport
175°

Bielizna Brubeck Dry 30% taniej w Go Sport

83,99zł119,99zł-30% 14,99zł Go Sport Okazje
23
175°
Bielizna Brubeck Dry 30% taniej w Go Sport
lis 25. 2020
W Go Sport kolejna obniżka na pozostałą już kolekcję Brubeck Dry - są tylko koszulki i spodnie w jednym kolorze z serii Dry, za to jest pełna rozmiarówka. Zniżka 30% nalicza się przy podsumowaniu zamówienia. Cały zestaw kosztuje 153,99 zł. Darmowa dostawa do sklepu.
Do mnie dzisiaj przyszły rzeczy Brubeck z poprzedniej promocji w Go Sport i wszystko jak najbardziej w porządku - za tę cenę warto brać

Można wyrwać jeszcze większą zniżkę - 35% z kartą klubową.

Opis serii Dry:
Odzież z kolekcji DRY została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny o średniej grubości. Warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając komfort nawet podczas intensywnego wysiłku. Warstwa zewnętrzna pełni funkcję termoizolacyjną, chroni przed przenikaniem chłodnego powietrza do wewnątrz oraz przed naturalną utratą ciepła.

W strefach o wzmożonej potliwości zastosowano strukturę siatki oraz kanały wentylacyjne wspomagające transport wilgoci. Odzież posiada właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne. Kolekcja DRY przeznaczona jest do całorocznego użytkowania, polecana w szczególności do biegania, jazdy na rowerze oraz innych aktywności outdoorowych w okresie przejściowym.

327575.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Go Sport OkazjeGo Sport gazetka
23 Komentarze
Prześlij Komentarz