Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka 3 w cenie 2 Pedigree i Whiskas
122° Zakończono

Biedronka 3 w cenie 2 Pedigree i Whiskas

6,70zł10zł-33%Biedronka Okazje
AvatarUsunięty17173212
122° Zakończono
Biedronka 3 w cenie 2 Pedigree i Whiskas
cze 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kup 3 w cenie 2. Mieszaj dowolnie. Pedigree i Whiskas.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
12 Komentarzy
No i już jest pomysł na jutrzejszy obiad
Avatar
Usunięty171732
Glizda4128/06/2020 22:53

No i już jest pomysł na jutrzejszy obiad


Jutro pomidorowa zrobiona z rosołu niedzielnego mięsko od wtorku
Akurat dla pieska, tylko żeby nie było takie słone jak ostatnio
Mam nadzieje, że nikt nie jest taki głupi i nie karmi tym syfem swoich zwierzaków!
Minus- to jest syf nie karma
Popieram obu przedpiśców.
Avatar
Usunięty171732
Z jedzeniem dla zwierzątek widzę jest jak ogólnie z zakupami w Biedronce. Nikt nie lubi, wszyscy krytykują a towar znika z półek jakby był za darmo. Wszystko be i niedobre a jednak się sprzedaję w ilościach hurtowych.
Ja psu dentastixy kupuję. Gdyby nie promo z Tesco to pewnie bym skorzystała. Ode mnie +
Edytowane przez: "ashke3_" cze 29.
Usunięty17173229/06/2020 21:54

Z jedzeniem dla zwierzątek widzę jest jak ogólnie z zakupami w Biedronce. N …Z jedzeniem dla zwierzątek widzę jest jak ogólnie z zakupami w Biedronce. Nikt nie lubi, wszyscy krytykują a towar znika z półek jakby był za darmo. Wszystko be i niedobre a jednak się sprzedaję w ilościach hurtowych.


Skąd wiesz ile czego schodzi? Towar sprzedany się domawia. Obok na półce może stać inny, który sklep domawia cztery razy rzadziej, ale klient raczej tego nie zauważy. A co do jedzenia dla zwierzątek mięsożernych, może by tak sprawdzić procentową zawartość mięsa w tych daniach? I mam tu na myśli mięso, a nie mechanicznie dzielone kości, skóry, chrząstki, pazury, itp.
Avatar
Usunięty171732
Petesh29/06/2020 22:15

Skąd wiesz ile czego schodzi? Towar sprzedany się domawia. Obok na półce mo …Skąd wiesz ile czego schodzi? Towar sprzedany się domawia. Obok na półce może stać inny, który sklep domawia cztery razy rzadziej, ale klient raczej tego nie zauważy. A co do jedzenia dla zwierzątek mięsożernych, może by tak sprawdzić procentową zawartość mięsa w tych daniach? I mam tu na myśli mięso, a nie mechanicznie dzielone kości, skóry, chrząstki, pazury, itp.


Wiem czego ile schodzi bo akurat obsługuje takich wybrańców co ciągle krytykują jaka to Biedronka tandetna a w ciągu dnia są po 2 lub 3 razy i codziennie coś im się nie podoba a jednak wychodzą z koszem zakupów. Co do jedzenia dla zwierzątek to jakby bo tak całkowicie tandetne to by nie produkowali i zwierzęta by chorowały a jednak jedzą i żyją, zresztą mój psiak je i koleżanek psiaczki i kotki i nic im nie dolega.
Usunięty17173229/06/2020 22:23

Wiem czego ile schodzi bo akurat obsługuje takich wybrańców co ciągle kry …Wiem czego ile schodzi bo akurat obsługuje takich wybrańców co ciągle krytykują jaka to Biedronka tandetna a w ciągu dnia są po 2 lub 3 razy i codziennie coś im się nie podoba a jednak wychodzą z koszem zakupów.


Nie wiedziałem, że Biedronka zatrudnia do obsługi klientów VIP concierge.
NoneWi29/06/2020 08:10

Mam nadzieje, że nikt nie jest taki głupi i nie karmi tym syfem swoich z …Mam nadzieje, że nikt nie jest taki głupi i nie karmi tym syfem swoich zwierzaków!


Oczywiście że nie. Mój pies dzień w dzień jada w Alterier Amaro, do miski leję mu Perriera a wieczorem dzien kończy lampka koniaku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst